Синиця у спідниці• вчера в 14:56

Ціна машинної вишивки

Питання до тих, хто займається машинною вишивкою. Я колись вишивала, потім через війну закинула цю справу. Зараз знайома попросила вишити сукню хрестиком. Узор нескладний, на 2 кольори. Я не знаю по якій ціні рахувати. Колись певна сума була за 1000 стібків. Але ті ціни вже давно неактуальні. Підкажіть, будь ласка
Поліпривіт всім• вчера в 14:58
Я не в теме, но,думаю, нужно исходить из того, сколько времени вы потратите на это?
Борисфенка• вчера в 15:26
Чия тканина? Чи є готовий дизайн? Вишити чи потім зшити?
Купа нюансів є. Погодинно порахуйте свою роботу, може бути мороки на тиждень.
автор Синиця у спідниці • вчера в 15:37
Тканина її, дизайн в пм її, але я вже собі дизайн сама розкладаю на елементи і переводжу в машинний формат. Зап´ялювань багато, роботи точно на тиждень, але я вишиваю по кілька годин в день. Мої тільки нитки, стабілізатор і робота по дизайну та вишивці
Борисфенка• вчера в 15:52
Ответ дляСиниця у спідниці
А тепер оцініть свій тиждень роботи. 5000 гривень мінімум. Вона готова стільки заплатити?