Добродійка• Изменено сегодня в 05:52

ТЕМУ. Підкажіть щодо покупок

Ніколи на тему не замовляла, лише на Аліку. Зайшла, там дали крутили ту рулетку. Дали безкоштовно проектор, смарт годинник і ноутбук)))) це розвод? Що далі буде? Щось боюсь далі оформлятити
Сиреневая цапля• сегодня в 05:57
Все, что крутить, это развод. Переходите сразу к тому, что вам нужно
БезникаЯ• сегодня в 06:09
Все честно, но подарки будут при условии других покупок на определённую сумму и в итоге не факт что выйдет дешевле, т.к. другие товары пойдут по немного завышенной цене.
А так Тему Шикарная площадка и там все честно, что пишут, то и будет. Если внимательно читать, конечно.
parele• сегодня в 06:37
Найголовніше - не вводьте дані картки, де лежать збереження.
Або окрема інтернет-картка під покупки з балансом саме під оплату, або еплпей/гуглпей.
На першому замовленні можна отримати гарні подарунки.
Далі - ловити знижки. Кидаєте товар до кошика, чекаєте декілька днів, Тему дає знижку - купуєте. Іноді навпаки одразу дає кращу ціну, яка діє обмежений час. Моніторіте ціни в інших продавців, якщо вигідно - купуйте.
І дуже уважно читайте відгуки.
мадам Везувий• сегодня в 06:48
Я закидую в кошик, що подобається і потім чекаю. Тему починає бомбардувати знижками і коли ціна мене влаштовує, я купляю. По рулетках ще нічого не купляла. Деколи дають 6 подарунків за запрошення друзів. Я не запрошую). Ще порада: якщо зацікавив товар, але хочете знати, що він відповідає опису і фото, заходите на відгуки і буде кнопка ’найновіші’, тисните і далі є фільтри відгуків. Вибираєте ті, де є фото/відео. Там реальні фотографії і огляди від покупців.
З нещодавніх покупок: замовляла собі і сину сумки і чохли для нових планшетів. Все ідеально підійшло і якість на ті гроші чудова. Але уважно читати треба опис і відгуки
Ще рідко, але буває дають можливість купити на суму меншу мінімальної, але з безкоштовною доставкою
Криниця щастя• сегодня в 06:56
Дальше ничего не будет, нужно пригласить друзей, которые сделают покупки и тоже пригласят друзей, так что об этих подарках забудьте.
Площадка хорошая, сейчас реально все идёт 11 дней, легкий возврат.
120-120-120 (не худею)• сегодня в 07:31
Качество всего лучше, чем на Алике. В лохотронах не участвую.
Пес Патрон• сегодня в 07:38
якщо чесно, все, що замовляла на тему - все не дуже якості. хіба що сумка для прокладок ще живе
все інше - від 3 місяців до 9 місяців експлуатації і в смітник, те перегоріло, те перестало заряджатись. чохол на планшет за 3 місяці розлізся, клавіатура до нього якась дерев´яна, груба. вважаю що 800 грн за таке було задорого. стилус писалося, що підходить до андроїнд. по факту - ні. тільки на ІОС. не відповідність опису.
на деякі товари навіть по фото і опису видно, що воно ге, а відгуки такі хвалебні. і виникає питання: люди дійсно нічого кращого цього шмурдяка в житті не бачили?
подарунки даються тільки при замовленні товарів з певного розділу на певну суму і звичайно воно дорожче, ніж закинути в кошик без подарунків
Кудрі кручу сама• сегодня в 08:46
по моему наблюдению выгодней брать сразу как нашел - потом цена в корзине растет, и даже если на одни два товара дают скидку, она легко перебивается подорожанием остальных товаров
Барвіночка• сегодня в 08:46
Нет, это не развод. Просто, для того, чтобы все это получить, вам нужно будет или сделать заказ на очень существенную сумму - (она там указана), либо сделать так, чтобы по вашей реферальной ссылка на Тему зашли и зарегистрировались 5 человек.
Просто так ноутбук и проектор вам никто не пришлет.
Хотя, бывают подарки и без таких жёстких условий. Просто не такие дорогие. У меня в первом заказе со скидкой 90% была отличная спортивная сумка, которая сейчас стоит около 700 грн. А во втором - очень красивая интерьерная ваза.
Да и сейчас, время от времени, на давно лежащий товар в корзине дают большую скидку - от 30 до 70%.
Люблю_смаколики• сегодня в 12:25
Ответ дляПес Патрон
Я все що купила - гарної якості.
Якщо щось не підійшло одразу - можна ж повернути.
Просто відгуки потрібно вміти читати, дивитись фото та відео з відгуків. Зазвичай там добре видно.
Подарунки даються різні. Зазвичай в тому переліку або речі які переглядали, або за списку бажань, або з кошика.
І ні, не дорожче. Ви обираєте продавця і ціну, яка може суттєво різнитись у різних продавців.
Якщо закинути в кошик і почекати пару днів, то може вийти рази в 2-3 дешевше.
Або якщо речі без знижки - можна отримати кешбек більше ніж половину вартості. Наприклад я знайшла ті ж речі у продавців, в кого дешевше, обрала кредит і з 1000 грн мені повертається 680. Які я можу потім витратити на щось інше.
Люблю_смаколики• сегодня в 12:27
Ответ дляКудрі кручу сама
Не потрібно закидати в кошик одразу багато речей. Закидаєте пару найдорожчих. Інші в список бажань кидаєте. За пару днів запропонують знижку на товар у кошику. І коли ціна буде менша, тоді вже додаєте зі списка бажань дешевші товари.
Люблю_смаколики• сегодня в 12:28
Ответ дляБарвіночка
Мені вчора теж прийшли подарунки . Сумка- органайзер для шиття, яка там у найдешевшого продавця 600 грн.
Имя утеряно• сегодня в 14:04
Ответ дляЛюблю_смаколики
Я все що купила - гарної якості.
Будь ласка, поясніть як саме отримати кешбек, як це ’обрала кредит’ ?
Люблю_смаколики• 2 часа назад
Ответ дляИмя утеряно
Наприклад, ви обрали речі, вони вже в кошику. Готові оплатити.
Заходите в меседжі, Акції і обираєте акцію як на сервері (верхня) де написано ’повернення кредиту’
Там теж щось крутиться, потім якась сума вийде - на цю суму максимум буде повернення типу ’кешбека’. Тільки не на вашу карту, в на ваш рахунок Тему, потім зможете використати.
Повертається не одразу вся сума, а впродовж тижня частинами. Щодня знімаєте на рахунок. В підсумку вийде вказана.
Имя утеряно• 1 час назад
Ответ дляЛюблю_смаколики
Дякую!!
Люблю_смаколики• 1 час назад
Ответ дляИмя утеряно
Дякую!!
Доречі, якщо у вас в корзині є щось з гарною знижкою - це можна не додавати до суми на кешбек.
Там напроти кожного товару ліворуч ставиться галочка чорна. Це товари на кешбек.
Приберіть галочки з товарів з гарною знижкою (вони зазвичай червоним і підкреслена сума). Якщо не приберете - на них теж буде кешбек, але оплатите ви їх вартість до знижки. Це не завжди вигідно. Хоча кешбек зазвичай вигідніше.
Люблю_смаколики• 1 час назад
Взагалі перед замовленнями в Тему я шукаю на Ютуб відео з поясненнями акцій. Тоді підводні камені більш зрозумілі.