Аноним_1858• 25 февраля в 18:24

Як добратись з Києва в Іспанію (Аліканте) найкраще

Буду вдячна якщо хтось поділиться досвідом дороги і як найкраще найпростіше зрозуміліше туди добратись.
Обстановщица• 25 февраля в 18:24
Вплавь
автор Аноним_1858 • 25 февраля в 18:25
Ответ дляОбстановщица
Вплавь
дякую дуже допомогли
Ласунка• 25 февраля в 18:26
Найкраще без дитини
сама себе прекрасная• 25 февраля в 18:38
Подруга там живе. Літає літаком з Варшави або Кракова. До Польщі автобусом
автор Аноним_1858 • 25 февраля в 18:48
Ответ дляЛасунка
Найкраще без дитини
чому?
Из Кукуева я• 25 февраля в 19:10
Поезд в Пшемысль оттуда час в Аэропорт Жешув и в обед прямой авиарейс оттуда
Иванка Бур• 25 февраля в 19:30
Думаю з якось польського аеропорта. Подивіться де квитки є.
Турагенція Tourdream• 25 февраля в 19:32
Літаком з Кишиніва, прямий рейс. З Києва до Кишиніва простіше та дешевше можна дістатися, ніж до польских аеропортів.
автор Аноним_1858 • 25 февраля в 19:33
Ответ дляТурагенція Tourdream
тоже дивлюсь шо звідси швидше
Натали м• 25 февраля в 19:51
Вітаю. Влітку була з дочкою, поділюсь досвідом своїм.
1. все залежить з якого міста виліт вам буде дешевше. Я моніторила різні варіанти і Молдова , і Сучава і Польща (Краків, Жешув, Варшава...)
2. чим вам зручніше добиратися в аеропорт. для мене це було однозначно тільки потяг, варіанти перевізників навіть не розглядала, не дивлячись, що це дешевше. Для мене це було комфортніше і час проходження кордону
3. в залежності від п.1 - було розуміння, на який потяг брати квитки, щоб було достатньо часу добратися в аеропорт. Для когось це вперше, і часу потрібно більше, якщо ви часто подорожуєте - то простіше
автор Аноним_1858 • 25 февраля в 20:17
Ответ дляНатали м
Дякую , зрозуміла теж з дитиною тому хочу макс комфортно.
Сама на літак вперше тому питаю порад. організовано то літала але там казали куди йти і шо робить
а тут сама з дитиною боюсь розгубитись