На_оба_рот• сегодня в 17:55
Квартира - який варіант вибрати. Потрібна допомога
Жк Діброва
1. Квартири продають у вже готових зданих будинках (право власності є) але ціна дорожча на 30%. Людина купила і перепродає
Місцезнаходження чудове
2. Квартири майже добудовані (право власності буде через 1 рік) дешевші на 30%- по інвест договору із забудовником
Місцезнаходження далі від потоку людей, дороги
Мета - здавати в оренду. Це квартира для інвестицій
Місцезнаходження чудове
Я натуралка• сегодня в 18:02
Ви ж знаєте, ранком гроші - ввечері стільці. Ці 30% плата за очікування і ризик. Я особисто ризикувати не люблю такими сумами. Тим більше будівельні компанії взяли за моду побудувати і здати 1-2 чергу, це викликає довіру і попит, а до 3-4 вже не доходять.
Міні-бікіні• сегодня в 18:02
А у вас деньги на ремонт есть?
Посчитайте стоимость аренды на год. Добавьте еще удорожание стоимости ремонта за год. Сравните что вам выгоднее по деньгам.
Плюс нужно учитывать, что не все хотя жить среди перфораторов. В готовом доме люди уже обживаются, а в только сданом пока раскачаются и перейдут к ремонтам, там будет 25 перфораторов одновременно, в том числе и ночью. Сомневаюсь, что найдется арендатор, который захочет жить в таких условиях.
На_оба_рот
• сегодня в 18:04
Ответ дляМіні-бікіні
А у вас деньги на ремонт есть?
Я рахувала що років 5 я буду чекати поки зможу повноцінно здавати людям якщо виберу варіант з недобудовою
4есотка• сегодня в 18:05
Ответ дляМіні-бікіні
А у вас деньги на ремонт есть?
У меня квартира в новом жк
Только летом дали ключи. Ремонты люди делают строго по времени
Прописывали документ по времени ремонтов. Живут люди. Нормально
Мудробаба• сегодня в 18:05
Ответ дляНа_оба_рот
То есть это стоит тех 30 сэкономленных процентов?
месяцкие• сегодня в 18:13
Я бы не брала без документов, стремно это
Я ждала 2 года документы после постройки своего ЖК.
Смотреть по другим критериям, рядом ли метро, магазины, садики, аптеки, школы, парки. Что людям важно при аренде квартиры
Мона_Лиса• сегодня в 18:11
Якщо здавати зараз, то перший варіант. В діброві не вимикають світло.
Мушля з Криму• сегодня в 18:13
Ответ дляНа_оба_рот
Я ризикувала з котлованом з безвиході- моє житло в Крамі
, на побудоване не вистачало. На вашому місці я б брала вже готове
На_оба_рот
• сегодня в 18:16
Ответ дляМона_Лиса
Там є варіант біля майбутнього метро
А є варіант далеко в сраці
Але я впевнена шо вони здадуться ті будинки
Але напрягає шо в сраці) вибачте пишу як є
А є варіант далеко в сраці
Міні-бікіні• сегодня в 18:16
Ответ дляНа_оба_рот
В таком случае, вы уверенны, что это хорошая инвестиция? Вы вкладываете деньги, и они должны приносить вам прибыль с первого дня, а не когда-нибудь. Не моё дело вам советовать, но подумайте сами
На_оба_рот
• сегодня в 18:16
Ответ дляМіні-бікіні
Згідна
Але тут ніби я купую та воно автоматично росте в ціні коли будинок здається
І може я захочу продати - то вийде здати по дорожеч
Мона_Лиса• сегодня в 18:18
Ответ дляНа_оба_рот
Там є варіант біля майбутнього метро
А є варіант далеко в сраці
Ну поки місцерозташування всього жк в сраці, а метро там буде не скоро.
Міні-бікіні• сегодня в 18:21
Ответ дляНа_оба_рот
Згідна
Если жк огромный, и строят очередь за очередью, то в таких жк отдел продаж чаще всего выигрывает перед частным продавцом. И так будет, пока они не достроятся.
Міні-бікіні• сегодня в 18:22
Ответ для4есотка
У меня квартира в новом жк
Ну так вы у себя дома живёте. А у квартиранта есть выбор.
Українська зірочка• сегодня в 18:23
Ответ дляНа_оба_рот
Там є варіант біля майбутнього метро
А є варіант далеко в сраці
Т.е на текущий момент оба в сраці, потому что будущее метро - это хз когда?
Я бы брала сейчас во внимание такие параметры для инвестиции: готовность документов, локация, коммуникации (газ, отопление), цена, близость укрытия.
Если в первом варианте есть черновой ремонт - то его шансы растут, пока достроят второй вариант + время и стоимость ремонта второго - по цене выйдет тоже самое по итогу но через год-два-три потерянной прибыли.
4есотка• сегодня в 18:25
Ответ дляМіні-бікіні
Я не живу. Квартирант живет
Жертва интернета• сегодня в 18:27
Ответ дляНа_оба_рот
Згідна
А купити готове з ремонтом і завтра здати? Якщо чисто під оренду, то це найкращий варіант
Тундиринда• сегодня в 18:28
Я б не ризикнула на недобудову. Скільки їх по місту стоїть тих недобудов, де здана 1-2 черга, а 3-4 черги гниють роками, це ж дивитись страшно. Я брала недобудовану квартиру і забудовник все виконав, як обіцяв. Але. Це були відносно тихі часи і дуже великий забудовник і метро в наявності. А у вас ще й метро, яке буде ’приблизно ніколи’.
На_оба_рот
• сегодня в 18:30
Ответ дляТундиринда
Так недобудова вона будується
Та сама Діброва
Там просто 10 будинків, частина вже видали ключі а частина будують активно далі
Та сама Діброва
На_оба_рот
• сегодня в 18:30
Ответ дляТундиринда
Обіцяють метро в 2027
13чудоСВЕТА• сегодня в 18:32
Золотий стандарт окупності, так би мовити, інвестиції в квартиру для найму - 13 років (якщо мова про найм під житло). Порахуйте по сумі витрат.
На_оба_рот
• сегодня в 18:32
Ответ дляМона_Лиса
Кажуть шо діброва не дооцінена
І треба 3-5 років і вона заживе активним життям і ціни взлетять на все коли буде метро
Обращеница• сегодня в 18:33
Ответ дляНа_оба_рот
Кажуть шо діброва не дооцінена
А хто каже?