Снегопадка• вчера в 20:50

Дуже хочу, щоб війна закінчилася

Але цей дощ надовго, на жаль
Пирожкиня• вчера в 20:51
Чем дождь лить будет???
Мона_Лиса• вчера в 20:51
Думаю 90% хотят, но увы
ДлинноНожка• вчера в 20:51
Ответ дляПирожкиня
Чем дождь лить будет???
Кровью
А Я Самая Самая• вчера в 20:52
Все, кто на ней не зарабатывает, хотят.
Пирожкиня• вчера в 20:52
Ответ дляДлинноНожка
Кровью
Это и понятно))мало ее осталось..так что долго не выйдет))

Да и Трамп с Путиным все решили,зеля уйдет в расход))
3@йk@• вчера в 20:53
А есть такие, кто не хочет?
А Я Самая Самая• вчера в 20:53
Ответ для3@йk@
А есть такие, кто не хочет?
Вам лет 15?
автор Снегопадка • вчера в 20:54
Ответ для3@йk@
А есть такие, кто не хочет?
Є звичайно
3@йk@• вчера в 20:54
Ответ дляА Я Самая Самая
Вам лет 15?
Нет, но вот вот среди самых обычных людей, советчиц, такие есть?
Понятно что стряхненко всяким, тцк и им подобным война, как манна небесная. А обычные люди могут не хотеть?..
Уравнобешенная• вчера в 20:55
Ответ для3@йk@
А есть такие, кто не хочет?
ну пу та зе як мінімум ...
АсобеннАя• вчера в 20:57
Ответ дляМона_Лиса
Думаю 90% хотят, но увы
Правят балом остальные. А они столько имеют на этой войне, что будут делать все ради ее продолжения. Власть и ее прибежники, тцкуны, сбу, фрицы-полицаи, множество военных, волонтеров и т.д.
Пирожкиня• вчера в 20:57
Ответ для3@йk@
А есть такие, кто не хочет?
Есть-здесь Борисфенка,Маринка,крыска,не влазь бо вбью
IQ 80• вчера в 20:57
Шкода нас усіх.
Кацапи поряд назавжди, а скільки путіномозгих серед українців (((
Біда.
Тему даремно створили. Зараз жуватиме кацапня місцева. Хіба на це і розраховано.
АсобеннАя• вчера в 20:57
Ответ для3@йk@
А есть такие, кто не хочет?
Огромное число таких
Мона_Лиса• вчера в 20:58
Ответ дляУравнобешенная
ну пу та зе як мінімум ...
Та пу может и хочет, но на своих условиях . А чем наш потужный думает. Лучших условии уже не будет, а хуже да
АсобеннАя• вчера в 20:59
Ответ дляIQ 80
Шкода нас усіх.
Біда.
І влада наша фашистська теж назавжди, поки не знищать усіх. До останнього, як воно і сказало.
Пирожкиня• вчера в 21:00
Ответ дляIQ 80
Шкода нас усіх.
Біда.
А вот вас и не жаль))даже в этой теме стравливаете и хрень пишите,мало вам крови и неприятия!!
А Я Самая Самая• вчера в 21:00
Ответ дляМона_Лиса
С чего вы взяли, что он думает? Ему не за мысли платят.
Перша леді колгоспу• вчера в 21:01
Ответ дляМона_Лиса
Дана Ярова
Я про це неодноразово говорила на своєму YouTube-каналі, але, схоже, потрібно написати прямо, бо після інтерв’ю Валерій Залужний почалося те, що й мало початися. Реакція влади абсолютно прогнозована, і причина дуже проста: діюча політична команда чудово розуміє, що у випадку зміни влади в демократичний спосіб їм доведеться відповідати на питання. На ті питання, які чотири роки війни фактично ніхто системно не ставив або не доводив до логічного завершення.

Чому за кілька тижнів до повномасштабного вторгнення відкривалися пункти пропуску? Чому відводилися війська? Чому вже вдень 24 лютого російські колони в Гостомельському аеропорту? Чому з аеропорту відвели основні сили? Хто несе відповідальність за Маріуполь? Хто відповість за загибель цивільних у містах, які були окуповані? Хто понесе відповідальність за непідготовленість до війни і за стан армії на початок вторгнення? І це лише частина питань, які рано чи пізно будуть поставлені.

Окремий пласт — це корупція під час війни: оборонні закупівлі, енергетика, державні кошти, рішення і бездіяльність. Це все нікуди не зникне, навіть якщо сьогодні хтось із кимось про щось домовляється. Інформація вже існує, і не тільки всередині країни, але й у наших міжнародних партнерів. Так само нікуди не зникнуть політичні рішення і публічні заяви напередодні вторгнення, які сьогодні багатьом дуже хотілося б забути. Наприклад, слова президента, що не можна збільшувати видатки на армію, бо не буде за що будувати дороги.

Поки людина перебуває на посаді президента, вона має конституційний імунітет. Але цей імунітет закінчується разом із посадою. І саме тому для частини нинішньої еліти наступні вибори — це не просто боротьба за рейтинг чи політичне майбутнє. Це боротьба за можливість уникнути відповідальності, юридичної і політичної, за рішення, які приймалися протягом останніх років.

Саме цим пояснюється нервовість, різкість реакцій і підвищена активність після інтерв’ю Залужного. Мова йде не лише про політичну конкуренцію. Мова йде про те, що буде після втрати влади. І тому влада буде триматися максимально жорстко, використовуючи всі доступні інструменти, бо для багатьох це питання не тільки посад, а особистої безпеки і майбутнього.

Це потрібно розуміти всім, хто зараз спостерігає за подіями.
Пирожкиня• вчера в 21:03
Ответ дляУравнобешенная
ну пу та зе як мінімум ...
Как раз он и хочет и предлагал еще в 2022 в Стамбуле))хватит уже телемарафонскую пропаганда повторять))мозг найдите и включите))потужники без плана и совести((((
Перша леді колгоспу• вчера в 21:03
З 1-го березня в Україні посилено контролюватимуть військовий облік

Відбуватиметься поступовий перехід до більш суворого адміністрування, цифрового контролю та перевірки підстав для відстрочки

Федоров, яке прикре політичне самогубство
Пирожкиня• вчера в 21:03
Ответ дляМона_Лиса
Самое грустное ,что именно об этом и предупреждали))но оно ж не слышало))вернее слушало не тех!!
Пирожкиня• вчера в 21:04
Ответ дляАсобеннАя
Я думаю что после сегодняшнего оскорбления Трамп его уже должен как то кокнуть😜
А я кумедна• вчера в 21:05
Сперва границы 1991 года только так
Мона_Лиса• вчера в 21:05
Ответ дляПирожкиня
Что за оскорбление?
Мааарковная• вчера в 21:05
Ответ дляIQ 80
Шкода нас усіх.
Біда.
Кацапи поряд назавжди.І є лише два способи співінування з ними:хитрістю та харизмою,як Маша з Ведмедем або озброєними до зубів та вишколеною армією,чого ніколи не буде.
Пирожкиня• вчера в 21:07
Ответ дляПерша леді колгоспу
Дана Ярова

Тоже еще эксперт,открыла Америку))

Я еще в прошлом году говорила что этих зеленых крыс будут судить))а меня здесь вы же все банили и оскорбляли

А сколько еще инфы не выплыло))охренеете скоро от услышанного)
Пирожкиня• вчера в 21:09
Ответ дляМона_Лиса
Что за оскорбление?
Нахамил Трампу что типа президенты уходят и там главный конгресс а не он)))и все в таком духе😜

Самое кумедное что это ж и зелька касается -уйдут же его)) и возраст не поможет))
Пирожкиня• вчера в 21:12
Бриты уже сами его убрать хотят,скинув на него весь гнев народа!!Потому и всплыл на арене Валерчик с претензией и намеком на покушение по наводке зели))интересно как Трамп сейчас все это разыграет)ему нужны свои люди а не британские ставленники))
Пирожкиня• вчера в 21:15
Удалено администрацией...