Меломанка Маланка• вчера в 20:03

У кого чоловіки на службі, вони часто вам дзвонять чи пишуть?

Хоча б раз в день буваєте на зв’язку?? Як проживаєте час поки ви на відстані і зробити нічого не можна?
Доктор Хаос• вчера в 20:05
Коли є можливість.
Раз в день ні.
Буває 1 раз в неділю,буває частіше.А було що й два рази на місяць.Щодня,це коли на ротації.
Жена сантехника• вчера в 20:05
пару раз в день созваниемся
Кишмишная Мая• вчера в 20:08
У меня знакомый после учебки попал в часть там побыл полмесяца, и на передок с октября тишина.
автор Меломанка Маланка • вчера в 20:08
Ответ дляДоктор Хаос
Коли є можливість.
Раз в день ні.
Головне стабільно… навіть раз в два тиждні, але регулярно
Само_достаточная• вчера в 20:10
Раз в день пару слов
PORKA• вчера в 20:10
Мой на 0 и связь раз 1,5-2 мес...
Доктор Хаос• вчера в 20:11
Ответ дляМеломанка Маланка
Це безпека. В них з цим суворо. Якщо кудись їдуть, то навіть телефони лишає більшість, бо прилетить в місце скупчення. Коли був курськ, то більше місяця була тиша . Майже два.
автор Меломанка Маланка • вчера в 20:14
Ответ дляДоктор Хаос
Дівчата, я не вивожу. У мене скоро нервовий зрив буде
Жена сантехника• вчера в 20:14
Ответ дляМеломанка Маланка
а ваш как часто звонит или пишет?
Капитошечка• вчера в 20:16
Раз на добу на зв´язку.
Як проживаю? Ну як... Життя ж не спинилося. Працюю, займюсь хобі, спілкуюсь з друзями
автор Меломанка Маланка • вчера в 20:19
Ответ дляЖена сантехника
а ваш как часто звонит или пишет?
Дзвонить рідко. Пише частіше, але не щодня. Бачилися восени
автор Меломанка Маланка • вчера в 20:22
Ответ дляКапитошечка
Раз на добу на зв´язку.
Якби ж раз на добу. Буває і так не напише, хіба лише відповість, якщо напишу я і дуже коротко. Буває і по іншому звісно. І подзвонить і приіде хоч на пів дня. А це з осені не бачилися, а зараз він в новому місці і невідомо коли буде можливість побачитися, хоча б щоб я приїхала
КарамбОлька• вчера в 20:32
З того світу..
Метровий сантиметр• вчера в 20:51
Дивлячись де. Було що й 4 місяці його не чула, коли виводили -пару раз на день, зараз на 3 лінії - щодня.
Уходя дверю не хлопать• вчера в 20:59
Ответ дляКишмишная Мая
Как это? Его кто-то ищет?
Сиджу тихенько• вчера в 20:59
Утром ’+’ - что б я не волновалась,
Вечером созвон. Но у него есть такая возможность
автор Меломанка Маланка • вчера в 21:01
Ответ дляМетровий сантиметр
А відпустки як часто? У мого півтори року не було, лише пару разів на пів дня день відпускали і то в справах, то могли трошки побачитися
Сиджу тихенько• вчера в 21:00
Ответ дляДоктор Хаос
Старлинк?
Метровий сантиметр• вчера в 21:06
Ответ дляМеломанка Маланка
Вони зобов´язані хоча б на 15 діб давати в рік, але як повезе. Моєму 2 рази ’повезло’, за рік в нього відняло ноги на позиції - лікували, а потім дали відпустку, а через 2 роки - з серцем проблеми почалися, 7 місяців був на позиціях з перервою 2 тиждні, то дали повністю відпустку після лікування. Я зробила висновки, поки на ногах ходить - ніяких відпусток не дадуть. Ну, по крайній мірі, коли ти в піхоті або дшв
автор Меломанка Маланка • вчера в 21:11
Ответ дляМетровий сантиметр
Тут ще так виходить, що коли вже ось ось могли б відпустити, я так сподівалася на цей місяць, його кудись переводять і знову ніхто не відпускає. Ото кількома днями розвинутими на півтори роки перебивався (навіть пів дня, якщо точно)