Вапщета• 27 февраля в 20:10
Риніт після грипу
Дитина хворіла грипом А. В мене була легка слабкість, трохи біль в суглобах, але за 2 дні майже минулося, на 4 день трішки дерло горло, а потім почали то закладати носа, то тече... і так позмінно. Сьогодні 8 день після початку симптомів, з носом тільки гіршає. Сильніше закладає і більше тече....П´ю АБ через те, що маю слабке місце вуші і почали боліти.Загальний стан добрий. Це щось нове інфікування чи так дає грип? Дякую
Пузата Хата• 27 февраля в 20:37
Головне - ні в якому разі не йти до лікаря! Просто кожні три дні змінюйте антибіотик.
Вапщета
• 27 февраля в 20:48
Ответ дляПузата Хата
Добре дякую за цінну пораду. Не хворійте
Позитивна• 27 февраля в 20:48
Это последствия гриппа. Муж ходил к врачу по страховке, знаете, що он выписал? Милиносик и фликс. Аб тоже пил, как и я
Вапщета
• 27 февраля в 20:50
Ответ дляПозитивна
Дякую, я теж більше схиляюся до наслідків.АБ лікар призначив саме через хронічні проблеми з вухами. Але з носом на фоні АБ гірше стало