Скользкая• Изменено 28 февраля в 22:39
Дівчата, питання, за скільки ви б придбали лакосте
Пояс? Новий, оригінал, за умови наявності чеку з магазину?
Серйозно, реальна вартість по-вашому?
Тих, хто не придбав би взагалі, я не запитую.
Серйозно, реальна вартість по-вашому?
Ленивица-красавица• 28 февраля в 22:47
150-200 грн и пофиг, Лакост это или не Лакост. Я ценник и лейбу в глаза окружающим тыкать не собираюсь.
Кстати на лакосте есть фирменный крокодил в двух местах. А тут где?
Скользкая
• 28 февраля в 22:47
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Если бирки на месте то можно пробовать 500-650
Так, все на місці, рідні, внутрішня сторона такого ніжно-коричневого кольору. Фотка не дуже, що знайшла в неті
Файна цьоця• 28 февраля в 22:52
45€ він коштує.Легке Б/у(майже новий,) за 20 намагаються продати, лежить вже 68-й день.
Скользкая
• 28 февраля в 22:48
Ответ дляФайна цьоця
А ви б взяли за скільки? Новий із бірками, знаючи рілл ціну
Я_канеша_извиняюсь• 28 февраля в 22:48
Ответ дляСкользкая
Цвет не ходовой, это снижает цену
Файна цьоця• 28 февраля в 22:49
Ответ дляСкользкая
Скользкая
• 28 февраля в 22:50
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Цвет не ходовой, это снижает цену
Навпаки, актуальний, але якщо людина лише чорні/біли , коричневі носить, то звісно, їй не зайде
Душа компанії• 28 февраля в 22:50
У вічаті чи піндодо такі можна купити за копійки. І від оригіналу не відрізниш
Скользкая
• 28 февраля в 22:50
Ответ дляНога на ногу
Красный и даром не нужен. Не ношу
Він не красний
Пишу вірші, дорого• 28 февраля в 22:56
Грн 300-400, он неинтересный, и не яркий и не стандартный.
ХвостПистолетом• 28 февраля в 23:02
Относительно недорогой бренд,на распродаже можно затариться,поэтому спецом бы такой пояс не искала. Кожаный пояс грн 500 считаю норм цена для пролета,если дермантин ,то лично мне и бесплатно не нужен..
Скользкая
• 28 февраля в 23:20
Ответ дляХвостПистолетом
Цікава думка, але шкіру за 500 грн нову із чеками, бірками і брендом-ну давайте реально))) таких цін нема. Навіть просто шкіра якісна китайська, не турецька -добре якщо знайдете за 1000…
Я_канеша_извиняюсь• 28 февраля в 23:21
Ответ дляСкользкая
Я не говорила про актуальность, а сказала что не ходовой. Это разные значения.