На границе• вчера в 21:15
А що такого, що я питаю у лікаря, нашо третій людині ті чи інші речі?
Я у нас в сім‘ї одна шурупаю у медицині. Не в усій. Але в грві, у простєйших аналізах, у деяких препаратах ітд.
І от ситуація, коли у чоловіка умовне грві (але може бути бронхіт. Але слабовиражений якийсь. Тому що црб є, а симптоматики наче і нема. Мені вже два дні назад не сподрбалося признач. црб без ЗАК., сьогодні мені не сподобалося що раптом призначено і рентген гр.клітини, і ренген пазух, ренгег ще чогось. Ну якби я знаю, що це звісно все прекрасно! Але це не є робота спеціаліста. Мені теж, знаєте, дай стільки досліджень, я і сама всі діагнози виставлю. Мені це якось говорить, що лікар так собі. Бо можна при бронхіті, вибачте, стеноскопом і ЗАКом з црб обійтися, і на 2й візит вже остаточно сказати діагноз, і повністю призначити лікування. А тут на ТРЕТІЙ візит ми тільки робимо ренгени. Ну вибачте.
Я лікаря, таку наглість мала, спитала напряму. Сама. Вот прям замість чоловіка. Взяла, і влізла. І запитала.
Все. Розводжуся уже. Нахамив, гадості наговорив. «ти не піклуєшся. Ти прикриваєшся!» (не знаю чим), (чи від чого, теж не знаю я).
Ви, хто хороші і розумні дружини, що, не влазете? Нехай лікується де хоче і як хоче?ну просто бісить. Заради свого Его він ладний на мене наорать, бо ти ба, квочка прибігла. Не дає три інгаляціі підряд різними препаратами робити. І святу лікарку ще й перепитує.
На границе
• вчера в 22:10
Ответ дляШкідлива молекула
Вас інше питали.
Якщо кашляє до 10 разів і коротенько - який бронхит? Навіщо лікар?
Ну так вірно! Не я ж ініціатор похода
На границе
• вчера в 22:12
Ответ дляВаша прЭлесть
Не при каждом бронхите нужен антибиотик
Нормально она выписала,если наслушалась бронхит именно и назначила снимок чтобы вы мозг не выносили,все равно все вам бесплатно
На першій консульт. вона (вірогідно) наслухала
І призначила лише црб
Два сиропа і три дихання
А на другій вона САМА доназначила ЗАК. Ій те црб нічо не дало! Розумієте. І ренген - САМА теж
І призначила лише црб
Два сиропа і три дихання
миссАрфография• вчера в 22:12
Ответ дляЛеди_в_ночи
Тільки зараз зрозуміла що терапевтом бути непросто.
ви зара зневажили всіх інших лікарів (яким типу просто?)))
На границе
• вчера в 22:13
Ответ дляКокошинЭль
так, працюю в сфері медицини, на ’базі’ розуміюсь)
Але питання не в тому, на чому я розуміюсь, а в тому, що у мне чоловік повносправний і може осилити самостійний похід до лікаря.
Поки ходжу тільки з дітьми.
Ну так ваші дії - прийшов він додому з грві, і робить три інгаляціі і п‘є два сиропи? На руках нема навіть зак!
Ваша прЭлесть• вчера в 22:13
Ответ длямиссАрфография
височенне срб, это сколько???
Может оно у него высокое вообще по другой причине.Легкий бронхит такое не дает
КокошинЭль• вчера в 22:14
Ответ дляНа границе
ну то я ж і питаю: чоловік з особливостями розвитку чи нормотиповий?
миссАрфография• вчера в 22:14
Ответ дляВаша прЭлесть
да пусть цифру напишет, любая инфекция дает повышение срб, но разное
На границе
• вчера в 22:15
Ответ дляКокошинЭль
по-чесному, якщо людина сумнівається в призначенні, то йде до іншого лікаря, а не на 3 консультацію до того ж самого, але вже з підмогою))
Це моєму чоловіку нада казати.
На границе
• вчера в 22:16
Ответ длямиссАрфография
по срб сразу видно вирус или бактерия. по оак этого может быть не видно, а по срб видно. муж его сдал, кстати? сколько там?
Як раз ні. Црб - це все що хочеш. А в ЗАК - формула покаже чи вірус, чи бактерія. 19,3
На границе
• вчера в 22:17
Ответ длямиссАрфография
я тоже сама себе доктор хаус на минималках.
но я не поняла ни что вам не понравилось с врачем, ни что вы у нее пытались выяснить
ну и главный вопрос - зачем при неосложненном орви сдавать анализы да и вообще ходить к врачу?
Црб наразі говорить, що ускладнене.
На границе
• вчера в 22:18
Ответ дляКокошинЭль
він у вас з особливостями? чи нормотиповий?
Та які особливості
Мужик як мужик, просто в голові пусто, зате все «сам»
На границе
• вчера в 22:18
Ответ длямиссАрфография
височенне срб, это сколько???
Це 19,3 принорма до 3
миссАрфография• вчера в 22:18
Ответ дляНа границе
Црб наразі говорить, що ускладнене.
чем оно осложненное?? 19 - это норм для вируса. при бактерии он обычно ближе к 100
Ваша прЭлесть• вчера в 22:19
Ответ дляНа границе
Це 19,3 принорма до 3
Тогда она правильно назначила снимок
Если там будет чисто,тогда ищите другое воспаление
Спина не болит?
На границе
• вчера в 22:19
Ответ дляШкідлива молекула
А навіщо при орві ліки?
Чи ви жарознижуюче купити не можете?
Добре) послухатися щоб
Якщо є кашель, просто послухатися на третій день хвороби
На границе
• вчера в 22:20
Ответ дляВаша прЭлесть
Тогда она правильно назначила снимок
Спина не болит?
Шия каже часто болить
Ваша прЭлесть• вчера в 22:21
Ответ дляНа границе
Шия каже часто болить
Так что ж по страховке уже не взяли направление на мрт всего?
Вам уже тут предлагали)
миссАрфография• вчера в 22:22
Ответ дляНа границе
Це 19,3 принорма до 3
при инфекции срб не должен быть нормальным, вы чего??? нормальный срб при орви означал бы, что у вашего мужа иммунодефицит
На границе
• вчера в 22:22
Ответ длямиссАрфография
Ну я такого скільки хворію, не бачила. Завжди по зак - лімфо і моноцити, црб нульове, шое нульове
Того мені і стрьомно що црб говорить про щось взагалі сттрашне! А в цій «простуді» немає бронхіта ніякого взагалі, і црб азагалі по іншій причині. Ну або на вірус підскочило, але кажу ж, я такого на практиці - не бачила ніколи
На границе
• вчера в 22:23
Ответ длямиссАрфография
19,3
Я думала я написала , перепрошую🤷♀️
Ваша прЭлесть• вчера в 22:25
Ответ длямиссАрфография
Вы может перепутали соэ с црб
Црб не повышается при простуде,только можно может быть и не всегда
Или тут воспаление легких с субфебрильной
миссАрфография• вчера в 22:25
Ответ дляНа границе
то у вас такая практика.
короче
отстаньте от врача, и пейте чай. только если будет отрицательная динамика - идите к врачу
короче
На границе
• вчера в 22:25
Ответ длямиссАрфография
У мене тоді вмунодефіцит) ну реально, я хворію - я автоматом здаю црб і зак. Ну ладно, я ще може не щоразу, але дитині - здаю. Постійно вірус виглядає так: лімфо і моноцити збільшені, црб 0,4. Шое тоже незмінене.
У мене так само
Мене црб лякає якщо чесно
У мене так само
Мене црб лякає якщо чесно
миссАрфография• вчера в 22:26
Ответ дляНа границе
У мене так само
Мене црб лякає якщо чесно
У мене так само
Мене црб лякає якщо чесно
на какой день вы сдаете анализ?
На границе
• вчера в 22:27
Ответ дляВаша прЭлесть
Вам уже тут предлагали)
Да нічо я там не брала
І не просила
Просто зауважую, що спочатку лікарю (при шумі) хватало црб. А зак їй не нада.
І не просила
КокошинЭль• вчера в 22:28
Ответ дляНа границе
Та які особливості
так все ’сам’ - це вікова криза 3-х рокі)))
А він не заперчував, що ви зібрались з ним на прийом до лікаря?)
На границе
• вчера в 22:28
Ответ дляВаша прЭлесть
Вы может перепутали соэ с црб
Я думаю не бронхіт і не легень
Того мене і плющить бо геть погане црб
Нема клініки в «простуді» поточній, щоб таке црб здоровенне було
Того мене і плющить бо геть погане црб
Не гоню• вчера в 22:29
Скажу може не по темі, зараз ходить стрімка пневмонія, тому лікарі може і перестраховуються. На роботі всі хто ходив на лікарняний лікували пневмонію, і це при тому, що в пн тільки початок і простотсоплік, а в чт вже пневмонія. У маминого знайомого взагалі історія в ср до лікаря, ренген чисто, а йому погану, в пт кт показало 70%ураження легень, в сб він помер, 47років.
Ваша прЭлесть• вчера в 22:29
Ответ дляНа границе
Я думаю не бронхіт і не легень
Того мене і плющить бо геть погане црб
Идите делайте снимки чтобы исключить воспаление легких,а потом тогда все остальное