Фрикаделька• сегодня в 17:15
Ну от як це працює, яяяяяяк?
Три вихідні дні і мене підриває в 5-5.30
Зараз пташки почнуть співати зранку то і в 4.30 буду повна сил і енергії- рвати цей світ зранку до ночі.
Але в роботі дні, я хрєн пролуплю очі в 7 ранку, вчора пішла спати в 21, можу в 20.30. Ну хєр я проснулась
Як це змінити?
ДелайКак_Я• сегодня в 17:24
Ніяк. В мене чоловік заводить будильник на 6:20 на роботу і я прокидаюся за 5 хвилин, хоча мені не потрібно вставати
Фрикаделька
• сегодня в 17:24
Ответ дляСоветчица Года
Ваш біологічний годинник дав збій)
Чому?
Ромашкинная• сегодня в 17:28
У мене все життя так, в суботу в 5.00, я бодра, повна енергії, у понеділо 8.00- у мене повне виснаження, хочу спати просто не знаю, як хто
ШобВам_КакНам• сегодня в 17:34
Я так не вмію, ми дивно що є люди які легко САМІ без будильника можуть прокинутися раніше 8...
Для мене все що до 9.00 то ніч
Шмоточницаца• сегодня в 17:38
Ответ дляШобВам_КакНам
Для мене все що до 9.00 то ніч
Вы тоже несчастная сова, которой надо подстраиваться под других пернатых)?
Рожайтретьего• 2 часа назад
Ответ дляШмоточницаца
И я сова, прикиньте у меня сейчас работа на 6:30 и встаю я в 5. Не знаю сколько выдержу еще, думала привыкну, за два года не привыкла. Адище просто
Шмоточницаца• 2 часа назад
Ответ дляРожайтретьего
Ужас... Даже если спать 8-10 часов и встать надо рано это мрак... просто как лимон ни сил, ни энергии..
Я супер-пупер• 2 часа назад
Почему у меня так не работает? Почему утром я ВСЕГДА хочу спать, а ночью до поздна не могу уснуть? С удовольствием хоть в выходные вставала бы раньше
ШобВам_КакНам• 2 часа назад
Ответ дляШмоточницаца
Так, але я підлаштувала життя до свого графіку. Всі спроби змінити били по здоров´ю (