lilul990• вчера в 19:28

Ну шо, от і починається...

Сша хоче повторити сценарій росії: іранзатридні. Шо думаєте? Вийде в американців? Зростеться? Шо сикотно за них
Басноплетка• вчера в 20:33
Ответ дляНапланетянка
Сочувствую Ирану
А іранці вам ні
Крижана бурулька• вчера в 20:37
Ответ дляПлету корзинки
Відзначення на державному рівні 4 річниці вторгнення
Ахринеть, праздник
Хотя, для очень многих, кто на этом зарабатывает, это не просто праздник, а подарок с небес
Так відзначення а не святкування! Не бачите різниці? Це трагічна річниця але так, 4 роки вже ((((
Просто зробити вигляд що то звичайний день чи що?? 4 роки жахливої війни!
Напланетянка• вчера в 20:36
Ответ дляБасноплетка
А іранці вам ні
Без разницы 🤷🏻‍♀️
Напланетянка• вчера в 20:37
Ответ дляАйпишница
Не хотите сворачивать свои ядерные программы?
У меня меня их нет
Ms. Анонимная• вчера в 20:45
Ответ дляТочная копия плова
А в мене завтра д.н. І всі кажуть, сумна дата. Вчителі сьогодні весь день говорили, донька розповідала...Тому тепер і не святкую. Вкрали в мене д. Н
Це Ваш ДР, Я б відмічала. Свято Вашого життя. Кожного дня. Іншого ДР не буде,