Сумчатая кошка• 28 февраля в 19:39

Що робити якщо чоловік виріс (фінансово, фізично, морально) а я залишилась

На тому ж рівні що 15 років тому
Він молодець
Від мене требують красу, але я вже не та шо в 23 роки
Бо він прям живе тим шо треба правильно харчуватись, займатись собою. Здає аналізи.. короче не чоловік а мрія
Мені вже скоро 40.. і я така тьотка стала..та ще й + 6 кг
І я відчуваю що не дотягую… мені вже 4 роки не роблять компліменти(((
Белая и пушистая• 28 февраля в 19:59
Ответ дляСумчатая кошка
Напишіть про мене ще щось
Хочу почути хто шо думає про мене

Бо чоловік не говорить
Він тільки не задоволений
Вы просто малоумная. В этом и проблема.
МУСЯкомарова• 28 февраля в 19:59
Ответ дляСумчатая кошка
Ой а я думала шо то в мене проблема що я нікуди не рвусь
самый тяжелый труд это быть мамой, за него не платят и работа 24/7, 365 дней в году без отпуска
автор Сумчатая кошка • 28 февраля в 19:59
Ответ дляМУСЯкомарова
Тянуть с них деньги, много. Раз начались претензии, значит он уже смотрит налево и не любит и его измена дело времени.
А що мені в собі змінити?
МУСЯкомарова• 28 февраля в 20:00
Ответ дляСумчатая кошка
Я зараз готова спуститись в підвал і почати бігти на орбітреці
У вас есть силы на это?
Знаете я бы посоветовала раз так - влюбиться, но не в мужа конечно 😏
сами себя не узнаете
Безпорадна Кроко• 28 февраля в 20:01
Краще з тренером і дієтологом, не треба орбітрек одразу
МУСЯкомарова• 28 февраля в 20:01
Ответ дляКофр для ноги
Так, в мене 3 дітей, але на народженні дітей життя не обмежується
И что кроме этого еще карьеру строить и пахать в зале ради мужика? а жить когда? а отдых?
Ку ка ку ка ку• 28 февраля в 20:01
Ответ дляСумчатая кошка
Так( треба похудати
Він просто бачить які жінки в його друзів
Всі підтягнуті, займаються тенісом, тренажери… короче активні худі дівчата
Ці тендітні лані теж своїм чоловікам дали квиток до свободи у час війни, народивши 3-х дітей?
Бо це, якби, рахується. На вашому місці-розвиватись ДЛЯ СЕБЕ, фігурою займатись - для здоровʼя. Бо після 35 вже у зовнішність і здоровʼя потрібно вкладатись, саме воно вже не зʼявляється, на жаль.
Але тут в основу всього треба поставити себе.
Мати тріля• 28 февраля в 20:01
Ответ дляСумчатая кошка
Напишіть про мене ще щось
Хочу почути хто шо думає про мене

Бо чоловік не говорить
Він тільки не задоволений
залишайте у вихідні йому дітей, а самі на шопінг, у кіно, в кафе з подружками. От тоді ваша важливість у нього в очах підніметься
Вилосипедниця• 28 февраля в 20:01
Ответ дляСумчатая кошка
Так( треба похудати
А ви собі подобаютесь? Якщо є час і гроші - йдіть в зал, чи купляйте не лайн тренування. Зробіть інекції для шкіри, шиї, декольте. До салону за свіжим зрізом волосся. Цікавтесь чимось: подкасти з вченими, біохакінг, здоров´я, кіно, література, геополітика, крипта, інвестицій.
Кофр для ноги• 28 февраля в 20:02
Ответ дляМУСЯкомарова
Ні, заради себе. А до мужиків мені байдуже
МУСЯкомарова• 28 февраля в 20:02
Ответ дляБелая и пушистая
Вы просто малоумная. В этом и проблема.
Наивная и любящая, если не тролль.
Тут уже и так понятно что надо готовить и срочно Жирную финансовую подушку и чтоб имущество было на ней или хоть поровну.
Ищу Аленя• 28 февраля в 20:03
Ответ дляСумчатая кошка
Казав візьми няню
Але я не хочу, я не можу малюка залишити на чужу людину
Тому я прям така мамочка мамочка
Мол не чіпайте мене, я хочу бути мамочкою а це жінкою-вамп і підкорювати всесвіт
Так тогда чего вы хотите? Какого развития?
МУСЯкомарова• 28 февраля в 20:03
Ответ дляСумчатая кошка
А що мені в собі змінити?
Самооценку. как говорится, не бойтесь потерять мужика, пусть он боится потерять вас
Безпорадна Кроко• 28 февраля в 20:03
Спорт в першу чергу для здоров´я і краси (гормони тримати в порядку) для себе.
МУСЯкомарова• 28 февраля в 20:04
Ответ дляБезпорадна Кроко
она еще кормящая, 2 года малышу, какая диета?
Белая и пушистая• 28 февраля в 20:04
Ответ дляМУСЯкомарова
Наивная и любящая, если не тролль.
А она до сих пор не подготовила? Явно же там проблемы давно. Мужчина или любит, или нет, другого не дано.
автор Сумчатая кошка • 28 февраля в 20:04
Ответ дляМати тріля
Ой я так і мріяла
Подруг в мене нажаль немає( бо я погрузла в домашніх справах

А друзі чоловіка (з їхніми жінками) не сильно дружу
Там дівчата всі в спорті, шпагати роблять. Я відчуваю себе лохушкою поруч з ними
Мавка• 28 февраля в 20:04
Ответ дляСумчатая кошка
Дайте якісь поради
Але не такі шо кидай, шукай іншого

А як відповідати рівню чоловіка

Ось він мене тягне в баню, каже там хлопці із жінками будуть
А я кажу що не хочу.. а ви б шо сказали?
а вы не должны быть ровней, самой собой у вас в семье нельзя быть?
не пошла бы и все
Ищу Аленя• 28 февраля в 20:05
Ответ дляСумчатая кошка
Бо він казав шо хоче багато дітей
А коли дітей зробив то вже не проти якусь супер жінку біля себе мати
Это он так сказал?
МУСЯкомарова• 28 февраля в 20:05
Ответ дляБезпорадна Кроко
Не пишите ерунды. Спорт это больше вред чем польза. Говорю как спортсменка в прошлом. А женщинам так и вообще максимум пилатес или стркйтчинг показан, без вреда для здоровья.
Мати тріля• 28 февраля в 20:06
Ответ дляСумчатая кошка
Ой я так і мріяла

значить беріть старшого із собою і уперед, а молодших - на папулю
Викликаю на дебати• 28 февраля в 20:06
автор, перспектива у вас печальная если не возьмете себя в руки. Фигуру привести в порядок, косметолог, уход за собой, всего то 40 лет! можно выглядеть шикарно. Если у вас с мужем нет никаких общих интересов, у него очень быстро появится та, которая будет разделять его увлечения и отлично выглядеть, а вас спишут как ненужную вещь, и будет вам тяжело потому что вы ноль без мужа.
Топтунша• 28 февраля в 20:06
Ответ дляСумчатая кошка
Яка там баня.. я собі не подобаюсь в дзеркалі
Після третіх родів я не можу скинути ту вагу
Раніше вона в мене дуже швидко зменшувалась
Ну если он вырос финансово , то все тренеры, косметологи, стилисты, диетологи да даже пластические хирурги к вашим услугам
МУСЯкомарова• 28 февраля в 20:06
Ответ дляКофр для ноги
Я себе нравлюсь любой? А вы? Мы все можем болеть, стареть, набирать вес в процессе жизни, это естественно.
автор Сумчатая кошка • 28 февраля в 20:07
Ответ дляМУСЯкомарова
В мене проблемка є- на ногах варикоз виліз після останніх родів
І воно таке як виноград(
А я боюсь йти тому на якийсь спорт щоб не нашкодити
А можна просто через харчування схуднути без спорту?
МУСЯкомарова• 28 февраля в 20:07
Ответ дляВилосипедниця
Если это все делать, нахрена тогда мужик? держать бесполезную свинью ради сосиски?
Викликаю на дебати• 28 февраля в 20:07
Ответ дляСумчатая кошка
Дайте якісь поради
Але не такі шо кидай, шукай іншого

А як відповідати рівню чоловіка

скоро он не вас будет тянуть в баню и к друзьям, а молодую любовницу. Если срочно ничего в себе не поменять, тем более он вас сам готов в этом спонсировать!!!!
Амелі на мілені• 28 февраля в 20:08
Ответ дляМолчавочка
А чим ви займаєтесь цілими днями?
З трьома дітьми взагалі нема чим займатися😀 ви наче з іншої планети
МУСЯкомарова• 28 февраля в 20:08
Ответ дляМати тріля
оставлять ему детей прекрасная идея!
он и не изменит, кому он нужен с детьми. И поймет как это утомительно
Викликаю на дебати• 28 февраля в 20:08
Ответ дляСумчатая кошка
мунжаро купите или вигелан, и тренироваться в зал. Скинете как миленькая. Не ищите отговорок. ищите ПУТИ РЕШЕНИЯ ПРОБЛЕМЫ!!!!!