Чупа-чупс• вчера в 12:39

Чи варто продавали будинок через ексклюзивний договір продажу?

Питання наступне, звернулися до агентства з метою продати будинок через них, вони працюють лише за договором ексклюзивного продажу. Турбують деякі пункти, по-перше, договір вимагають підписати одразу мінімум на 3-4 місяці, у випадку невиконання вимог з боку замовника ( тобто нас) буде штраф 2% від вартості обʼєкту, а це досить не мала сума, оригінали документів не вимагають, але просять всі копії. Я розумію, що агент себе підстраховує цим договором, але в країні йде війна, обставини можуть змінюватися у будь-який часу. Прибирати чи змінювати пункти агенство відмовляється.
І ще, чи є агентів які працюють без подібних договорів та умов. Тобто я розумію наприклад штраф там кілька тисяч гривень за витрати на рекламу, але 2 % від вартості ну це занадто. Поділіться, будь-ласка, вашим досвідом.
ЖующаЯКонфету• вчера в 14:16
Ответ дляЧупа-чупс
Тобто є сенс звернутися до інших агентств, де можуть працювати без таких умов?
я вам больше скажу - если найдете покупателей самостоятельно, вам еще и прийдется агентсву платить по какому то там пункту, у нас так было, покупали квартиру, сами нашли продавца, а нее этот эксклюзивный договор, так пришлось платить ей еще агенству чтоб его растргнуть
Зараз на дієті• вчера в 14:31
Ответ дляЧупа-чупс
Якщо хочете - так
Бибер-анонимер• вчера в 15:53
Ответ дляХристя в тiстi
Чим більше людей продає один і той самий об’єкт, тим нижча буде ціна продажу
З якого?)
Продавець визначає ціну і йому пофіг хто з ріелторів підсуєтиться швидше і вправніше.
Те, що деякі будуть умовляти знизити ціну, бо ось-ось готові купити, то не значить що покупці дійсно є. Значить лише те, що ріелтор черговий гімнюк і хоче впарити пошвидше і першим зняти свою комісію.
Христя в тiстi• вчера в 17:04
Ответ дляБибер-анонимер
З якого?)
Покупець - один.
І він купить там, де пропозиція дешевше