Давно без алко• вчера в 22:23
Сінгапур як транзит
Доброї ночі , скажіть будь ласка хто був в Сінгапурі як в транзитній країні але виходили без візи на декілька діб з аеропорту?
Оновлена версія• вчера в 22:25
Громадяни України можуть вийти з аеропорту Сінгапуру (Чангі) без візи на термін до 96 годин (4 доби) у межах безвізового транзиту (VFTF). Для цього потрібно мати квитки в третю країну (наприклад, Київ - Сінгапур - Балі), заповнити SG Arrival Card, та мати підтверджене бронювання готелю.
Aristeya Tour
Основні умови безвізового виходу (96-годинний транзит):
Напрямок: Ви повинні летіти з країни А в Сінгапур, а з Сінгапуру — в країну Б (приліт і виліт мають бути різними країнами, або приліт - Сінгапур - повернення в країну А, якщо це в межах 96 годин).
Документи: Закордонний паспорт (дійсний мінімум 6 місяців), роздруковані авіаквитки, підтвердження готелю (бажано).
Реєстрація: Необхідно заповнити SG Arrival Card (online) не раніше ніж за 3 дні до прибуття.
Імміграційний офіцер: Остаточне рішення про пропуск пускає прикордонник. При отриманні багажу йдіть до стійки ’Visa Free Transit Facility’.
Aristeya Tour
Додаю напруги• вчера в 22:33
Я була давно одну добу. Дуже цікаво. Якщо є можливість зупиняйтесь на довше
Давно без алко
• вчера в 22:36
Ответ дляДодаю напруги
Хвилююсь про те , якщо візу не буду відкривати , чи на будуть до мене питання ) а хочу на декілька днів ))
Давно без алко
• вчера в 22:38
Ответ дляОновлена версія
Aristeya Tour
Дякую , це знаю , цікаво як на ділі працює термін 96 годин
Додаю напруги• вчера в 22:38
Ответ дляДавно без алко
Я навіть не знала, що можуть не відкрити, тому не хвилювалась...
Кидстаффовка• вчера в 23:16
Думаю как в том же Тае - сфоткают, отпечатки сделаете и поставят визу без проблем