Чумачечая Весна• вчера в 22:32
Подарунок на 70 років батькам - поїздка за кордон. Але куди?
Тато на морі максимум 4 дні просидить
Що в такому віці цікаво?
Вони були 15 років тому закордоном
І кажуть мені що хотіли б поки є сили ще кудись поїхати
Англ вони не знають. Має бути тур пакет якийсь
Ну або варіант 2 - їхати з ними
Але що це має бути? Подайте ідеї будь ласкс
Дякую
Що в такому віці цікаво?
Вони були 15 років тому закордоном
Ну або варіант 2 - їхати з ними
Дякую
Відкушу все що стирчить• вчера в 23:11
Ответ дляКудряшка Сью
Бонусом ще війну мафії побачити
All inklusive
Телепузик• вчера в 23:37
Если есть прямой перелет,я бы советовала Грецию Родос с размещение в самом Родосе.
Там прекрасное море, огромные чистые пляжи, в городе грандиозная крепость и музеи. В субботу роскошный настоящий рынок в самом центре. Недорого, вкусно, гостепреимно,не страшно их самих отпустить. В музеях есть гиды на аудио русском точно.
Лепешечка• сегодня в 07:55
Прага, а оттуда можно взять неутомительные однодневные экскурсии в Вену и Дрезден