ДваДваВісім• 03 марта в 16:28
Кого блокували в чат гпт
Якщо ви подали апеляцію, то через скільки днів вас розблокували?
ДваДваВісім
• 03 марта в 16:36
Я нічого не робила, не знаю чому видається, що профіль заблоковано,
Перловая Кашка• 03 марта в 16:40
Ответ дляДваДваВісім
С чего вы решили, что вас заблокировали?
Перловая Кашка• 03 марта в 16:42
Ответ дляСанта Барбара
даже такое бывает?
Наверное автор спрашивала что-то из области даркнета
КротоТо• 03 марта в 16:42
Ответ дляДваДваВісім
Пробовали зайти с другого браузера?
Аноним ФЕЯ• 03 марта в 16:56
Ответ дляДваДваВісім
Ну от правда, невже нікого не блокували,
Інші не використовують сторонні скрпіти для генерації контенту та СЕО розслилок. Ну камон просто так не банять. там же алгоритми котрі прослідковують чисто автоматично. Не може бути щоб ви спитали рецепт яблучного пирога а вас заблокували... І да новий акаунт майже гарантовано також забанять. Бо це вважатиметься обхід блокувань. Пишіть пояснювальну записку у тех підтримку якщо ви дійсно не робили нічого поганого
ДваДваВісім
• 03 марта в 17:00
Ответ дляАноним ФЕЯ
Написала на апеляцію в службу підтримки, просто коли розблокують.
Перемелица• 03 марта в 17:00
Ответ дляДваДваВісім
Покажите
ДваДваВісім
• 03 марта в 17:02
Ответ дляПеремелица
Покажите
Там ідентифікатор посилання, скріншот і замазувати тут не буду, текст без ідентифікатора можу навести,
Перемелица• 03 марта в 17:02
Ответ дляДваДваВісім
Ясно, брехня
ДваДваВісім
• 03 марта в 17:03
Ответ дляПеремелица
Покажите
Помилка автентифікації
У вас немає облікового запису, оскільки його було видалено або деактивовано. Якщо ви вважаєте, що сталася помилка, зв’яжіться з нами через наш Центр довідки за адресою help.openai.com і вкажіть в електронному листі ідентифікатор запиту
Перемелица• 03 марта в 17:06
Ответ дляДваДваВісім
Помилка автентифікації
Нате
КараПузовна• 03 марта в 18:09
а чого ви просто в іншому варіанті ШІ не зареєструєтеся? їх же багато
Ду да ду да ду• 03 марта в 18:45
Ответ дляПримарочка
я материла, не забанил
Я постоянно называю ИИ сайлоном. Ему, видать, не нравится, пытается доказывать мне что он не сайлон - я с ним спорю, привожу доводы и называю только так.
Не забанил.