Почекуха• 2 часа назад
Єгипет, Турція, Болгарія
Дівчата, пообіцяла донькі, що по любому поїдемо за кордон. Бюджет 35 тис, ну максимум 40 тис. Куди краще їхати? Ми вперше. Коли самі дешевші ціни? Щоб близько до моря і харчування було. Єгипет я так розумію дорого. Але я пообіцяла і дитина чекає. А мені і грошей шкода, а з іншого боку, що я згадаю? Як ремонти робила? Чи краще на машину відкласти... Фух. Допоможіть розібратися куди дешевше і оптимально поїхати відпочивати.
Мульйонерша• 1 час назад
Ответ дляЗлюка бобер
І яка погода в кінці травня?
Чудова, близько 30 градусів вже. Море вже +15 зараз
Мороженная курица• 1 час назад
Ответ дляЗакусенец
Откуда вы знаете?) написала 35, 40, там и на дорогу можно найти и получить удовольствие, можно заранее забронировать, снять квартиру, поехать в бархатный сезон, мы были в начале сентября, шикарное море, погода 30-35 градусов
Вы о Турции? Там только билеты стоят 20 тысяч
Байрактарна• 1 час назад
Ответ дляКлептоманка
Автор. Тут тільки Болгарія. Але не їдьте на Золоті піски. Краще Сонячний берег - там є де погуляти і море значно чистіше.
Або ще Еленіте, бачила рекламу в ФБ
Закусенец• 1 час назад
Ответ дляМороженная курица
Я о Турции. Весь пакет обошелся 48 тысяч, но я брала за день до вылета , заранее думаю дешевле
Карусель-весель• 1 час назад
Ответ дляМороженная курица
Вижу Чорногория есть апарты,но автобусом тяжеловато
Але там хоч море ,як море
Мороженная курица• 1 час назад
Ответ дляЗакусенец
Так у автора максимум 40+ дорога до аэропорта 6 тысяч
Мороженная курица• 1 час назад
Ответ дляКарусель-весель
Але там хоч море ,як море
Согласна,я лучше дольше поеду,но в Адриатическом покупаюсь
Невісточка ж• 1 час назад
Автор, если вы уже жалеете эти деньги, то это не отдых. Почитав весь текст, я только и поняла, что вы пообещали дочери, но денег жаль. А сколько дочери лет? Я тоже имею небольшие бюджеты на отдых, вот в Египет летали на двоих с подростком за 46 тыс, из которых почти 10 тыс это дорога до аеропорта, но ловила тур долго, урвала отличнейший, искала сама, только быстренько попросила турагента выкупить мне его. На лето смотрю Грецию сейчас, тоже есть очень выгодные варианты в моем бюджете. Да, не люкс отдых, но мы довольны
Закусенец• 1 час назад
Ответ дляМороженная курица
Я озвучила тур агенту бюджет 50к, и мне искали под эту сумму, думаю автор озвучит 40 и ей найдут
Кому там слова не давали• 1 час назад
Мы из Европы в том году летали сами на Майорку
Билеты вышли 49 евро
Сутки все включено 115 евро
Два бассейна на территории
На лучший пляж Майорки ездили автобусом 15 минут, собственный пляж без песка и спуск сложный, зато вид шикарный и закаты
Лично мне это было дешевле, чем Турция
Советую вам смотреть Болгарию хотя бы
Бюджет очень маленький, я выше описала 1000 евро неделю без затрат по месту и самый дешевый вариант с питанием все включено
Билеты вышли 49 евро
Сутки все включено 115 евро
Два бассейна на территории
Лично мне это было дешевле, чем Турция
Советую вам смотреть Болгарию хотя бы
Я не Тролль• 1 час назад
Подивіться табір «Разом», це в Болгарії, невелике містечко Кітен. Там проживання з батьками, цілий день розваги для дітей. Самий плюс, це повна відсутність рашні. Ми їздили 2 роки поспіль. Це буде на ваш бюджет.
Я не Тролль• 1 час назад
Ответ дляКарусель-весель
Тільки не Болгарія.
Маю можливість безкоштовно- не їжджу
Ми 3 роки поспіль в Болгарії, перші 2 в Кітені, саме в таборі Разом були, в тому році в Бургасі. Не знаю що там може не подобатися
Я не Тролль• 1 час назад
Ответ дляБайрактарна
Або ще Еленіте, бачила рекламу в ФБ
Там було затоплення восени
Мороженная курица• 1 час назад
Ответ дляЯ не Тролль
Море такое же,как в Украине. Чёрное,не такое красивое и чистое,как Средиземное, Адриатическое итд
люблю_тортики• 1 час назад
Ответ дляГитта Ягг
По деньгам, я подозреваю, только Болгария. Солнечный Берег, жилье арендуете сами, еда - супермаркет и самим готовить. Ребенку понравится - там куча аттракционов, дискотек, пляжи огромные. Рядом Несебр в старом городе можно погулять с удовольствием, накупить всякой сувенирной чепухи, поесть вкусного мороженого.
Ми і жили 4 дні в старому Несебрі, 5 днів потім в Созополі. Накупались на різних пляжах, наїлись смачної їжі , надивились різних місць. Але в нас вимоги до житла мінімальні - щоб чисто, за можливістю балкон для ранішної кави та вечері з вином, гаряча вода і кондьор. І божезбав від человейників з басейнами
Я не Тролль• 1 час назад
Ответ дляМороженная курица
В Україні зараз немає моря, і ракети постійно. А Болгарія це можливість від всього цього спокійно і бюджетно відпочити. Море чисте, такого піску як там, я взагалі ніде більше не бачила
Сплюшка• 1 час назад
Ответ дляПані з калабані
Море, природа то це тільки Туреччина. Але за 40 тис на двох щоб щось нормальне то мабуть нереально. Хіба що пощастить і буде відмовний тур, або вже купувати тур.
Помню когда, до войны еще, на росии запретили росиянам ездить в турцию, то я воспользовался моментом побежал ч-з дорогу в турагенство и заказал тур, это было в самом начале лета, на 2 взрослых и 2-е детей на 7 дней 5* отель, олл инклюзив обошлось в штуку, т.е. по 250 баксов с человека включая перелет, проживание и жратву
Карусель-весель• 1 час назад
Ответ дляЯ не Тролль
Чорне море
люблю_тортики• 1 час назад
Ответ дляЯ не Тролль
Оце я вже дивлюсь в той бік, вже не вперше читаю, що чим ближче до Туреччини, тим менше русні
Мороженная курица• 1 час назад
Ответ дляЯ не Тролль
Первое фото Болгария, второе Черногория,третье и четвертое это Эгейское море. Разница очевидна
Мороженная курица• 1 час назад
Ответ длялюблю_тортики
І чим це море погане?
Честно, никакое вообще. Но в бюджете автора
Закусенец• 1 час назад
Ответ длялюблю_тортики
І чим це море погане?
Ну не сравнить со Средиземным , хотя я любою любое море
Мороженная курица• 1 час назад
Ответ длялюблю_тортики
І чим це море погане?
Первое фото как Днепр
120-120-120 (не худею)• 59 минут назад
Ответ дляГитта Ягг
За 40 тис.середина червня зараз є немалий вибір готелів з все включено, і не потрібно апартаменти, і готовка самостійна.
120-120-120 (не худею)• 54 минуты назад
Автор, до 1.03 останній етап бронювання раннього, можете встигнути обрати готельна все включено в Болгарії на ваші кошті, і це вже з проїздом автобусом.
Khmelnichanka• 31 минуту назад
Авторе, дивіться низький сезон.
Наприклад, восени море буде ще теплим , а ціни - значно меншими.
Болгарія - червень або вересень, Туреччина - травень чи жовтень.