Аноним_1858• 28 февраля в 00:45

Не зустрів мене після відрядження

Щойно посварилась з співмешканцем. Давайте обговоримо. Загалом так: я поїхала на два дні по роботі, він лишився з моїми дітьми вдома. В мене спеціальний портфель для техніки. Загальна вага близько 10 кг. Треба носити на плечах. Дорога не близька, з пересадками, переходами. Мені важко. Я неодноразово скаржилася. До цього час від часу їздила і іноді він зустрічав мене по дорозі від вокзалу до дому. Якщо дощ - то на вокзалі машиною. Іноді не зустрічав. Цей раз раз сказав зустріну. Як завжди приїхав потяг - його немає. Пише що у батьків п´є чай. Батьки живуть на півдороги від вокзалу. Я відповіла що йду додому. (Йти хвилин 20-25). Дев´ять вечора. Я захворіла ще й до всього у відрядженні. Я відверто очікувала що зустріне. До того ж він це озвучив. А він сказав що очікував що я зайду за ним до батьків. Отже я прийшла, через хвилин 20 він прийшов. На мої наїзди робить круглі очі і взагалі не розуміє а в чому проблема. Могла би і до батьків зайти.
Живемо разом недовго і такі приколи іноді трапляються що прямо хочеться зібрати речі і послати нах. Отже, посварилися, він весь ображений що на нього такого класного наїхали пішов зі старшеньким грати на приставці. Я зла страшне.
Редисочка• 28 февраля в 20:22
Ответ дляЧорноброваЯ
и отказаться от 4,5 тыс евро ежемесячно? :)
Неа. Факт в том, что мужчина есть. Зачем говорить про ’если бы’. Он есть и он пообещал встретить. Не было бы, заказала бы такси.
Откуда вы в курсе зарплаты автора?
Живчик-счастливчик• 28 февраля в 23:38
Ответ дляАноним_1858
Ви що не читаете? Я вийшла з потягу і він написав що зустріне. Я сказала що йду додому вже.
Загалом він написав що зустріне поки я їхала а потім спитав де я щоб зустріти коли вже вийшла. Сам собі вирішив допити чай а я його заберу від батьків. У мене в голові навіть не було можливості що він не зустріне якщо домовилися двічі і він спитав де я. Скільки разів треба з дорослим домовитися?
Ви так пишете... У вас все таки проблема в комунікації.
Думаю, що ні ви, ні ваш партнер не може гарно донести свою думку.
Я подумала, він подумав.
Може якось чіткіше говорити..
Украиночка• 01 марта в 09:24
Ответ дляАноним_1858
Чим ви читаєте? До приїзду потяга він озвучив що зустріне. Коли пояг приїхав ми переписувалися. Він сказав що у батьків і спитав коли точно прибуває потяг щоб зустріти. Я написала що приїхала вже як раз як вийшла з вагону, йду по дорозі додому і була впевнена що він вийде від батьків і зустріне мене на дорозі від них до вокзалу.
Щодо 10 кг то візміть ці 10 кг і потягайте по 4м вокзалам переходам і різним містам. У мене за вчора десь 12000 кроків на браслеті. З них 10000 десь з цим портфелем. Погуляйте 10000 кроків з 10 кг за спиною с температурою а тоді поговоримо.
Ну вийшли з потягу і йшли на зустріч а він такий: я йду йду, он зараз за деревом, чекай чекай зараз вийду ,йди прямо я вже ось тут . В сам сидів у мами на кухні . Так було?