Дама-мадама• вчера в 10:24
Вейпи в школі
Ви б розказали класному керівнику, що діти (6 клас) курять вейпи в кабінеті класу на перервах? Триває від 5 класу.
Наче не мої діти, не моя справа, але:
"Оскільки діти в класі курять щодня, ваша дитина перебуває в зоні ризику навіть як пасивний курець. Вона вдихає дрібнодисперсний аерозоль, який теж містить нікотин і може викликати легке звикання або "толерантність" до запаху, що робить перший крок до власного куріння легшим."
Наче не мої діти, не моя справа, але:
Зробіть вибір:
вже голосів:
Розказати
Не лізти
Інше
Дама-мадама
• вчера в 12:31
Ответ дляСамавиховуюКота
Ви краще батькам розкажіть, а не вчителям.
😁 І тоді точно можна одразу переводити свою дитину до іншої школи.
Якби я розказала керівнику, то б без прізвищ.
Дама-мадама
• вчера в 12:34
Ответ дляФайна_зупка
У вас до мене купа питань.
Якщо вас це так все обурює, дивно, що ви активна лише на форумі, а не у школі.
В моїй відповіді одне питання. Воно риторичне.
На форумі я не активна, як і в школі, так.
Файна_зупка• вчера в 12:41
Ответ дляДама-мадама
Тобто ви, доросла людина, мати школяра, питаєте інших чи бути особисто їй початковим ініціатором вирішення проблеми з курцями, яка також впливає на її дитину в класі чи ні?
Не відповідайте. То я риторично.
Дама-мадама
• вчера в 12:46
Ответ дляФайна_зупка
Не відповідайте. То я риторично.
Не розумію, чому вас зачепила моя відповідь.
Просто посміхніться) Гарного дня !
Xвостокрутелка• вчера в 14:25
Ответ дляГубки-уточкой
Работаю в школе, знаю, что курят, не рассказываю потому что сразу исключать. И вообще считаю стукачество это быдлячество. Не ваше это дело
Ага, исключат. Это ещё постараться надо, чтобы исключили.
В нормальной школе за такую дудку скандал был бы, чтобы неповадно было. В какой шарашке вы работаете?
Xвостокрутелка• вчера в 14:27
Ответ дляМояХатаЗкраю
У нас в школі попереджували попереджували, тоді пару дітей яких зловили показово викликали і поліцію і батьків на бесіду. Батькі ще й обурювались що не можна. Думаю є що й досі десь палять але не демонстративно і ховаються
От от, же на облік поставити, тихесенько сідити будуть.
Губки-уточкой• вчера в 14:32
Ответ дляXвостокрутелка
Как раз школа нормальная. В шарашке похоже вы учились и ваши дети😂
СамавиховуюКота• вчера в 14:38
Ответ дляЧучало яблуні
А де в українському законодавстві дозвіл на телефон в класі чи паління в школі? Інша справа, що вчителям легше щоб учні кинулися в телефон, замість пояснювати їм щось... Далеко не все йде від батьків, бо діти проводять з вчителями більше часу, ніж з батьками. І якщо вчитель називає дітей дебілами, ідіотами і повіями, то хто винен, що його не поважають учні?
Тон задає адміністрація і вчителі. Що вони дозволяють, те діти і роблять.
Я вам можу написати за різницю між французькими вчителями і українськими. В Україні у тебе доступ до класного керівника і весь зв´язок лише через нього. Тобто, якщо є питання до предмета, то ти все одно можеш сконтактувати з класним керівником. Жодного доступу до адміністрації школи чи предметника, крім особистого походу.
У Франції: у мене є телефон завуча, оскільки у випадку відсутності дитини треба обов´язково попередити школу. Телефона красного керівника в мене нема, більше того, я її бачила лише один раз у вересні на батьківських зборах, серед інших вчителів і зараз навіть не впізнала б. Але зв´язок з нею, кожним вчителем, що вчить мою дитину, завучем, директором, бухгалтером, столовою у мене є через особистий кабінет на шкільній платформі. Якщо мені щось треба - пишу повідомлення і отримую відповідь. Вчитель так само. Якщо у мене є бажання зустрітися з будь яким вчителем щоб обговорити дитину - двічі на рік є можливість прийти на організовану зустріч з будь яким вчителем на обраний час. Якщо виникла проблема і потрібно побачити вчителя - можна написати повідомлення і призначити додаткову зустріч. Жодних вайбер груп з вчителями та батьками нема. Вчитель нічого не вимагає від батьків. Ні купити щось в клас, організувати поїздки, позашкільні заходи, ні зробити д/з чи придбати /знайти щось для уроків типу ’принести каштани/атласну стрічку/нитки і спиці для в´язання і т.д. на завтра. Це все робить школа БЕЗ участі батьків. Батьки НЕ роблять д/з з дітьми. Батьки не перепитують дз один в одного, якщо діти хворіють. Все є на шкільній платформі. Всі д/з, вся інформація, що стосується шкільного життя. І ви вже вирішуєте - хочете самі контролюєте, хочете - привчаєте дитину контролювати саму через її особистий кабінет. Зазвичай, все роблять самі діти. Батьки раз на рік ходять на загальні батьківські збори і по бажанню на зустріч з вчителями. Для мене французька школа після української то рай.
Я вас зараз здивую, але закон - це коли дозволено все, що не заборонено. Ніде нема закону, що в школі можна носити червоні труси, дивно, що ви шукаєте закон на дозвіл телефону в школі
Чучало яблуні• вчера в 16:09
Ответ дляСамавиховуюКота
В школі заборонено порушувати навчальний процес. Бо ви зараз дійдете до того, що і зброю можна носити, бо нема такого закону, що це забороняє. Значно легше все впихнути на ’закони’, замість того, щоб вчити дітей. Вейп ? Будь ласка. Телефон на уроці? Будь ласка. Булити інших? Будь ласка. Матюкатися в школі? Будь ласка. Так простіше, ніж докладати зусиль і викорінювати те. Бо тоді й самим доведеться припинити сидіти на уроці в телефоні на очах у дітей, а на перервах доведеться слідкувати за дітьми замість пліткувати з колегами.
Чучало яблуні• вчера в 16:16
Ответ дляДама-мадама
У мене для вас погані новини. Якщо вас не влаштовує паління з 6 класу, то вам дійсно краще переводити дитину до іншої школи.
Іще подумайте над питанням: якби ваша дитина радила/вживала наркоту (не дай Боже, та все ж ) і інші батьки знали про це, в ви ні. Чи хотіли б ви, щоб вас інші батьки попередили чи ні?
Такі ситуації треба викорінювати зразу. Дальше ж більше буде. І чи впорається ваша дитина з роллю ’лоха’, що не палить, не буває, не спить з ’крутими пацанами’ (чи дівчатами) ? Підлітки жорстокі і проникають під себе. Вам треба, щоб дитину прогнали отакі підлітки?
Дама-мадама
• вчера в 16:54
Ответ дляЧучало яблуні
Я не збираюсь переводити дитину в іншу школу через цю ситуацію. В класі є друзі, школа поруч з домом. Плюс хто сказав, що в іншій школі не буде таке саме.
Ви хоч розумієте, що ви радите? Мами тих дітей одразу скажуть чия мама їх ’здала’ і життя моїй дитині не лише в тій школі не буде, а й взагалі, діти ж поруч живуть, гуляють.
Ви впевнені, що мені батьки дякую скажуть? Може вони неадекватні, ще мене в брехні звинуватять.
Мене не влаштовує суто куріння в кабінеті на перервах. В інших місцях хай роблять що хочуть. ’Рятувати’ нікого збираюсь. В дітей є свої батьки, які за них відповідають.
СамавиховуюКота• вчера в 19:32
Ответ дляЧучало яблуні
Є закон, що забороняє носити зброю. Мені дивно, що доросла людина може цього не знати.