Україна наше все• 02 марта в 09:56
8 березня
Пропоную до обговорення таку тему: от 8ме березня. В прямому розумінні - це дата жіночої революціі, результатом якої є визнання прав жінок на те і те. Срср, Клара Цеткін і тд.
У суб‘єктивному розумінні - весняне жіноче свято.
Яка думка вам ближча?
Плюс в Україні наче ж існує офіційно дане свято.
І питання два: в навч.закладах (школа садок) когось слід вітати? Кого? Педколектив чи і дівчаток?
І навіть третє: а хлопців ж не вітали!
Ну от я запропонувала солодкий стіл дітям і дівчаикам якусь символічну дрібничку. Кажуть уже: хлопчиків не обдаровували! Не вітали (доречі із чим? Із днем жертви ТЦК , прости господи!).
Допоможіть по поличках розкласти. Я як біла ворона в тому чаті батьків. Я абсолютно ЗА. Привітати вихователів. Директора, медпункт, харчоблок, - будь ласка, жодних проблем! Але постійно ми займаємося лише ними. А дітям нічого і ніколи. Ну чому так?
Яка думка вам ближча?
І навіть третє: а хлопців ж не вітали!
КАПСЛОЧНИЦА• 02 марта в 10:20
Ответ дляВідкушу все що стирчить
23 тоже отмечают! Это хорошо по вашему?!
Да.
В моїй хаті моя правда• 02 марта в 10:20
Ответ дляУкраїна наше все
Але із чим не вітали? Я знаю 23 лютого було.
Та й захисник - вже поняття таке. Збочинне і викривлене.
розвивайтесь трохи
ПробілНеПрацює• 02 марта в 10:22
Ответ дляЖелезобетон
Получается что так. Потому что про революцию и Клару цеткин никто не вспоминает. Просто лишний повод поныть своему хахалю про новый айфон, а мамки из родкома имитируют свою потужную деятельность, ахая мозги всем окружающим .
Отож.
Бесит неимоверно.
Рожки-да-ножки• 02 марта в 10:22
Ответ дляУкраїна наше все
Основна моя думка, що якщо вітати - то мами мають в першу чергу зайнятися дітьми🤷♀️ а не обдаровувати в першу чергу педколектив і ЧОТИРИ дні чату про подарунки вихователям і харчоблокам-медпунктам! Це основне що я для себе хочу зрозуміти: чому пріорітет впав не туди
Так переведите деньги на подарки коллективу, это 1 минута…и занимайтесь детьми)
Відкушу все що стирчить• 02 марта в 10:23
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Да.
Что хорошего отмечать день Советской Армии в Украине?!
Скоро_вчера• 02 марта в 10:23
Ответ дляВідкушу все що стирчить
7 нобяре тоже празднуете? привыкли
22 апреля? или привыкли только к своему кайфу?
Я молода чтобы знать эти праздники, которые вы перечислили
Но 7 ноября отмечаю. У меня дочь 7 ноября родилась) это я уже потом узнала что праздник революции
Ответ дляСкоро_вчера
Я поняла.
У вас праздники по принципу ’по бухать’
Бабка-байкерша• 02 марта в 10:24
Ответ дляСкоро_вчера
Поправочка: жовтневої революції)
Железобетон• 02 марта в 10:24
Ответ дляУкраїна наше все
Ми говоримо про садок/школу
Читайте хоч щось
Автор, вы с утра опрокинули стопку уже?
КАПСЛОЧНИЦА• 02 марта в 10:25
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Украинцы в составе Советской Армии победители во ВМВ над немецким нацизмом.И вам не удастся это обесценить ни переименованиями улиц,ни уничтожением памятников.
Відкушу все що стирчить• 02 марта в 10:26
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Вы как жили в совке так там и остались, и еще плачете что кацапи вас бомбят...
Україна наше все
• 02 марта в 10:27
Ответ дляПлакулька
Ваш родительский комитет зефирные цветы закупает для учителей? Чего вы кипятитесь? Не хотите - не сдавайте, не празднуете - на здоровье. Люди, которые поднимают кипиш по поводу сборов на праздники ни разу не пробовали просто тихо и спокойно сказать «мы сдавать не будем», они не знают, что их никто не осудит за это. Им нравится вот эта вся панорама: долой 8 марта!
Жіночко
Я обожнюю наших вихователів. Я обожнюю диретора і кожного працівника,,які блискавично несуться як коні коли тривога, щоб вдягти дітей в укриття.
Ви, перепрошую, де прочитали, що мені щось не подобається в привітанні колективу? Чи Ви , вибачте, жопою читаєте?
І я зазначила, що Я - свято святкую ради свята, радості, квітів і до мені насрать на його першопочатковий зміст?! Ви кому пишете?
КАПСЛОЧНИЦА• 02 марта в 10:27
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Я же вам уже написала ответ на это.Можете не стараться меня унизить.
Україна наше все
• 02 марта в 10:27
Ответ дляВідкушу все що стирчить
У нас свое свято! 25 лютого . день украинской женщины.
Чому в державі тоді наявне офіційне 8 березня?
Відкушу все що стирчить• 02 марта в 10:28
Ответ дляУкраїна наше все
Потому что наши депутатки любят бухануть 8 марта
Україна наше все
• 02 марта в 10:30
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
ну то проведіть день разом ,розповідайте їй за революцію і виникнення свята ,до чого інші діти ?
Ви так пишете «до чого» наче я щось пропоную таке…не знаю - суботник провести і видраїти весь садок
Чи інші діти думаєте якось постраждають від фруктового/солодкого столу?
Ааа, ВДОМА кажете зробити)) угу
А із дитячим колективом чому ні
Ааа, ВДОМА кажете зробити)) угу
А із дитячим колективом чому ні
Україна наше все
• 02 марта в 10:30
Ответ дляСонячний день
25. 12 Різдво в Україні
Ой
Лютого!)
Україна наше все
• 02 марта в 10:31
Ответ дляПацелуйнитуда
А дитині скільки? 2 чи 3 рочки?
Ні, не 2 і не 3
Україна наше все
• 02 марта в 10:32
Ответ дляБабка-байкерша
Наша вчителька не святкує 8 березня. Скількох проблем ми позбавлені як бачу. Я теж рівно дихаю до цього свята. Певно тому, що квіти отримую не лише на честь нього, а і просто так. І дуже шкода жінок, яким доводиться чекати цей день щоб отримати тюльпан.
Господи пол що Ви говорите😵💫🤯 не так хизуєтеся) тут презентують дамам - годинники, авто. Квартири. Діаманти.
Україна наше все
• 02 марта в 10:34
Ответ дляПлакулька
Так предложите в род чате что-то для девочек, а не только для воспитателей.
Я ще 4 дні запропонувала: подаруночок дівчатам, і купити фруктів і чаю щоб діти чисто поїли, їм прикольно - накрити, разом потусить.
Просто!
Всі проігнорили. Сказали щоб солодкий стіл - діти ще маленькі для такого🤯🤯🤯🤯; а подаруночок - «так а хлопчиків ж не вітали!»
Просто!
В моїй хаті моя правда• 02 марта в 10:35
Ответ дляУкраїна наше все
Просто!
так рівноправя же ,за це боролися .Не вітали одних то і інших ні
Україна наше все
• 02 марта в 10:35
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
19 листопада був міжнародний день чоловіка ,чому ви не влаштували солодкий стіл і чи привітали двірника і охорону ?
Бо у нас ніхто не знав, видно
Тиша
Якщо мами, у кого хлопчики, мовчать, то я що?
Моя думка що день захисника красной арміі - ну однозначно брєд. А коли вірна дата, я хз
Тиша
Ну если это единственный день в году , когда о вас вспоминают ваши мужчины , и вам надо мнение посторонних людей , отмечать или не отмечать 8 марта , то мне вас очень жаль , честно . Каждый год , одно и то же , ну все же взрослые люди и сами знают когда у них 8 марта, Рождество, Пасха и Новый год !
Україна наше все
• 02 марта в 10:36
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
день жертви тцк чимось гірше за день жертви сковорідки ?
Уявіть собі що так
Хоча не вважаю це днем саме пательні✅
В моїй хаті моя правда• 02 марта в 10:37
Ответ дляУкраїна наше все
Бо у нас ніхто не знав, видно
Тиша
ну то не сваріться в чатах ,а трохи почитайте щось .мали запропонувати привітати хлопчиків ,тоді мами хлопчиків запропонували б привітати з чимось дівчаток ,а так нехай садок виконує свої функції і без солодких столів
Клептоманка• 02 марта в 10:37
8 березня — це Міжнародний жіночий день, який офіційно визнаний ООН як день боротьби за права жінок та міжнародний мир.
До чого тут кацапи, свято весни чи день української жінки? Взагалі ви розумієте як би ми зараз жили якби за наші права тоді не боролися. Жінки були обслуга, рабині , без права голосу, без можливості навчання. Подивиться на мусульманок, ну якось так.
Україна наше все
• 02 марта в 10:38
Ответ дляиз желе я
Я, як людина пропитана ’червоними’ традиціями, але відкрита до змін і свідомості, вважаю, що було б непогано мати свято жінок, отримати увагу ітд. Але логічного пояснення, для чого, знайти не можу. )))
Тому гроші в шк здаю ( у мене син), але давно вже у нас чисто символічні суми. Оосбливих подарунків не чекаю, можу використати 8/03, як привід погуляти з подругами.
Так! Для людей без фокусу на україноманіі чи якмце назвати - 8 бер це чисто свято «просто так». Без клари цеткін. Бо жінка - це жінка. Просто. І бо весна прийшла. І тюльпани кругом. Це все
Неначасі• 02 марта в 10:38
Ответ дляУкраїна наше все
Бо у нас ніхто не знав, видно
Тиша
Ну вот и дивчаток ваших когда поздравлять - хз.
Україна наше все
• 02 марта в 10:39
Ответ дляПробілНеПрацює
С днем украинской армии поздравляют военных. И мужчин и женщин.
8 марта - праздник феминисток, какое отношение он имеет к маленьким девочкам? И к большинству наших женщин тоже не имеет.
Отучайтесь уже от дебильной традиции поздравлять непременно в школе и в садике. Что за совок? Хотите ребёнка поздравить? Нет проблем, сделайте это дома/в кафе/в тц, тихо или с размахом, как вам по вкусу. Но чего вы лезете к другим? Может быть им не хочется сдавать деньги на всякий хлам, который вы выберете? Не думали об этом?
Тамя згодна
Но я ще раз кажу, я і так біла ворона
Якщо я не можу заохотити фруктів дітям купити, то як я зможу викоренити «вітання вчителів»
Но я ще раз кажу, я і так біла ворона
Україна наше все
• 02 марта в 10:40
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
розвивайтесь трохи
Я розвинута вже давним давно