Великий сатирик• 27 февраля в 14:26
Питання для тих хто продає без фоп і отримав листа з податкової
З якого ви міста? Це тільки у великих містах такі перевірки чи і у невеличких селищах також?
Великий сатирик
• 27 февраля в 17:25
Ответ дляЕлектрохарчування
то трольні теми, виться розпізнавати, критично мислити.
Що ви маєте на увазі трольна тема? Ви вважаєте що це все видумки про податкову
руки_Крюги• 27 февраля в 18:18
Ответ дляВеликий сатирик
У них нет ресурсов
На олх нетданных
ГоловнаЯ• 27 февраля в 21:23
Ответ дляруки_Крюги
У них нет ресурсов
На олх нетданных
Да есть наверное ресурсы,просто им нужны обороты и суммы нормальны,а не мелкие продажи,как тут пишут
ГоловнаЯ• 27 февраля в 22:59
Ответ дляV4885
І там є дівчата консультанти якщо щось не зрозумів питаєш. Ми вчора здавали звіти по спадщині мамі чоловіка і нам допомагали. Якщо лист не приходив самі нікуди не йдіть. Всі хто переживає за бу речі вам нічого не прийде. Якщо це в межах 30 тис в рік точно ні
Скажите пожалуйста,эту информацию вы в налоговой узнали?
Фантазерша• 01 марта в 07:04
Ответ дляV4885
Буду
а почем нынче юристы? оно стоило того, не платить налоги с доходов, а сейчас достать и заплатить за весь год + юристу?
Ответ дляФантазерша
Вже як є, вирішую проблему по факту. Воно того не варте. Але в 2025 ніхто вчасно не підказав. А новапей дозволяла грошові перекази. Ніхто не казав що прийде лист. Тепер якшо не декларувати вони не відчепляться все рівно
Фантазерша• 01 марта в 13:39
Ответ дляV4885
да ладно. у мужа ФОП, но ’никто не подсказал’, что надо платить налоги?
Спішу - перекидаюсь• 02 марта в 20:52
Ответ дляГоловнаЯ
Нет,просто хотят же принять закон до 2000 в год,а не трогать людей простых,все никак не примут.
Какой это закон вы имете в виду?!
Проект закона Украины №14025 («налог на OLX»)
На відміну від більшості країн ЄС та Великої Британії, базою оподаткування відповідно до проекту закона є повна вартість товару (без можливості вирахування витрат з його придбання) [4], який сплачується продавцем, незалежно від наявності фактичного прибутку операції. Наприклад у Великій Британії, продажі на суму до 6000 фунтів звільнені від оподаткування [5], на залишок діє податок на приріст капіталу (податок на різницю між початковою та початковою вартістю) [6]. У Німеччіні, повністю звільнені від оподаткування операції з продажу з особистих речей (незалежно від суми), а для випадків комерційного продажу фізичної особи, базою оподаткування є прибуток операції (і тільки якщо загальна сумма прибутків в обліковому році перевищує 1000 євро) [7]. У Франції, продажі особистих речей, не декларуються і не оподатковуються (для речей дешевше 5000 євро); у випадках, продажу речей дорожче 5000 євро, базою є податок на приріст капіталу, що розраховується як різниця між ціною продажу та ціною придбання
ГоловнаЯ• 02 марта в 20:56
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Какой это закон вы имете в виду?!
Ну так там же 2000 без налога будет,а свыше нужно будет платить налог.я так поняла?
Фантазерша• 03 марта в 22:15
Ответ дляV4885
Зверніться до лікарів, якщо ваш маразм ще лікується, чи що з цього приводу кажуть лікарі пофантазуйте може?
Удачи, недопредпринимательница. За свой черный рот еще не один штраф отхватишь.
И дальше можешь на говно не исходить, ты у меня в ЧС, так что твои испражения я всё равно не увижу. Как и тупые всратые темы про спасИти-пАмАгИти