Мама Чели• Изменено 1 час назад
З Ізраїлю почалась термінова евакуація дипломатів
Иран розпочинає війну проти США та Ізраїлю, – Держдеп США.
з Ізраїлю почалась термінова евакуація дипломатів, американського урядового персоналу та членів їхніх сімей.
Пожелаем нашим американским и израильским побратимам победы в бою!
Стефанія• 1 час назад
Чему вы радуетесь?
Слишком много горячих точек и так уже. Летели в Тай, смотришь на карту и уже и так там надо облететь страну, тут, такого никогда не было
Мама Чели
• 1 час назад
Ответ дляЗоя Жорівна
США и Израиль это наши побратимы в борьбе с рашистами.
Зоя Жорівна• 1 час назад
Ответ дляМама Чели
Ви щось курнули зранку?
Мама Чели
• 1 час назад
Ответ дляСтефанія
Чему вы радуетесь?
А не фиг лететь в Тай. Сидите дома.
Мама Чели
• 1 час назад
Ответ дляЗоя Жорівна
Ви щось курнули зранку?
На хамство хамтсвом не отвечаю
Ухахайкина• 1 час назад
Ответ дляМама Чели
Ізраїль воює з рашистами? Де саме?
Мама Чели
• 1 час назад
Ответ дляУхахайкина
Ізраїль воює з рашистами? Де саме?
Иран чей союзник? Чью шахеды каждый день вам на голову падают?
А_я_ЛОЖУ!• 1 час назад
Ответ дляМама Чели
Они давно уже сами шахеды делают на рос заводах
Зоя Жорівна• 1 час назад
Ответ дляМама Чели
Аналітика, то не ваше
Ухахайкина• 1 час назад
Ответ дляМама Чели
Взагалі я думала російські і китайські.
Стефанія• 1 час назад
Ответ дляМама Чели
А не фиг лететь в Тай. Сидите дома.
А вы подумайте о том, что и транспортные самолеты будут иметь проблему с маршрутами, не только пассажирские
Мама Чели
• 1 час назад
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Без серого импорта из Ирана эти заводы работать не могут
Мама Чели
• 1 час назад
Ответ дляУхахайкина
Взагалі я думала російські і китайські.
Удалено администрацией...
А_я_ЛОЖУ!• 1 час назад
Ответ дляМама Чели
Импорта чего?)))
Мама Чели
• 1 час назад
Ответ дляСтефанія
Военные лучше нас в курсе где и как летать, а если будут вопросы-спросят на советчице.
Зоя Жорівна• 1 час назад
Ответ дляМама Чели
Свята наївність....
Процитирую кусочек интервью посла Израиля в Украине почему они не поддержали резолюцию ООН о поддержке Украины :
Посол Ізраїлю пояснив, що кожна країна, а особливо та, яка перебуває на стадії ’гарячих’ воєнних дій у себе на території, має певні обов´язки. США, які не підтримали резолюцію Генасамблеї ООН, яка засуджує війну Росії в Україні, для Ізраїлю – головний стратегічний партнер.
Вот они партнёры, но точно не наши.
Гарнюнька• 1 час назад
Ответ дляМастер Пис
Думаете миндич испугается и прибежит назад в Украину?
Вже каже, що хоче повернутися😂
Единорог_помог• 1 час назад
За себе відповідайте, ніколи не підтимувала і не пітримую країну-агресора.
Гарнюнька• 1 час назад
Будемо спостерігати. Що нам лишається. Там ще Пакистан з Афганістаном воюють. Якийсь кошмар. А потрібно лиш десяток куль для завзятих імперців.
Гарнюнька• 1 час назад
Біда в тому, що сильний Іран це великий конкурент сусідам. Тому всіх влаштовує, що він знаходиться під владою пришелепкуватих параноїків.
Гарнюнька• 1 час назад
Ответ дляSo_so
Вот они партнёры, но точно не наши.
Україна аналогічно голосує щодо Ізраїлю. Толку від тих голосувань. Аби вони на щось впливали.