Marka_mama• Изменено вчера в 19:30

Хелп. Сухий гавкаючий кашель без симптомів ГРВІ

В сина-підлітка вже 4 дні кашель. Без явних ознак ГРВІ( ні нежиті, ні температури). До лікаря аж у вівторок. Кашель кожні 5-10хв, сухий, гавкаючий. Лікування наразі - вологе, свіже повітря, теплі напої, пастилки від кашлю. Але полегшення немає. Дуже мене ж лякає ця гучність і ревучість кашлю
Малинка Алинка• вчера в 19:33
Це якраз чистом грипу, що ходить нині.
Мої вдома також хворіють. В кожного свої симптоми - хтось лише кашляє як собака, нежить і вуха додались на третій день, в когось температура відразу, в когось біль в грудній клітці,
Петрик• вчера в 19:34
Можливо обструкція? У сина наразі пневмонія, але зпочатку була тем-ра 39, а потім вже такий кашель приєднався. То нам лікар назначив інгаляції. Я наприклад сьогодні їздила до платного лікаря.
автор Marka_mama • вчера в 19:35
Ответ дляМалинка Алинка
Це якраз чистом грипу, що ходить нині.
Як дізнались, щодо грипу? Робили тест?
автор Marka_mama • вчера в 19:38
Ответ дляПетрик
Швидкого одужання вам.
У нас четверту добу тільки кашель, більш нічого. Температура 36,8
Наталья Ласка• вчера в 19:38
у нач був грип, перші дні тае починвася.дитина сухо кашляла кожну хвилину, цілу ніч на ранок аж діафрагма боліла від скорочень. пішли до лікаря в ітозі бронхіт, буквально нагнало за ніч. сходіть кудись в приватну клініку або державну на швидку,хай роблять ренген. і лікувались ми інгаляціями в основнму, до антибіотика тьфу тьфу не дойшло
автор Marka_mama • вчера в 19:41
Ответ дляНаталья Ласка
Так, мабуть, все ж доведеться. Адже дуже вже виснажливий цей кашель. Наче в трубу(((
АдляВасЯникто• вчера в 19:46
Туберкулёз
Заздрість то погано• вчера в 19:48
купите ему типа доктор мом для сухого кашля сироп ( в аптеке спросите) нужно візвать мокроту, а потом когда будет мокрота, тогда уже сироп от влажного кашля. Сухой кашель єто хуже когда с мокротой, типа организм не борется
автор Marka_mama • вчера в 19:48
Ответ дляАдляВасЯникто
Туберкулёз
Ви серйозно??
АдляВасЯникто• вчера в 19:51
Ответ дляMarka_mama
Ви серйозно??
Нужно проверить
Заздрість то погано• вчера в 19:51
Ответ дляMarka_mama
Ви серйозно??
нет, не слушайте, оно троль.
то что нет температурі - тоже не берите в счет, у меня например все орви без повішенной температурі, я хожу с темп обічной, кашель всегда сухой. всегда мне ставила врач орви. и то что нет темп еще один признак что организм не борется, просто легкая форма орви, но организм не хочет все равно давать на нее реакуцию

еще купите обязательно много витамин Ц, чтоб біло в аптечке и для профилактики полезно периодами давать, он вкусній, как апельсинка. Во время всех болячек по 3-4 таблетки в день, для профилактики с перерівами 1 т в день хватит
Малинка Алинка• вчера в 19:58
Ответ дляMarka_mama
Як дізнались, щодо грипу? Робили тест?
Ні, просто бачу що півшколи хворіє. Одні і ті ж симптоми. Плюс на роботі таке саме. Не бачу сенсу в тестах взагалі. Навіть якщо і позитивний, то лікування від цього не міняється
ЛЮБА• вчера в 20:14
Грипп скорее всего , мои сейчас болеют , врач предупредила что после выздоровления дней 10 могут кашлять , прослушали легкие чистые , а кашель это ужас .
Младшему в сыну успела в первый день болезни натфлу дать , реально помог, старший поздно сказал — взрослый сам решает когда болеет )))
МельничукОля• вчера в 20:18
Зніміть обструкцію, вентцліном подихати, і протикашльові.
МельничукОля• вчера в 20:20
В мене вже 4 тижні такий кашель, і без температури, легені чисті. Інгаляції спасають і дексаметазон.
JaSonechko• вчера в 20:26
Исла или исла моос