Andrzej20• сегодня в 12:33

Секс за ради задоволення

На що Жінка готова за ради задоволення?
Наприклад зустрілися потрахалися і розбіглись,бо він жонатий?
І чи є взагалі такі що ви тільки секс і сам процес задоволення тільки цікавий?
Ракета Ариана• сегодня в 12:36
Брысь дрочер
Contento• сегодня в 12:37
Какое удовольствие может быть от секса с малознакомым мужчиной? Если нет с ним ни романтики, ни ухаживаний , ни чувств ?
Леска• сегодня в 12:43
Чому би й ні. Ймовірно таке комусь і підходить..
Тільки формулювання дивно. Нащо готова заради просто секса з жонатим?? Без квітів, романтики, побачень
Ото ,,приз,,
SARA Abramovнa• сегодня в 12:40
Кто открыл ворота на ’Советчицу’? Мужеподобные особи поперли косяком
Манька вертихвостка• сегодня в 12:50
Твоя жонка знает, что ты хочешь кому то всунуть ещё?
Coffee is Love• 2 часа назад
Ахайся з мужиками - для тих секс це завжди про задоволення
Не ангелы• 2 часа назад
Мужики ж самі собі можуть смоктати, відпишіться від жінок
Елена1265• 2 часа назад
Больше интересно, на что мужик готов, ради удовольствия. Например, хорошую машину любовнице купить или квартиру?🤔