Великий сатирик• вчера в 14:26
Питання для тих хто продає без фоп і отримав листа з податкової
З якого ви міста? Це тільки у великих містах такі перевірки чи і у невеличких селищах також?
Великий сатирик
• вчера в 17:25
Ответ дляЕлектрохарчування
то трольні теми, виться розпізнавати, критично мислити.
Що ви маєте на увазі трольна тема? Ви вважаєте що це все видумки про податкову
руки_Крюги• вчера в 18:18
Ответ дляВеликий сатирик
У них нет ресурсов
На олх нетданных
ГоловнаЯ• вчера в 21:23
Ответ дляруки_Крюги
У них нет ресурсов
На олх нетданных
Да есть наверное ресурсы,просто им нужны обороты и суммы нормальны,а не мелкие продажи,как тут пишут
ГоловнаЯ• вчера в 22:59
Ответ дляV4885
І там є дівчата консультанти якщо щось не зрозумів питаєш. Ми вчора здавали звіти по спадщині мамі чоловіка і нам допомагали. Якщо лист не приходив самі нікуди не йдіть. Всі хто переживає за бу речі вам нічого не прийде. Якщо це в межах 30 тис в рік точно ні
Скажите пожалуйста,эту информацию вы в налоговой узнали?