Аноним_1858• сегодня в 00:45
Не зустрів мене після відрядження
Щойно посварилась з співмешканцем. Давайте обговоримо. Загалом так: я поїхала на два дні по роботі, він лишився з моїми дітьми вдома. В мене спеціальний портфель для техніки. Загальна вага близько 10 кг. Треба носити на плечах. Дорога не близька, з пересадками, переходами. Мені важко. Я неодноразово скаржилася. До цього час від часу їздила і іноді він зустрічав мене по дорозі від вокзалу до дому. Якщо дощ - то на вокзалі машиною. Іноді не зустрічав. Цей раз раз сказав зустріну. Як завжди приїхав потяг - його немає. Пише що у батьків п´є чай. Батьки живуть на півдороги від вокзалу. Я відповіла що йду додому. (Йти хвилин 20-25). Дев´ять вечора. Я захворіла ще й до всього у відрядженні. Я відверто очікувала що зустріне. До того ж він це озвучив. А він сказав що очікував що я зайду за ним до батьків. Отже я прийшла, через хвилин 20 він прийшов. На мої наїзди робить круглі очі і взагалі не розуміє а в чому проблема. Могла би і до батьків зайти.
Живемо разом недовго і такі приколи іноді трапляються що прямо хочеться зібрати речі і послати нах. Отже, посварилися, він весь ображений що на нього такого класного наїхали пішов зі старшеньким грати на приставці. Я зла страшне.
Аноним_1858
• сегодня в 02:09
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я вас розумію. Дивненький він у вас. Можливо на цей раз дійде до нього, що потрібно вчасно зустрічати. Але і ви мудрішайте. Почекали б його всередині вокзалу. Ну я б точно не йшла з речами
Вокзал зачинений. У нас маленьке містечко і вокзали о 5 вечора зачиняються. Від платформи одразу можна вийти на вулицю.
Так само і таксі. Їх біля вокзалу немає. Треба викликати і стояти чекати на холоді невідомо скільки.
Сарафанное радио• сегодня в 02:25
Ответ дляАноним_1858
Не взяла таксі бо сказав що зустріне. Коли не побачила його на вокзалі - подумала що як завжди зустріне по дорозі. Бо дуже важливо випити чай у батьків. А він чекав що ну я ж і так уже йду - то можу і до батьків зайти.
Вам надо было нарезать с вокзала...не сказать ч о иду. А сказать ну и как я по твоему дойду с грузом?бросай чай я жду!!!!!
Папобус• 1 час назад
Ответ дляБлинчикБезСметанки
не то сейчас время, чтобы мужику по вокзалу шастать.
ЦібаФу• 35 минут назад
Ответ дляАноним_1858
Мені в голову не прийшло виясняти. Бо за весь час він жодного разу не дійшов до вокзалу. Зустрічав десь біля нього. Там єдина дорога пряма до нашого дому. От на ній ми під вокзалом і зустрічалися. І коли я виходила з потягу і він сказав що у батьків я розуміла що якщо зараз вийде як раз мене під вокзалом і зустріне поки я виповзу з платформи. А коли його не побачила - подумала ну, пройду трохи, стояти ж холодно. А треба було взяти таксі. Потім вже дійшла до батьків його і зрозуміла що ніхто нікуди не ходив навіть. Просто розізлилась і на злості дійшла до дому.
Ви подумали, він подумав. Говорити треба чітко і конкретно, тоді не залишиться місця на кожен щось подумав і потім скандал.
Ms. Откровенность• 1 минуту назад
Ответ дляАноним_1858
Дякую за тверезу відповідь. До приїзду потяга він говорив що зустріне. А потім от так.
І я не дуже розумію чому я по дорозі повинна була його забрати від батьків. Я втомлена і хвора. Я не хочу пхатися до чужих людей. Я хочу додому і відпочити.
Вы как будто не общаетесь. Каждый догадывается, что имеет ввиду другой. Это не правильно.
Вам нужно было более четко сказать где ему Вас встретить. Вплоть до того возле какой бровки припарковаться. Да, у мужчин бывает такой сбой в системе))