На границе• 1 час назад
А що такого, що я питаю у лікаря, нашо третій людині ті чи інші речі?
Я у нас в сім‘ї одна шурупаю у медицині. Не в усій. Але в грві, у простєйших аналізах, у деяких препаратах ітд.
І от ситуація, коли у чоловіка умовне грві (але може бути бронхіт. Але слабовиражений якийсь. Тому що црб є, а симптоматики наче і нема. Мені вже два дні назад не сподрбалося признач. црб без ЗАК., сьогодні мені не сподобалося що раптом призначено і рентген гр.клітини, і ренген пазух, ренгег ще чогось. Ну якби я знаю, що це звісно все прекрасно! Але це не є робота спеціаліста. Мені теж, знаєте, дай стільки досліджень, я і сама всі діагнози виставлю. Мені це якось говорить, що лікар так собі. Бо можна при бронхіті, вибачте, стеноскопом і ЗАКом з црб обійтися, і на 2й візит вже остаточно сказати діагноз, і повністю призначити лікування. А тут на ТРЕТІЙ візит ми тільки робимо ренгени. Ну вибачте.
Я лікаря, таку наглість мала, спитала напряму. Сама. Вот прям замість чоловіка. Взяла, і влізла. І запитала.
Все. Розводжуся уже. Нахамив, гадості наговорив. «ти не піклуєшся. Ти прикриваєшся!» (не знаю чим), (чи від чого, теж не знаю я).
Ви, хто хороші і розумні дружини, що, не влазете? Нехай лікується де хоче і як хоче?ну просто бісить. Заради свого Его він ладний на мене наорать, бо ти ба, квочка прибігла. Не дає три інгаляціі підряд різними препаратами робити. І святу лікарку ще й перепитує.
На границе
• 1 час назад
Ответ дляНачальник Анонимов
Написал ответ, а потом удалила. ПЗДЦ, вот что могу сказать.
Ще раз…
Хто написав
В хто видалила потім?
Хто написав
В хто видалила потім?
Начальник Анонимов• 1 час назад
Ответ дляНа границе
Ще раз…
Хто написав
В хто видалила потім?
Хто написав
В хто видалила потім?
Мда...
Папобус• 1 час назад
Ответ дляЗабризкана водою
Вы ходите с мужем к врачу?
Из текста следует,что ей в диспансер надо. Она не к тому доктору пришла..
Бриджит_Фрикандо• 1 час назад
Так и скажите, что врач молода и хороша собой, и сиськи побольше ваших. А то простынь накатали, так обидно, да?
На границе
• 1 час назад
Ответ дляПапобус
Ясн
Як обично
миссАрфография• 1 час назад
я тоже сама себе доктор хаус на минималках.
но я не поняла ни что вам не понравилось с врачем, ни что вы у нее пытались выяснить
ну и главный вопрос - зачем при неосложненном орви сдавать анализы да и вообще ходить к врачу?
На границе
• 1 час назад
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Яснєнько
На манєже тє же
Не набридло-то одне й те саме питати?)) якщо що, я молода і гарна. Лікарка хз. Тьотя
На манєже тє же
Папобус• 1 час назад
Я не могу написать те матерные слова,какие я подумала о беспардонности автора. Забанят.
На границе
• 1 час назад
Ответ дляsur_sur
А пояснительные бригады уже разобраны по другим темами? зак црб кпсс
Та десь ходять
На границе
• 1 час назад
Ответ дляПапобус
Ну так розкажіть як треба? Ну ми ходимо зазвичай то лікарів типу терапевта - разом. Ну от так заведено.
Ви може сама. Яка проблема? Стосовно чого матерні-то?
На границе
• 1 час назад
Ответ дляПапобус
Колись були разом навіть у уролога-репродуктолога, уявіть собі. Яка проблема-то
миссАрфография• 1 час назад
Ответ дляНа границе
а какие у него такие симптомы, что ему нужен врач при орви? если вы, как вы утверждаете, сами шарите?)
Бриджит_Фрикандо• 1 час назад
Ответ дляНа границе
Яснєнько
На манєже тє же
То есть сильно сиськи больше((( Держитесь.
Додаю напруги• 1 час назад
Чим вам не подобається така тактика? Чи ж запалення покаже црб, Зак не такий показник, рентген теж чим не подобається? Нормально все. І да чоловік в мене ходить до лікаря сам, не маленький
Додаю напруги• 1 час назад
Ответ дляsur_sur
Загальний аналіз крові, с-реактивний білок
Мне без сахара• 1 час назад
Ответ дляДодаю напруги
При грві назначають црб?
Додаю напруги• 1 час назад
Ответ дляМне без сахара
При грві назначають црб?
якщо лікар підозрює запалення то так
миссАрфография• 1 час назад
Ответ дляМне без сахара
При грві назначають црб?
я бы на месте врача, если бы клиент пришел с такой женой, назначила бы мрт всего тела! мало ли что!
Додаю напруги• 1 час назад
Ответ дляМне без сахара
При грві назначають црб?
Тим паче якщо чоловік і дружина описують різну картину симптомів то і не таке можна призначити
На границе
• 1 час назад
Ответ длямиссАрфография
Та нам нужен. Поліс мед страх., Не підеш - купи ліки. Якщо ж лікар призначить - так дають.
Мне без сахара• 1 час назад
Ответ дляДодаю напруги
якщо лікар підозрює запалення то так
Це ж треба, пів століття прожила і вперше чую. Хоча тих запалень було...... що у мене, що у всіх з родини. Црб звісно ж здавали, але ніяк не при запаленнях грві
миссАрфография• 1 час назад
Ответ дляНа границе
а!
и шо ж он назначил?)
На границе
• 1 час назад
Ответ длямиссАрфография
Як на мій погляд - абсолютно ніякі. 37.2, слиз вранці затякає. Кашель менше ніж помірний.
На границе
• 1 час назад
Ответ дляБриджит_Фрикандо
90 Д
Не знаю сильно це чи не сильно большиє🤷♀️
миссАрфография• 1 час назад
Ответ дляНа границе
но вы достали врача до назначения рентгена)))