черноземи, корисні копалини та інше, може тому що не одне сторіччя трупами усіяна. геноцид за геноцидом , трупи на трупах, перегній , охірнітельна земля і горе жителям(
Тану на сонці• вчера в 22:22
Ответ дляssaannaa
в европепе самая
Вы ошибаетесь. Но не буду мешать заниматься мифотворчеством.
Гигиенишвили• вчера в 22:23
Ответ дляТану на сонці
В Украине не самая охр...я почва.
Та не может быть. Вы, наверное, кацапка
Роздратована шкіра• вчера в 22:24
Ответ дляТану на сонці
А де краща?
Ща как дам• вчера в 22:26
В Украине процентов 30 плодородного чернозёма, всё остальное песок или тяжёлая глина.Это если без пропаганды землі родючі та поля квітучі.
ЕлькиПальки• вчера в 22:29
Ответ дляsur_sur
А яка то війна у 1912?
Наполеоновская, минус 100 лет
Роздратована шкіра• вчера в 22:52
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Украинцы
Я знаю що українці. Далі що?
А ось і я• вчера в 22:53
Ответ дляЩа как дам
І ті 30% останні 20 років заливали добривами.
Позаземний розум• сегодня в 00:28
Ответ дляА ось і я
Тому що добрива важливі для врожаю. Ніяк не чорнозем
бачили, як в пустелі вирощують?
П.с. врожай на одному чорноземи гордитися лише для невеликих обсягів.
бачили, як в пустелі вирощують? П.с. врожай на одному чорноземи гордитися лише для невеликих обсягів.