Роза в вазі• вчера в 13:21
Хто працює в Лореаль...
...в Києві, поділіться враженнями стосовно зарплатні, комфортності умов та "плюшек"
Смажена полуничка• вчера в 13:29
Все класс, только зарплата ниже рыночной. Поэтому хорошо только для начала карьеры
Пацан к успеху шел• вчера в 14:01
Я хотіла туди влаштуватися колись давно.
В мене англійська с1 і французька б2.
Мене одразу на співбесіді попередили, що французьку використовувати не можна в комунікації з ЦО у Франції, бо не всі в офісі її знають.
На цьому співбесіда кінчилася, бо це була основна причина, чому я там хотіла працювати))
Дуже довго її вчила
В мене англійська с1 і французька б2.
Дуже довго її вчила
Краля-Галя• вчера в 15:04
Ответ дляПацан к успеху шел
В мене англійська с1 і французька б2.
Дуже довго її вчила
В мене англійська с1 і французька б2.
Дуже довго її вчила
Так а англ С1 не подошел?
Пацан к успеху шел• вчера в 23:27
Ответ дляКраля-Галя
Так а англ С1 не подошел?
Я сама відмовилася далі продовжувати спілкування.
Мене цікавила саме практика французької мови, яку я довго вчила і гарно знаю.
Забути мову легко і швидко