Нафаня Маня• сегодня в 09:00
Хто недавно оформляв пенсію, чи обовязковий електронний цифровий підпис?
Поїхали в пенсійний допомагати людині з оформленням пенсії по інвалідності. Людина майже не ходяча. І тут виявляється що треба той цифровий підпис і ще треба в податкову їхати. Але людина не в тому стані взагалі... Через банк не вдалося зробити, бо дані там застарілі потрібно оновлення, он лайн з певних обєктивних причин не вийшло. Можливо податкова може на флешку скинути без нього той цифровий підпис? Чи може з нас не мають його вимагати? який же брєд з тією всією цифровізацію, як людям все це ускладнює в леяких випадках ((((
Ні за холодну воду• сегодня в 09:08
А як ви собі уявляєте НЕ цифрове оформлення пенсії та інвалідності? Думаєте, раніше було не обов´язкова особиста присутність та підписи на паперах?
Оябунчик• сегодня в 09:08
Это как военному инвалиду без рук не хотели выдать карту в Приватбанке?
Да, у нас черствые туповатые люди, без пинка и огласки не пошевелятся.
Нафаня Маня
• сегодня в 09:09
Ответ дляТа_шо_ж_таке
В чому брєд?
в тому шо людина пенсію не може оформити а такі люди не завжди фізично в задовільному стані, але таким як ви цього недопетрати і тому задаєте тупі питання
Нафаня Маня
• сегодня в 09:10
Ответ дляНі за холодну воду
по пенсійного ми його якось довеземо, там сказали можна навіть з авто не виводити, співробітник вийде на нього подивиться і все, але з цим підписом ...
Та_шо_ж_таке• сегодня в 09:11
Ответ дляНафаня Маня
Нічого з тим підписом не має складного. Що за драматизація.
В шоколаде• сегодня в 09:13
Ответ дляНафаня Маня
Заходите в приват 24 с тел или компа и в течение 5 мин делаете ту подпись
Та_шо_ж_таке• сегодня в 09:13
Ответ дляНафаня Маня
А без підпису йому треба було б іти і особисто ставити підписи чи робити доручення
Ненька наша• сегодня в 09:13
Автор вам скільки років?, він робиться за хвилину у банку онлайн.
Сама не знаю• сегодня в 09:14
кучу висєру і жодної відповіді по суті поставленого питання...
Нажаль, авторе, я не стикалась, не зможу допомогти. Може зателефонувати на горячу лінію ПФУ і запитати?
Та_шо_ж_таке• сегодня в 09:14
Ответ дляВ шоколаде
То ще автор певно не вміж нічим користуватись, але винні всі навкруги.
В шоколаде• сегодня в 09:14
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Если автор не умеет пользоваться приват 24, то дальше говорить о чем то не вижу смісла
Ненька наша• сегодня в 09:14
Ответ дляСама не знаю
Іще одии висєр.... Допомогти не можу але обісру всіх
Та_шо_ж_таке• сегодня в 09:14
Ответ дляСама не знаю
По суті- без ецп не можна.
В шоколаде• сегодня в 09:15
Ответ дляТа_шо_ж_таке
По суті- без ецп не можна.
Через Дию можно зайти в кабинет ПФУ
Та_шо_ж_таке• сегодня в 09:16
Ответ дляВ шоколаде
Через Дию можно зайти в кабинет ПФУ
І? Як підписати в кабінеті пфу? Ручкою
В шоколаде• сегодня в 09:17
Ответ дляТа_шо_ж_таке
І? Як підписати в кабінеті пфу? Ручкою
Та_шо_ж_таке• сегодня в 09:18
Ответ дляВ шоколаде
Ви пост читали?)) Проблема у них всюди
Нафаня Маня
• сегодня в 09:18
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Я розумію що немає нічого складного, але не для інваліда. Який не користувався банківськіми послугами і не має оновлених даних в банку((((
В шоколаде• сегодня в 09:18
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ви пост читали?)) Проблема у них всюди
Проблема у них одна. Догадались какая?
Та_шо_ж_таке• сегодня в 09:18
Ответ дляВ шоколаде
ЕЦП делает 50 контор в Украине
Автопу ніде не підходить. Вона хоче без)
В шоколаде• сегодня в 09:19
Ответ дляНафаня Маня
Как вы планируете оформлять пенсию без обновления данных?
Та_шо_ж_таке• сегодня в 09:19
Ответ дляВ шоколаде
Проблема у них одна. Догадались какая?
З назви теми)
В шоколаде• сегодня в 09:19
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Раз без значить пусть дали хоче.
Нафаня Маня
• сегодня в 09:19
Ответ дляВ шоколаде
В нього був колись приват 24, змінився номер. Вчора пробували оновити. Робимо фото а воно не проходить - на фото інша людина. Звичайно блін інша((( на 50 кг худіша і змучена хворобою((((
В шоколаде• сегодня в 09:20
Ответ дляНафаня Маня
Ближайшее отдление привата в помощь