Бутербродница• 25 февраля в 12:24
Апостиль на свідоцтві про народження має термін придатності?
Робила в 21му році ще і свідоцтво, і апостиль ставила, як почалася війна. Зараз виїжджаю знову туди і буду там народжувати. Апостилю та свідоцтву виходить 5 років вже.
Чи це має значення, чи воно все дійсне? Не розумію, де отримати точну інформацію про це.
Анонім Секретар• 25 февраля в 12:27
Зависит от страны. В Германии, например, само свидетельство о рождении это не документ, выданный один раз и все. При необходимости он запрашивается каждый раз новый и срок его действия от 3 до 6 месяцев плюс соответственно свежий апостиль.
Вам нужно уточнить в конкретной стране их требования
Аноним_Русалка• 25 февраля в 12:40
Ответ дляАнонім Секретар
Аналогично во Франции
Есть притрушенные регионы, где перевод свидетельства присяжным переводчиком требуют каждый раз, при обновлении каких-то документов. А до этого им ещё раз надо принести письмо из посольства, что в Украине документы о рождении выдаются один раз
Цибулька зла• 25 февраля в 13:23
Автор, а це ваше свідоцтво про народження з апостилем, вірно? Для чого воно вам там - це відіграє роль, можливо, там і уточніть. Точно знаю, наприклад, що для оформлення робочої візи в Нідерландах вимагали свідоцтво про народження з апостилем - свіже (максимум 6 місяців). Та не приймали документи. Такі правила. Але це суто по робочій візі. У вас яка ситуація? Де ви плануєте цей документ показувати? Можливо, там і уточнити. В різних країнах різні варіанти «що ок, а що ні». Плюс ще уточніть, чи точно цей документ будуть вимагати від вас.
Бутербродница
• 25 февраля в 14:44
Ответ дляЦибулька зла
в РАЦС. Народжуватиму там і дитину там оформлюватиму, в словацькому РАЦС.
Жена брата Админа• 25 февраля в 16:52
Ответ дляАнонім Секретар
Вы бред несёте
Может в каких-то отдельных загсах и да, но повсеместно по всей стране таких правил нет