Файна цьоця• вчера в 11:11
Геть 8 Беерезня!
25 лютого день української жінкі!
Геть 8 березня ! Це свято кацапок окупанток вбивць українського народу!
Це нове свято присвячене справжній силі, інтелекту та незламності українських жінок. Воно натхненне однією з найвидатніших постатей нашої історії і пропонує зовсім інший погляд на роль жінки в суспільстві. Що відомо про День української жінки та коли відзначають це свято?
День української жінки святкують 25 лютого. Цю дату обрали зовсім не випадково, адже саме цього дня народилася відома українська письменниця та громадська діячка Леся Українка. Свято покликане вшанувати мудрість, талант і величезний внесок українок у розвиток нашої держави, особливо в сучасних складних реаліях.
Щороку з наближенням весни в суспільстві розпалюються дискусії про те, чи варто українцям і надалі відзначати свята, які асоціюються з радянським минулим. Традиційний «день весни, краси та ніжності» стрімко втрачає свою актуальність, через що в Україні зародилася красива ініціатива.
Щодо офіційного статусу свята часто виникає плутанина серед громадян. Станом на лютий 2026 року День української жінки не затверджено як офіційне державне свято. Ще у 2023-му до Верховної Ради подали гучний законопроєкт, автори якого пропонували скасувати Міжнародний жіночий день 8 березня, а замість нього встановити державне свято саме 25 лютого. Втім, парламент так і не ухвалив цей закон.
Проте, маємо своє українське свято, щоб вкотре продемонструвати світові не тільки національну колоритну красу українського жіноцтва, але й нашу велич, силу, мужність, готовність на самопожертву й героїчну боротьбу зі злом, що хоче посягнути на найдорожче: на наших дітей, сім’ю, родину, дім, землю, країну! Сьогодні українки не тільки берегині сімейного вогнища, затишку й тепла, не тільки дбайливі матусі, які захищають від війни, навчають і виховують дітей – майбутнє української нації. Сьогодні українки – це героїні в боротьбі з російськими окупантами, підмога армії в тилу, міцна опора для розвитку економіки, сільського господарства, науки, техніки, культури.
Міцності духу, нев’янучої краси, мирного майбутнього і простого тихого жіночого щастя тобі, Українська Жінко!
Пугачиха• вчера в 11:20
Ответ дляФайна цьоця
Отже, Міжнародний жіночий день у Радянському Союзі був використаний як інструмент політичної пропаганди та ідеологічної агітації, що призвело до спотворення його справжнього значення.
Відкрию вам таємницю, що його святкують далеко за межами радянського союзу
Броніки для Моніки• вчера в 11:22
Та чхать я на вас хотела)
Я дождусь, когда вас ссаными тряпками гнать начнут, дождусь
Файна цьоця
• вчера в 11:21
Тому, в парламенті було зареєстровано ще декілька ініціатив. В одній із них обговорюється ідея скасування святкування 8 Березня.
Пугачиха• вчера в 11:21
Ответ дляФайна цьоця
Новий рік це кацапське свято!
А як з іншими країнами?
Файна цьоця
• вчера в 11:21
Ответ дляБроніки для Моніки
Та чхать я на вас хотела)
Удалено администрацией...
Файна цьоця
• вчера в 11:22
Ответ дляАльфред Шнитке
8 березня було, є і буде! Ферштейн, ДурМанька?
Останнім часом низка організації та структур запропонували свої версії святкування. Наприклад, декілька років тому Міністерство культури та інформаційної політики України висловило ідею перейменувати свято на День матері та жінки.
Із 2018 року благодійна організація ’Марш Жінок’ активно долучається до ініціатив, зокрема маршів на 8 березня. Крім консолідації, організатори сприяють приверненню уваги до прав жінок та їх рівності в усіх сферах життя, як на рівні суспільства, так і країни. Нині через повномасштабне вторгнення не відбуваються марші, але організація активно займається волонтерською діяльністю, створюють простори для жінок, допомагають із юридичними питаннями та багато іншого.
Зліпок ступні• вчера в 11:23
Ответ дляФайна цьоця
Ще у лютому 2023 року до Верховної Ради внесли на розгляд законопроєкт №9009, яким пропонують переглянути традиції святкування Міжнародного жіночого дня. Згідно з документом пропонують встановити 25 лютого як День української жінки, у день народження видатної поетеси Лесі Українки. Також у цьому законопроєкті обговорюється встановлення державного свята, яке припадає на 9 березня, — Шевченків день. Однак документ зазнав багато критики як від урядовців, так і від громадян, нині він на стадії опрацювання в комітеті.
правильно, надо переглядать традиции, праздники и улицы переименовывать, это ведь очень поможет!
разом до перемоги, с флагом в ж..е 🥰
Пугачиха• вчера в 11:24
Ответ дляФайна цьоця
Це дуже важливі справи для України - придумувати нові свята і ще перейменування вулиць, міст
Альфред Шнитке• вчера в 11:24
Ответ дляПолБатона
Гы, как будто в рашке рождества нет
Удалено администрацией...
Та прям багіня• вчера в 11:25
Ответ дляФайна цьоця
Я не святкую Новий рік! В нас своє свято!
Старый новый год ?
Зліпок ступні• вчера в 11:26
Ответ дляПугачиха
Надо еще буквы поменять, а то совпадают с москальскими, непорядок!
Надо как в Польше и Омерике chtob bukvu bulu !
МаксХмара• вчера в 11:27
Тю. Та празднуйте шо хотите и когда хотите Строем не хожу. Сама буду принимать поздравления и подарки с удовольствием.
Файна цьоця
• вчера в 11:28
Ответ дляМаксХмара
Геть 8 березня! Ганьба тим хто його святкує!
МаксХмара• вчера в 11:29
Ответ дляФайна цьоця
Та чхать на вашу ганьбу) Вот и сидите без подарков.
Альфред Шнитке• вчера в 11:29
Ответ дляФайна цьоця
Слину витріть з підборіддя, бо заплювались)
Та прям багіня• вчера в 11:29
Ответ дляФайна цьоця
Ать - два ! Равняйсь ! Смирно !
Вкуси мене• вчера в 11:30
Ответ дляФайна цьоця
Ганьба тим, хто хоче, щоб інші жили так, як вони вважають за потрібне. Як ви заї...ли диванні патріоти.
Істеріомама• вчера в 11:31
Ответ дляНоу коммент
У вас спросить забыла
Почем нынче в Лахте платят? 30 рэ за коммент? А если на мове, то сразу 50?
Не всі ж як ви, безкоштовно за русскій язик
Зліпок ступні• вчера в 11:31
Ответ дляФайна цьоця
Геть
Ганьба
Зрада
Разом до перемоги
Потужно
Кава в Криму
Незламно
Ганьба
Зрада
Разом до перемоги
Потужно
Кава в Криму
Незламно
Всміхайлик• вчера в 11:31
Цього року 8 березня в неділю. Томуяк би там не бісились деякі особистості - більшість будуть святкувать
аби ще подога була сонячна і тепла
шашлик машлик,
Файна цьоця
• вчера в 11:32
Ответ дляВсміхайлик
аби ще подога була сонячна і тепла
шашлик машлик,
Кацапи вам подарунок зашлють!
Вкуси мене• вчера в 11:32
Ответ дляЗліпок ступні
Геть
Ганьба
Зрада
Разом до перемоги
Потужно
Кава в Криму
Незламно
Ганьба
Зрада
Разом до перемоги
Потужно
Кава в Криму
Незламно
Ви про мову забули, ну як ви могли