Відкушу все що стирчить• вчера в 09:15
Німеччина- як там живуть наші люди? Крикнути не можна, скрізь доносять
В магазині треба йти правильно по руху тележок (якщо ти вирішив повернутись із тележуою назад то вони зїдають очима)
Кричати дітям не можна
Гавкати собакам не можна
Воду спускати не можна
Кричати дітям не можна
Гавкати собакам не можна
Воду спускати не можна
Прагматик флегма• вчера в 10:13
Ответ дляЛовлю капці
В Німеччині ніколи не була,але років 15 назад син сусідів поїхав на навчання.Ну й там одразу німці взяли його в оборот,тишина після певного часу,ніде нікуди і ніяк.Він батькам все дзвонить і не можна і не можна,вони думали,що в нього кукуха поїхала перший час.Геть мама на трохи їздила подивитися,що там за жесть,по рівнянь з тим що в нас було,роби що хочеш.Думаю,українці внесли корективи,їх же ж там мільйони.Ну,але вивчився,успішний іт,знімає,але твердо стоїть на ногах.
У них тоже с тех пор уже все можно,учитывая количество понаехавших и тд
Прагматик флегма• вчера в 10:15
Ответ дляБутерброд з ікрою
Причём здесь орать под окнами? Вот пусть и учатся жить в обществе а не как в психушке, где всё, чтотгромче шёпота после 8:00 вечера- только крик и шум. Но некоторым заграничне и гімно величне.
Потому что многие просыпаются на работу в 4-5 утра,поэтому после 8 тишина
Просто Фіфа• вчера в 10:17
Ответ дляВиннипуховна
Повертайтеся додому
Тут все можна 😆
Это точно. Хотя я с тележкой хожу куда мне надо, вообще не вижу, кто там меня ’съедает глазами’. А еще живу в доме, где одни понаехавшие, то тут соседи (не немцы) сами полицию вызывают пьяным любителям дискотеки по ночам. А под домом частный дом с бассейном, где летом немцы до часу ночи орут и гульбанят похлеще наших. И их детки орут как сумасшедшие. И собака бегает на них гавкает, когда они орут.
Яжбоматусяблін• вчера в 10:18
Ответ дляВиннипуховна
Ви абсолютно праві..кацапи чудові люди.
Бачу дуже вам подобаються.
Ну, от як фронт зломається, бо не буде ким хлопців змінювати , то познайомитеся з ними особисто)
Думаю, ви, як жінці дуже сподобається.
Бачу дуже вам подобаються.
Думаю, ви, як жінці дуже сподобається.
Удалено администрацией...
Просто Фіфа• вчера в 10:19
Ответ дляЛовлю капці
ну да, а если бы ’злые немцы’ не запрещали гульбанить до утра, может уже б спился-скурлся и учебу бросил бы...
Бутерброд з ікрою• вчера в 10:22
Ответ дляПрагматик флегма
Любая крайность - это плохо. У них это доведено до крайности.
Продавчиня кіз• вчера в 10:36
Наши за деньги продадутся с потрохами и будут тихо сидеть и терпеть
Khmelnichanka• вчера в 10:36
Можна детальніше про «правильних рух тележок»?
Напевно, я злісна порушниця, бо вперше про таке чую.
Все інше - сильно перебільшено.
ФФФФристайла• вчера в 10:41
Ответ дляШукаю стакан
Поэтому нас шумное веселое семейство хватило там на 2 недели, выбрали нормальную страну для жизни, а не такую нудную и неприятную
И слава богу. А то потом по таким шумным и веселым семействам судят о всех.
Пік Антна• вчера в 10:50
Ответ дляЯжбоматусяблін
Удалено администрацией...
она имеет ник ’здохнипуйло’, да, дура на заработках у соросни и боневтика
Ответ дляЛовлю капці
классно, роби шо хочеш. - хороший девиз свиньи по жизни плюющей на окружающих.
еще и лайкают вас такие же.
Виннипуховна• вчера в 12:04
Ответ дляЯжбоматусяблін
Удалено администрацией...
Ні, дура в основному ти)
Бо не знаєш, що таке сарказм і причинно наслідкові зв´язки
Працюй над собою, може книжку яку почитай.
Капуста Маша• вчера в 12:18
Люди як люди.
І до 5 ранку можуть пити під вікнами, і музику гучно слухати до 12, і діти у них теж плачуть і мами зриваються на голосніші тони. Я перу, миюся куди мені хочеться. У сусідки собаки от другій ночі завжди гавкають. Ніхто поліцію не викликає
Так, трошки більше контролю, ніж у нас. Але хіба то погано?
Платье Длинное бальное• вчера в 12:32
Если дети кричат, их плохо воспитывают или они заболели. Вопросы к родителям. Если собаки лают часами, то же самое. Вопрос к хозяевам. Вода ок. Живу в одной из скандинавских стран. Украинцы не понимают, что такое границы других людей и не заботятся о комфорте соседей, поэтому у украинцев всегда проблемы в любой стране.
Шукаю стакан• вчера в 12:39
Ответ дляФФФФристайла
🤦♀️
Khmelnichanka• вчера в 12:50
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Українці - різні.
Як і жителі інших країн.
Просто до нових порядків звикаєш не одразу.
Але з часом - все ж звикаєш )))))
Як і жителі інших країн.
Але з часом - все ж звикаєш )))))
Платье Длинное бальное• вчера в 12:57
Ответ дляKhmelnichanka
Українці - різні.
Як і жителі інших країн.
Але з часом - все ж звикаєш )))))
Як і жителі інших країн.
Але з часом - все ж звикаєш )))))
Какие новые порядки? Т.е. вы обычно позволяете детям громко кричать? Бьёте их, кричите?
Khmelnichanka• вчера в 13:09
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ні.
Але ось суто пару прикладів.
В Україні офіційно дозволено і схвалено нічний тариф на електроенергію.
Вночі - дешевше.
Тобто, люди вмикають ті ж пралки , посудомийки і т. п. саме вночі, бо в них підключено такий тариф, і він - офіційний.
Спробувала б я в Німеччині включити пралку після 22.00., ой зо було б ))))).
Але тут є ще такий момент.
В Україні набагато краща звукоізоляція, а в тій же Німеччині - неначе картонні стіни.
І саме через це (а не з вредності) жильців просять по можливості не приймати душ в сильно вечірній час і все таке інше.
В Україні цих побутових моментів - не чути, а тут я на 5 поверсі чую, як зливають унітаз на 2 поверсі (вибачте)))).
І так далі.
Я чисто до того, що місцеві порядки часто обумоалені саме специфікою проживання, і перебуваючи «в гостях» потрібно з повагою ставитись до правил господарів.
Навіть якщо вони дещо незвичні.
Але ось суто пару прикладів.
Вночі - дешевше.
Але тут є ще такий момент.
І так далі.
Навіть якщо вони дещо незвичні.
Соседушка• вчера в 13:14
Ответ дляКашпо
Хочу чтобы у нас так было.
Я много лет до войны хотела чтобы у нас так было, но увы. Сейчас я в Германии. Счастлива.