Сладкий лимончик• сегодня в 04:07
Кто-нибудь ездил в словакию? Расскажите
Пожалуйста, на чем? На поезде можно со стыковками? На уз до их первого узлового жд пункта и дальше на жд до столицы?
Как, вообще, дорога, если на поезде таможни обе в нем? На автобусе на ленту нести все?
Стоимость? Спасибо!
Love_Love_Love_• сегодня в 04:10
На автобусі їздила. Мені Словатчина не зручна зі стиковеами. Ще літала в Братіславу на вікент. Звідти плавали по Дунаю у Відень. Прикольно дуже було
Сладкий лимончик
• сегодня в 04:10
Ответ дляLove_Love_Love_
В смысле, направления авиа? Или жд по Словакии именно? А долго в очереди стояли?
Love_Love_Love_• сегодня в 04:11
Ответ дляСладкий лимончик
Жд по Словатчині.
Тумба-юмба• сегодня в 04:47
ЖД у Словаччині це такий собі квест. Є особливості, але звикаєш.
Київ -Братислава через Чоп з пересадкою. Особисто не їздила.
Я автобусом з Чернівців.
Кордон був колись спокійним і зручним. За пару годин проходили в черги незначні. Наразі словаки лютують іноді навіть дуже.
’Лента ’- у них є. Але таке враження, що їм руками зручніше. Я один раз за три роки попала,що автоматично речі перевіряли.
Я автобусом з Чернівців.
Кіна не буде• 20 минут назад
Найзручніше перетинати кордон потягом. Найбільша затримка - це година, коли наші невгамовні співвітчизники намагаються провезти в ЄС ковбасу або сало.
Потяг іде до Кошиць, там можна пересісти на будь-який напрям: Братислава, Татри.
Які плани в Вас, автор?
Ціни на потяг, придбання квитків - zssk.sk
Які плани в Вас, автор?