Сумка з негодою• Изменено 2 часа назад
Бачили нове пророцтво з Афону про закінчення війни?
Удар в кінці Великого посту перед Великоднем по Запоріжжю( яз?)
Перелом між Петра і Павла і пр.Іллі в середині літа і перемога на Покрова
ФрекенБок• 1 час назад
Ответ дляГага Газу
І скільки ж воно там відсутнє? Добу, дві, тиждень?
А вам скільки треба щоб воно було відсутнє?
Було таке, що і п´ять днів поспіль було відсутнє. Але ж це дрібниці. От Белгород же... Дивні примітиви, або просто люди без розуму і совісті
вентиляторная• 1 час назад
Ответ дляФрекенБок
Удалено администрацией...
Гага Газу• 1 час назад
Ответ дляФрекенБок
Вам - нікого, якщо крім кацапів не маєте що почитати. Хай буде так
То кого ж ви там читаєте, що вам розповідають що Київ без світла нібито і що буде ще й без води?) Ану давайте, блисніть як є чим
ФрекенБок• 1 час назад
Ответ длявентиляторная
Удалено администрацией...
Це ваші голоса у голові вам таке сказали? А мені це навіщо знати?
Я так розумію що автор уже заблокований, і підключив свої інші акаунти?))
ФрекенБок• 1 час назад
Ответ дляГага Газу
Удалено администрацией...
Гага Газу• 1 час назад
Ответ дляФрекенБок
Це коли, місяць тому після обстрілів? Ох і любите ви брехати, типова риса кацапів)
Станом на зараз по Кєву нема світла в незначного відсотка населення, в мене наприклад не було світла за останній тиждень 3-5 годин на добу.
І так у більшості. Прям така трагедія, що можна казати що у Києві нема світла, ага
вентиляторная• 1 час назад
Ответ дляФрекенБок
Ваш розум так заточений під кацапську владу, що ви не можете представити, що не всі українці чекають ваших дегенератів. Це ви тут щодня на роботі зі своїми фєдєрашками чергуєте.
вентиляторная• 1 час назад
Ответ дляФрекенБок
Удалено администрацией...
Гага Газу• 1 час назад
Ответ дляФрекенБок
Удалено администрацией...
Ну звісно, бо нема чим крити пустобреху який окрім кацапських новин ніц не дивиться
Триндю-бриндю• 1 час назад
А старое какое было пророчество? И чья перемога и в чем она выражается?
Допоможіть знайти• 1 час назад
Ответ дляГага Газу
Так для гнид пропагандонов совсем и не трагедия, что люди на левом берегу без отопления. Ничего удивительного.
Вы откуда вещаете со своей отчётность вещаете, оттуда же, где говорят, что тыцыкуны людей не отлавливают?
Кумедна• 1 час назад
а не можна дату написати такими ж великими літерами. все інше прибрати
я подумала, що пророцтво з айфону буде
Допоможіть знайти• 1 час назад
Ответ дляФрекенБок
А в Одессе и Полтаве сколько люди без света сидели? И сейчас в Одессе сложная ситуация. А тут шабаш переживающих за Белгород. А вообще, так выглядит агония на пике.
Янка-угомонись• 1 час назад
Ответ дляГага Газу
А кого треба? Кацапів?
Сколько ж у тебя аккаунтов?
Эта_Шикарна)• 1 час назад
Ответ дляМлинець Мій
Это точно война?
Ну там Энергоатом... Кол-центры... игры на долге...
Приезды как на парад высоких туристов...
Экскурсии по подвалам...
Саммиты, конференции семинары...
Барбершопы... Эфиры Моно...
ОЗОЛОТИВШИЕСЯ (в прямом смысле) СИЛОВИКИ, тцк и ВЛК...
Именные батальоны...
’Волонтеры’.
Збір на дрон..
Очень странная война)
Экскурсии по подвалам...
Саммиты, конференции семинары...
Барбершопы... Эфиры Моно...
Именные батальоны...
’Волонтеры’.
Збір на дрон..
Очень странная война)
Это уже поняли все с мозгами и глазами, в предусмотренных природой местах👍
Но Маня думает, что поменяв стиль написания и перейдя на мову, из сообщений перестанет выглядывать Мертвечук с ботвой и буряты😆
Млинець Мій• 1 час назад
Ответ дляСумка з негодою
Може кацапи не в курсі,але смерть і каліцтва несе не тцк,а армія рашистських окупантів
Мадам Тю-лю-лю• 1 час назад
Ответ дляГага Газу
Что за бред вы льете в уши людям? Свет отключают в Киеве каждый день, по 6 часов его нет подряд, потом 5ч свет есть и опять 6 ч нет и тд. Не рассказывайте сказки!
175см55кг19лет (она)• 1 час назад
О, нарешті бачу, хто під такими зліпленими на колінці ШІ опусами ставить в коментах сльозки, долоньки і квіточки
Рівень вашого інтелекту звичайно вражає, автор)))
Анютины ласки• 1 час назад
На Успіння свиноматка розтелиться, ті, хто люблять дітей будуть гучно святкувати поки народ буде на могилах оплакувати близьких.
Кінець історії побачимо в наступних поколіннях, а це вже новий сезон серіалу. Чернігів понад усе! Героям слава!
Млинець Мій• 1 час назад
Ответ дляСумка з негодою
Від кого визволяти?
На 12 році війни 82% Україні вільні від російських окупантів.А повномаштабний наступ ’ другої армії
’ ніяк не може заховити 40км Донецької області за 4 роки і ’ХЕР ( сон) навеки с россией’
Манька
Сегодня ж праздник у вас с коллегами, річниця вторгнення
Ваш потужный с охочими такие счастливые выступают, аж светятся от радости, такой праздник для них большой и важный
Млинець Мій• 1 час назад
Ответ дляНі грама
А ти хто така, диванна чмоня, щоб я перед тобою звітувала?
Тебе сюди посадили розповідати, що знищення України її населення - це перемога?
Так ваші лідори і куратори першими вас здадуть щоб вас за дупу підвісили
Да у них же праздник сегодня, выпустили их везде толпами, видимо, двойная оплата в праздничные дни
Сумка з негодою
• 48 минут назад
Ответ дляНі грама
Таке маєш відношення я як і тицикуни.
На фронті людей не вистачає, шуруй і воюй афониха, там пророцтва і розкажеш, похвалиш тицикунів, і отримаєш свою вдячність, щурика кривава
О скільки кацапської ботоферми набігло.Набожні матрьрхи вже наклепали свої портретів
Сумка з негодою
• 46 минут назад
Ответ дляМлинець Мій
Зеленский оказался главным бенефициаром войны: находясь на грани потери власти еще в
2021 году, война позволила ему процветать, зарабатывая на всех аспектах этого конфликта и получая почти неограниченную власть внутри страны, одновременно купаясь в лучах мировой славы — бывший пресс-секретарь Зеленского Мендель
Наша демократия находится в настолько хрупком состоянии, что едва ли отличается от любого другого автократического режима: крайне ограниченная свобода слова, ослабленные институты, нарушения основных конституционных прав, политические преследования, а человеческая жизнь ценится так же мало, как и в любой автократии.
То тут майданчик вже для поширення роосійських методичок? Адміни,ви є взагалі?
Сумка з негодою
• 45 минут назад
Ответ дляМлинець Мій
Telegram channel ’Анатолий Шарий’ — @ASupersharij
Зеленский оказался главным бенефициаром войны: находясь на грани потери власти еще в 2021 году, война позволила ему процветать
Сумка з негодою
• 44 минуты назад
Ответ дляМлинець Мій
Это точно война?
Экскурсии по подвалам...
Саммиты, конференции семинары...
Барбершопы... Эфиры Моно...
Именные батальоны...
’Волонтеры’.
Збір на дрон..
Очень странная война)
Экскурсии по подвалам...
Саммиты, конференции семинары...
Барбершопы... Эфиры Моно...
Именные батальоны...
’Волонтеры’.
Збір на дрон..
Очень странная война)
Дуже дивна війна для кацапів,бо Київ за три дні не береться 4 роки
Твоя космішна• 41 минуту назад
Хто вірить таким згенерованим ШІ відео? люди, в вас хоч залишилася якась краплина критичного мислення? а потім всі ці люди йдуть на вибори, і маємо те що маємо вже 25 рік(.
Сумка з негодою
• 42 минуты назад
Ответ дляФрекенБок
К сожалению у Киева это всё впереди. А вас бы забанить навсегда за разжигание внутринациональной вражды, и ненависти к жителям оккупированных территорий Украины. Уважаемая администрация, обратите пожалуйста на этого юзера внимание.
Може мене ще забанити за ненависть до росіян?
Щоб ви всі передохли на болотах!
Сумка з негодою
• 41 минуту назад
Ответ дляГага Газу
Що саме у Києва попереду? Сидіти без води? Коли і з якого дива?
Це чергові російські вологі мрії
Зима закінчилась і заморозити Київ не вийшло,і знову обісралася раша і мріє,що зпридумала нову мрію