Тут всі такі правильні, патріоти, як ніхто не бачив.
А нормально сприймають свято масляна російське.
Всі такі правильні і мене називали агентом Кремля за хороше слово про російську літературу і що пишу з великої літери Путін і Росія, а от про свято Колодія тут ніхто не згадав.
До речі, коли я раніше 2013-2019 вела спільноту на сайті ВК, то я про таке свято регулярно писала і моя мама те свято пам´ятає.
Ми з Хмельниччини, до речі.
А ви пам´ятаєте ви тільки про свято російських млинців знаєте?
Ну, тут же такі патріоти, у кого тільки не почитай...
Ми з Хмельниччини, до речі.
Ответ дляYarosh10
Змішали грішне з праведним. Я про Колодій знаю з дитинства, але путін пишу з маленької, і російська література- це безпросвітне дно.
Мені навпаки, дно українська література.
Оті герої з безмежним комплексом жертви і вічна згорьованість
Борисфенка• вчера в 18:10
Ответ дляТвоя сусідка
Якщо ви з Хмельниччини, то до чого ці ваші стогони?
Ответ дляТвоя сусідка
А что ж прекрасного вы нашли в русской литературе? Аж интересно. И что вы читали из украинской литературы, кроме школьной программы, сознательно разработанной таким образом, чтоб украинская литература воспринималась так, как вы ее воспринимаете?