Заюшка_хозяюшка• вчера в 21:30
Ну що, пам´ятаєте свій перший інтимний досвід?
17 років, 11 клас, моя подруга навчала мого хлопця цілуватись)
Звісно, я не казала йому, що після літніх канікулах у бабусі, він був уже не перший)
А потім зустрічі у мене, коли батьки на роботі, і молодша сестра 14 років, яка стучалась в кімнату, із заританням - а що ви там робите)))?
Як бистро минає час, зараз 42 і двоє дітей
Тримаю свічку• вчера в 22:17
Ответ дляКонтрольница
А ось у моєї подружки в 11 класі це сталося з молодим хлопцем завхозом школи,дійсно хлопець привабливий ,моя подружка була дуже падка до чоловіків,постійно загравала з ним ,вона дівчина в тілі була .І колись не прийшла на один урок,потім приходить і рохповідає ,що прийшла до нього в підвал ,де була його комірка ,поспілкувалися і почали цілуватися .Потім він каже їй :ми можемо зробити з продовженням ,а можем на цьому зупинитися.Ну вона і каже давай з продовженням... Пізніше про це дізналися в школі ,він по п´яні фізруку розповів ,там потім такий сир бор почався ,зі школи його вигнали ,вони потім ще десь зустрічалися .А другий її досвід ще цікавіший був ,вона посварилася колись з мамою їде по місту сльозки роняє,на зустріч якісь чоловік почав втішати ,познайомилися ,в кінці кінців ,піднялися десь на кришу багатоповерхівки і чпо...сь ,втішив )))
Правильно вигнали, треба було ще яйця відрізати. У Вас не вийде перевалити вину на школярку, як не намагайтесь. Таких подружок, як Ви, на смітник треба виносити.
Контрольница• вчера в 22:21
Ответ дляТримаю свічку
Що ви несете ? я просто описала ситуацію,де ви побачили перевалювання вини? Не додумуйте зі своєю фантазією)))
Тримаю свічку• вчера в 22:22
Ответ дляКонтрольница
Від Вас хочеться ригати.
Тетяна-abc1• вчера в 22:22
Да, продала девственность за 1000 грн. Ещё приходил брат того парня он того полицейским: документы полиции и разговор зачем подстрекаешь брата на такое.
Сейчас бы на такое никогда не решилась
В милиции я была и второй раз когда меня поймали на проституции
Веселое было время
Сейчас бы на такое никогда не решилась
Веселое было время