"Зеленський заробляє на війні і є її головним бенефіціаром", - експрессекретар Зеленського Мендель Джерело:
Графиня Шезвездицкая• вчера в 16:18
Читали новый закон №13646, принятый вчера?
«Ми пропонуємо чітке правило: загальний обсяг допомоги — ₴15 млн. Тобто якщо військовий отримав статус безвісти зниклого, його родина отримує виплати близько ₴120 тис. на місяць, а в разі підтвердження загибелі рідні отримають виплату в такому розмірі, щоб загальна сума допомоги становила ₴15 млн. Це створює рівність, прозорість і зрозумілі гарантії для кожної родини — незалежно від дати чи обставин підтвердження статусу», — пояснив Федоров.
Valentina shop2020• сегодня в 11:16
Ответ дляfishcka
вона пише що Україна має здатись, а ви піддакуєте, ФІГ ВАМ!
А вам нужна война и погибшие ?
Valentina shop2020• сегодня в 11:17
Ответ дляРеверанс
Від російської окупації.
Так спасал,что аж ща пределы страны убежал
Ответ дляValentina shop2020
Після трьох замахів на життя Залужного,вбитого заступника Залужного нагадаю.Зеленський зробив пропозицію від якої не можливо було відмовитись і викинув популярного в армії генерала,який поступово звільнив велику частину України за межі України.