Малая еще та• 2 часа назад
Зуби мудрості. Дитина не хоче седацію. Лізуть одночасно 2 внизу
Лікар пропоную під ситуацію виграти відразу всі зуби
Проблема на 1-му плані зараз 2 нижніх зуба мудрості
Стоматолог пропонує робити постійно седацію
Не хоче рвати по 1 зубу за візит
Айболитная• 1 час назад
Ответ дляВиправлялочка
Собі їх повиривайте. Ніхто раніше не рвав ці зуби, а це подуріли
Ніхто не рве зуби просто так. Швидше за все вони не ростуть, а лежать перпендикулярно зубному ряду. Такі зуби можуть зруйнувати сусідні зуби, і тоді треба буде видаляти не лише кутні, а їх сусідів.
Малая еще та
• 1 час назад
Ответ дляМексиканочка
У ребенка стоят брекеты?
Брекети зняли рік тому
ЕлькиПальки• 1 час назад
Ответ дляАйболитная
Це ваше небажання, а не дитини. Ви не хочете седацію, бо ’це шкідливо’.
Але ж чомусь стоматолог запропонував її, поцікавтеся чому.
А також подумайте що будете робити,як ваш тривожник раптом серед операції запанікує і закриє рота. Що ви будете робити? Бо якщо зуб не виліз, то треба різати ясна, витягувати того зуба, щити ясна. І так двічі. Ви впевнені, що на другий зуб після пережитого стресу зможете вмовити тривожника? Що робитимете, як відмовиться?
Це з стоматологом треба ці речі обговорювати, а не на форумі.
Я колись лікувала зуби дитині під седацією на зоологічній. І добре, що зробили. Бо в процесі виявилося, що треба було видаляти зуб , а не лікувати. І полікувати зразу всі. В кріслі дитина спокійно не сиділа, треба було тримати, і полікувати не виходило. Страх з´явився після лікування в приватній клініці, без наркозу. Раз полікувати і все - далі жоден стоматолог не міг вимовити на лікування і закінчилося седацією. Не шкодую, бо психіка теж важлива, не менше за зуби.
Так девочке 13. Она уже почти взрослая. И должна понимать, что если не вырвать, то будет воспаление, боль и дальнейшие проблемы. Подросток уже может понять последствия своего ’нехотения’.
Виправлялочка• 1 час назад
Ответ дляМалая еще та
Він сказав якщо зуби почнуть прорізатися тоді він зміститься зубний ряд і нам цього не треба допустити
І сказав з вас 30 тисяч
Просто звязда• 1 час назад
Ответ дляСвезло так свезло
Не рвати. У мене зруйнувались 5. А зуби мудрості красавчики.
А у мене так і не вилізли. За те скупчили зубний ряд і постійно турбували мене, оскільки були наполовину накриті капюшонами. Тому треба дивитись по ситуації.
Малая еще та
• 1 час назад
Ответ дляСвезло так свезло
Дитині 13. В неї щелепа буде рости до дорослого стану. Зуби можуть пролізти і в 20 і пізніше. Порівняйте череп дитини з вашим чи батьковим. Вони однакові?
Я з вами згідна що ще буде голова рости але я не розумію чому тоді так лякають що зуби зміститься і ще потрібно оперативно видаляти
Лялькодзьоб• 1 час назад
Ответ дляМалая еще та
Сказала навпаки що це дуже серйозна операція тому що зуби ще не прорізалишся ще немає за що хвата тись потрібно або кістку залазити
Врут. Нам делали, минут 20 на все ушло. Разрезли десну, вытащили и зашили.
Виправлялочка• 1 час назад
Ответ дляМалая еще та
Скільки грошиків хоче за таке?
Просто звязда• 1 час назад
Ответ дляЯ така бойова
Що не можливо?
Вирвати зуб з простим знеболенням?
Як це успішно роблять багато років.
Вирвати зуб з простим знеболенням?
Як це успішно роблять багато років.
Вони ж не прорізалися ще. Яке просте знеболення? Це оперативне втручання.
Я така бойова• 1 час назад
Ответ дляМалая еще та
Просто ці зуби ще не прорізались і вони в десні
Я так розумію що треба буде робити дирку в кістці
Чи як
Мені просто надрізали м´які ділянки десни та видалили не прорізані зуби.
Але я жалкую, що видалила зуби мудрості. Бо після цього змінилась форма щелепи не в кращий бік.
І потім інший ортодонт мені розповідав, що це було помилкове рішення.
Малая еще та
• 1 час назад
Ответ дляВиправлялочка
Скільки грошиків хоче за таке?
50 тис за 4 шт
ЕлькиПальки• 1 час назад
Ответ дляМалая еще та
Понимаю. В любом случае обратитесь ещё к 1-2 специалистам. Послушайте их стратегию. Седацию я бы рассматривала в крайнем случае, но это потому, что я её никогда не делала и побаиваюсь. Тем более ребёнку.
Если Киев, то могу посоветовать классного стоматолога.
Виправлялочка• 1 час назад
Ответ дляАйболитная
І в мене лежить і що? Мені 47
Малая еще та
• 1 час назад
Ответ дляЯ така бойова
Як зрозуміти чи потрібно зуби видаляти чи ні
Свезло так свезло• 1 час назад
Ответ дляМалая еще та
Грошей хотять.
Малая еще та
• 1 час назад
Ответ дляЕлькиПальки
Київ
Порадьте плз
Я така бойова• 1 час назад
Ответ дляМалая еще та
Турбують
Їй болить щелепа
Сходіть до іншого лікаря. Можуть зробити надрізи на яснах для полегшення прорізування.
Лялькодзьоб• 1 час назад
Ответ дляМалая еще та
50 тис за 4 шт
Вы серьезно?! Удаление 1 зуба нам обошлось где-то в 4000. За что 50?))))
Виправлялочка• 1 час назад
Ответ дляМалая еще та
Тому що Ви той клієнт з якого можна тягнути бабло
Малая еще та
• 1 час назад
Ответ дляЛялькодзьоб
Бо седація ще
А в якому віці видаляли
Наивная Хо• 1 час назад
Ответ дляВиправлялочка
І сказав з вас 30 тисяч
Естественно, 20-30 вместо 5-8.
Но даже не о деньгах, как ребенку восстанавливаться и есть, если с двух сторон это провести? Нахрена та седация и лишне втручання в организм с наркозом, какой бы легкий он не был
Лялькодзьоб• 1 час назад
Ответ дляМалая еще та
Теж всі 4?
Да. Потому что тоже сняли брекеты и зубы расли перпендикулярно почти зубному ряду. И уже начинали его толкать.
Виправлялочка• 1 час назад
Ответ дляМалая еще та
50 тис за 4 шт
16 за 4 платила невістка в тому році. Я ж кажу такі тривожні мамашки то заробіток стоматологів
Малая еще та
• 1 час назад
Ответ дляЛялькодзьоб
Порадьте лікаря в києві
Тобто вашій дитині видали одночасно всі 4 зуби чи по черзі якось ви ходили
Тут надолго• 1 час назад
Ответ дляСвезло так свезло
Я одна не розумію про зуби мудрості у дітей? У мене полізли в 19 років, у старшої в 21 рік, у молодшого в 17 і натяків нема на пост.
У мене аж після тридцяти почали прорізатися
Лялькодзьоб• 1 час назад
Ответ дляМалая еще та
Порадьте лікаря в києві
Не, я в Харькове.
Лялькодзьоб• 1 час назад
Ответ дляМалая еще та
Порадьте лікаря в києві
По 2 зуба за раз.
Айболитная• 1 час назад
Ответ дляВиправлялочка
І в мене лежить і що? Мені 47
Не завжди вік приходить з мудрістю.