Купи слона• сегодня в 14:31
Дитину турбує тривога, панічні атаки. Дереалізація і деперсоналізація і страхи
Напишіть що потрібно робити щоб повністю все пройшло
На терапії у психолога була вона
Раз в тиждень на протязі 3 місяців
От вона в школі і пише кожного дня шо в неї тривога, чомусь переживає
Тривога тривога тривога
Прийом - знайди 10 предметів одного кольору і тривога почне зникати- не допомагає
На терапії у психолога була вона
Раз в тиждень на протязі 3 місяців
Тривога тривога тривога
Купи слона
• сегодня в 14:33
Ответ дляБезпорадна Кроко
Скільки їй років, що вона знає такі слова?
Написала в джіпіті - він видав шо це означає її стан
Психолог підтвердила
Безпорадна Кроко• сегодня в 14:34
Ответ дляКупи слона
Психолог підтвердила
Більшості психологів потрібні лише постійні клієнти і їх гроші.
Тишком_нишком• сегодня в 14:35
Сходите сдайте анализ на гемоглобин и фертин. Скорее всего показатели будут ниже некуда. Сама столкнулась с подобным у подростка.
Купи слона
• сегодня в 14:36
Ответ дляТишком_нишком
Так
Я відразу здала їй аналізи
То мальтофером піднімали
Але ефект не відбувся
Все рііно вона каже про тривогу
Я відразу здала їй аналізи
То мальтофером піднімали
Але ефект не відбувся
Все рііно вона каже про тривогу
Тишком_нишком• сегодня в 14:38
Ответ дляКупи слона
Так
Я відразу здала їй аналізи
То мальтофером піднімали
Але ефект не відбувся
Все рііно вона каже про тривогу
Я відразу здала їй аналізи
То мальтофером піднімали
Але ефект не відбувся
Все рііно вона каже про тривогу
Подняли? Перездайте анализ, может мальтофер не помогает и нужн другой препарат. Ну и для результата может понадобится несколько месяцев.
БЦАшка• сегодня в 14:47
Для того, щоб все прошло, потрібно встановити причини, діагноз і призначити лікування. І робить це не психолог, а психіатр як мінімум, а краще психотерапевт. Може бути невроз, гтр, панічний розлад, депресивно-тривожний, да все, що завгодно може бути.
Мальчун-задирун• сегодня в 14:48
Ей к психиатру надо, а не к психологу. И чем скорее, тем лучше
Khmelnichanka• сегодня в 14:50
Психіатр.
Далі - за його рекомендаціями - або психотерапевт, або психотерапевт плюс ліки.
Не психолог.
Купи слона
• сегодня в 14:50
Ответ дляБЦАшка
Це взагалі лікується?
Купи слона
• сегодня в 14:50
Ответ дляKhmelnichanka
Психіатр.
Не психолог.
А без ліків ніяк не можна? Внушання, методи заспокоєння
Аль де Барановна• сегодня в 14:52
Ответ дляКупи слона
Це взагалі лікується?
Та типа лечится, говорят. Но не адами, а терапией. Но где ее взять ту терапию нормальную? Такая как у вас почти везде, а это бред сивой кобылы. Вам тут понаписывают про психиатров и таблетки, но это не поможет. Только временно купирует и куча побочек. В общем, ищите терапию. Может повезет найти.
Khmelnichanka• сегодня в 14:54
Ответ дляКупи слона
Це
Вам скаже лише психіатр.
Можливо, достатньо буде лише психотерапіі, залежно від того, що саме є в доньки (бо сат gpt - це не діагност, як і психолог).
Але не відмовляйтесь від ліків, якщо їх випишуть, бо «внушання інколи може лише погіршити ситуацію.
Вам скаже лише психіатр.
Обращеница• сегодня в 14:54
Ответ дляКупи слона
Лечится, автор, без АД.
Моему ребенку невропатолог окр вылечил. А психиатр не смог.
Могу телефон невропатолога дать. Она онлайн консультирует
Ранковий базар• сегодня в 15:01
Ответ дляКупи слона
Так
Я відразу здала їй аналізи
То мальтофером піднімали
Але ефект не відбувся
Все рііно вона каже про тривогу
Я відразу здала їй аналізи
То мальтофером піднімали
Але ефект не відбувся
Все рііно вона каже про тривогу
Потрібен не психолог, а психіатр
Купи слона
• сегодня в 15:06
Ответ дляОбращеница
Лечится, автор, без АД.
Так
А як фамілія її
Де вона працює
А як фамілія її
Де вона працює
Фокус-Покус• сегодня в 15:09
А что конкретно вызывает тревогу? Оценки? Отношения с одноклассниками?
Купи слона
• сегодня в 15:12
Ответ дляФокус-Покус
І не те і не те
Вона відчуває завжди тривогу
Вона відчуває дереалізацію
Ось прислала мені
Але ті поради не допомагають (доторкнись до предмета і тд)
Вона відчуває завжди тривогу
Вона відчуває дереалізацію
Ось прислала мені
Khmelnichanka• сегодня в 15:23
Ответ дляКупи слона
І не те і не те
Вона відчуває завжди тривогу
Вона відчуває дереалізацію
Ось прислала мені
Вона відчуває завжди тривогу
Вона відчуває дереалізацію
Ось прислала мені
Ви можете вмовляти себе і «лікувати» все прогулянками, скільки хочете. Але це НЕ вирішить проблеми без консультаціі лікаря. Бо оці всі розумні терміни, які понаписував ШІ, можуть бути не самостійним «дзвіночком», а одним із симтомів якогось розладу. І дереалізації, і дисоціяціі і інше - бувать при дуже різних станах, в тому числі і при таких, де потрібна комплексна терапія. Комплексна. А не лише прогулянки і аутотренінг. Бо той самий генералізований тривожний розлад (це суто до прикладу, діагнозу по інтернету не ставлю) - складається із багатьох симптомів (в тому числі - і описаних Вами), і потребує допомоги фахівців.
І якщо Вам потрібно не просто поговорити, то заерніться до компетентних лікарів, а не лише до порадниць на форумі.
Обращеница• сегодня в 15:21
Ответ дляКупи слона
Так
А як фамілія її
Де вона працює
А як фамілія її
Де вона працює
Моря Алёна Александровна.
В Одессе она +380633738395.
Мы к ней ходили в Интосану. Но она и в гос больнице какой-то принимает
В Одессе она +380633738395.
Купи слона
• сегодня в 15:27
Ответ дляKhmelnichanka
А ми оце всі 3 місці балакали
Вона розповідала як день пройшов і що тривожило
Писала блокноти емоцій
Описувала стани
Писала блокноти емоцій
Описувала стани
Фокус-Покус• сегодня в 15:28
Ответ дляКупи слона
А ми оце всі 3 місці балакали
Писала блокноти емоцій
Описувала стани
Писала блокноти емоцій
Описувала стани
Она находится в другой стране? Одна?
Купи слона
• сегодня в 15:30
Ответ дляФокус-Покус
Она находится в другой стране? Одна?
Ні
В Києві
Живемо разом
Ніяких турбот вона немає
Все що треба - по першому зову
В Києві
Живемо разом
Ніяких турбот вона немає
Все що треба - по першому зову
Сердючка• сегодня в 15:34
Ответ дляКупи слона
Психолог підтвердила
Цікаво, а який діагноз вам поставив gpt?
Купи слона
• сегодня в 15:35
Ответ дляСердючка
Дереалізація і деперсинофікація
Khmelnichanka• сегодня в 15:35
Ответ дляКупи слона
А ми оце всі 3 місці балакали
Писала блокноти емоцій
Описувала стани
Писала блокноти емоцій
Описувала стани
Дивіться. Якщо дитині не буде потрібна медикаментозна підтримка, то лікар про це скаже. І порадить заняття з психологом (та швидше - з психотерапевтом). Ці сесії - довготривалі, за 3 місяці ще може й не бути значного покрпщення (навіть при умові, що фахівець - професіонал). Просто дуже часто психологи (без ліцензіі психотерапевта) бувають і близько не в темі реальних розладів, вони більше заточені на вирішенні інших проблем. Я нічого не маю проти Вашого психолога, якщо що :)
Я лише про те, що це може бути не зовсім її парафія.
Тому раджу звернутись ще й до лікаря, а він вже скерує, куди далі (можливо, порадить Вам вашого ж психолога)))).
Але первинна консультація саме лікаря - необхідна.
Я на хвилинку• сегодня в 15:53
Ответ дляКупи слона
Дереалізація і деперсинофікація
Это не диагноз
Это симптом очень сильного стресса или психического расстройства.
Сходите к психиатру и получите настоящий диагноз. Врач порекомендует психотерапевта, который занимается с такими подростками. Если это состояние может быть вызвано дефицитами - отправит на анализы.
Не всем сразу назначают таблетки. А иногда на самом деле они нужны и помогают.
Khmelnichanka• сегодня в 15:56
Ответ дляЯ на хвилинку
Это не диагноз
+100. І я про те ж.
Жена аллигатора• 2 часа назад
Ответ дляБЦАшка
Психотерапвевт не имеет право ставить диагнозы, только психиатр