Красота неземная• 2 часа назад

Хто худнув після 40, які помилки на старті були найбільші?

що б ви зробили інакше, якби починали заново?
Шмоточницаца• 2 часа назад
А як можна худнути? Знаю єдиний метод-менше їсти. Обмін речовин з віком сповільнюється і порції треба зменшувати. Купила менші тарілки і все. Працює.
сама себе прекрасная• 2 часа назад
Помилка думати що після 40 і до 40 худнуть по різному.
сама себе прекрасная• 2 часа назад
Люди худнуть по одній єдиній причині, там немає що починати чи не починати заново. Існує одна єдина схема і все.
Братья Капли• 2 часа назад
Низкоуглеводное питание в районе 50 грамм, через пару месяцев превратилась в реального зомби, мозг отказывался воспринимать любую новую информацию, физически тоже ослабела.
Яйцеголовая• 2 часа назад
Що коли худнеш, не треба жерти 2 шоколадки за день
Кидстаффовка• 2 часа назад
Ответ длясама себе прекрасная
Так , а где разницу, тут постоянно пишут, что после 40 тяжело худеется. Вообще не заметила разницу в прецессе похудения до 30 и после 40
Горня капучіно• 2 часа назад
Думать что после диеты можно будет опять вернуться к привычному режиму питания.
сама себе прекрасная• 2 часа назад
Ответ дляКидстаффовка
Тут багато інйух пишуть
Ms. Android• 2 часа назад
Не было ошибок. Худела и все, на дефиците калорий. На нем все худеют.
ПампушОК• 2 часа назад
Самая большая ошибка была рассчитывать на о, что я смогу жить своей жизнью прежней и худой 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Уговаривать себя , что булки будут и конфеты.

Все изменилось, когда я решила, что меня булки и конфеты совсем не радуют или радуют 5 минут . и я постоянно живу в депрессии из за веса. И выбрала жизнь другую и себя иную.
Завтра не пью• 1 час назад
Ответ дляКидстаффовка
Тяжело худеется тем , кто не двигается, а если сохранена подвижность на протяжении дня и худется будет нормально
Я Вас не боюся• 1 час назад
Ответ дляШмоточницаца
метод не менше їсти, а правильно харчуватися, контроль порцій, правильне наповнення, підрахунок білку та води, інтервал між прийомами їжі
Шмоточницаца• 1 час назад
Ответ дляЯ Вас не боюся
Для мене не існує правильно/неправильно. Їм все що хочу без обмежень. Просто меншими вдвічи порціями. Життя одне, щоб я ще забороняла собі щось смачненьке.
Я Вас не боюся• 1 час назад
авторе - Вам, які помилки? мене на це вчили спеціально, я тренер з ПП, але за війну наїла на стресі. стало пофігу на фігуру, бо раптом мене ракета вб´є, а я булку не з´їла

восени 2024 озирнулася - 66 кг, а на початку війни була 54, вирішила, що війна затягується, а мені не подобається вже моя фігура яка весь час щось жере

до травня 54 кг, зараз 52 але це випадково) але окрім контролю порцій та всього іншого ще курс ендосфери та пресотерапія - розганяє метаболізм

щоб довго не текти думкою - дієта стіл №8 по Певзнеру для діабетиків ну й сила волі, удачі! у ВАс все вийде!
Я Вас не боюся• 1 час назад
Ответ дляШмоточницаца
воно існує для всіх) ви це або приймаєте, або ні) це вибір кожної людини індивідуальний, бажаєте їсти чіпси з колою? на здоров´я) це Ваш вибір
Шмоточницаца• 1 час назад
Ответ дляЯ Вас не боюся
Їм і чіпси,і колу п´ю.Чіпси можливо раз на рік,колу на новий рік обов´язково,і може ще раз чи два Це не приносить ніякої шкоди.Все треба робити в міру,і все буде ок.
Якщо я нічого не підраховую ,то це не значить що я харчуюсь виключно харчовим сміттям.Я їм все,і корисне,і не дуже.Корисного більше,не корисного обмежено.Але без заборон.
Да, я блондинка!• 29 минут назад
Кожного дня зважуватися
Околовита• 11 минут назад
Ответ дляШмоточницаца
С возрастом еще и усвоение ухудшается.
Поэтому учитывая снижение поступления, можно только представить какие дефициты вы формируете таким образом.
Скорость метаболизма не определяется возрастом.
Она полностью зависит от обеспеченности необходимыми компонентами.
Шмоточницаца• 6 минут назад
Ответ дляОколовита
С возрастом еще и усвоение ухудшается.
Все у меня ок,шестой десяток. Бабушки прожили до 96 и 97.Родителям за 80.Все живы здоровы, никто никакой ерундой не занимался, подсчётами и т д. Слава богу есть средства нормально питаться и ни в чем себе не отказывать.
Я немножко в другое направление верю.