Розвідка Маші• сегодня в 12:32

Ситуація у футбольному фнрайні

Син займається футболом. У Німеччині велика конкуренція. Багато ферайнів. Минулого року ми один вже змінили. Особливості тут такі, що тренер - це батько, який тренує команду. У нашій команді аж три таких батька. Моєму сину майже не дають грати на іграх. Хоча він грає не погано, його помітив один кращий клуб, можливо перейдемо у наступному сезоні. Так ось, сину не дають грати, і в той же час не хочуть, щоб він покидав цей клуб, бо наступного року нікому буде грати ( старші на рік хлопці підуть у другу команду). Два тижні тому був турнір. Сина запросили на нього. Хочу уточнити, що на всі турніри ми їздимо поїздами, оскільки власного авто не має. Я декілька разів просила у групі, чи може хтось взяти мого сина з собою, ніхто не відгукнувся. То ж щодо турніру я уточнила, чи буде він грати. Бо якщо ні, то їхати поїздом і потім ще пішки йти 2 км нам немає сенсу, та ще й у неділю. Мені сказали, що грає. Але в результаті, майже не грав ( 8 хід з 50). Хоча у цей же день нас запросив інший клуб на неофіційну гру ( вони придивляються до сина, планують його взяти до себе). У результаті ми не поїхали на гру з кращим клубом і тут майже не грав, ще й 2 км по дощу в обидві сторони тіліпали до вокзалу. Я розізлилась, відписалась від групи, сказала, що ми влітку підемо з цього ферайну.
Тепер цікаве, хлопець, що грав на одній позиції з моїм сином ( він старший на рік, сильніший) на тренування тиждень після того турніру не ходив. Батьки побачили, що я була зла, і всі інші батьки бачили, що цей хлопець не давав грати моєму сину ( трешова ситуація, коли хлопці самі кожні 3 хвилини у залі змінюють один одного, хоча на мою думку це має робити тренер). На останній грі він теж не був, команда програла. Ми теж там не були, їздили з іншим клубом. Так ось мені здається, що батьки того хлопця маніпулюють тим, що не входять його на тренування і на ігри. Ніби роблячи мене винною. Як мені діяти у цій ситуації,не знаю. Сьогодні тренування, у суботу гра. Залишилось дограти три місяці і змінимо клуб. Боюсь, що сину не дадуть грати.
автор Розвідка Маші • сегодня в 12:35
Сумбурно написала, перепрошую за це.

Ще хотіла додати, що лише моєму сину не дають нормально грати. Є хлопець, грає набагато гірше, але його батько працює у місцевій раді, тому його син грає.
оксюморон• сегодня в 12:36
Возраст какой у ребенка ?
Анти-анонім• сегодня в 12:38
А слово ферайн не перекладається?
автор Розвідка Маші • сегодня в 12:39
Ответ дляоксюморон
Возраст какой у ребенка ?
12 років.
автор Розвідка Маші • сегодня в 12:39
Ответ дляАнти-анонім
А слово ферайн не перекладається?
Клуб по інтересах мабуть
Allemagne• сегодня в 12:40
Ответ дляАнти-анонім
А слово ферайн не перекладається?
Комсомольская ячейка.
САМ_ТАКОЙ• сегодня в 12:44
А зараз перейти є можливість? Сенсу нема тут займатися. Батьки крутять, дитині не дають грати... ото навіщо воно Вашій дитині?
І, важливо - як дитина? Готовий зараз міняти клуб? У нас не футбол, але дитина сходила на тренування в іншу спортивну школу, тренер сподобався. І все, перейшли.
Да_Я_ТакаЯ_• сегодня в 12:44
Що ми можемо порадити.Як і там закордоном є такий булінг та улюбленці( син депутата).Чекайте на перехід до іншої команди.
Ви там єдині іноземці, т.б . тільки до вас такі зверхні? Чи до інших націй теж таке відношення
оксюморон• сегодня в 12:44
Футбол это очень сложно , большая конкуренция и действительно, зарабатывать и играть в проф будут единицы из миллионов, поэтому расслабьтесь и найдите клуб просто в котором будет постоянно играть ребенок , а если у него действительно талант то его заметят все команды хотят выигрывать и если действительно играет никто его не посадит на лавочку запасных .
Психологічка• сегодня в 12:45
Ответ дляАнти-анонім
А слово ферайн не перекладається?
Общество. Просто Автор так долговГермаеии, что стала забывать слова.
автор Розвідка Маші • сегодня в 12:47
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Перейти то можна, його візьмуть у клуб такого ж рівня ( мій син ще є гравцем збірної нашого міста). Але все рівно він буде заблокований до кінця сезону і не зможе грати. Плюс до Пасхи нам дасть відповідь інший клуб ( вже вищого рівня), чи може син перейти до них.
Так, грати майже не дають. Ці батьки як коршуни біля своїх синів. Вони все роблять, щоб просунуть їх далі у футболі, формують команди під них, беруть у команду для ’масовки’ синів впливових німців. Я вже настільки втомилась. Одна надія на клуб вищого рівня, там професійні тренери.
Бочка порохУ• сегодня в 12:51
У футболі скрізь таке, конкурентний вид спорту. У вас в Україні теж саме було б
автор Розвідка Маші • сегодня в 12:53
Ответ дляБочка порохУ
В Україні хоч тренери нейтральні ( якщо можна так сказати). А ви уявіть, що чийсь батько треную по футболу.
оксюморон• сегодня в 12:53
Ответ дляРозвідка Маші
Если клуб выше уровня там еще больше конкуренции и еще больше ебанутых родителей , у меня двое детей старший слава богу в другом спорте и сам прошел везде , сейчас уже в резерве сборной , а младший в футболе хуже спорта и ебанутых родителей нигде не встречала , настолько фанатики все мечтающие о каких то миллионах так это взрослые люди
автор Розвідка Маші • сегодня в 12:54
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Є ще хлопець у команді з Афганістану, який грає непогано і грає на одній позиції з сином тренера. Ну ви зрозуміли, що він теж майже не грає.
автор Розвідка Маші • сегодня в 12:55
Ответ дляоксюморон
Так, конкуренція велика, я не сперечаюсь. Але там хоть батьків не допускають до тренувань.
автор Розвідка Маші • сегодня в 12:57
Ответ дляоксюморон
Справа мабуть не у міліонах. Тут престижно грати у клубі навіть 2 - 3 ліги.
Борисфенка• сегодня в 13:01
Ответ дляРозвідка Маші
Скажіть сину, що він не пограє три місяці, перейдіть у інший клуб.
Робіть так, як зручно вам і доцільно для сина. Які сантименти?
Seehund• сегодня в 13:03
Ответ дляАнти-анонім
А слово ферайн не перекладається?
Объединение, клуб.)
культУра• сегодня в 13:14
Ответ дляАнти-анонім
А слово ферайн не перекладається?
Нові німкені намагаються зхамелеонити під місцевих
Борисфенка• сегодня в 13:28
Ответ дляПсихологічка
Слово не має аналога в українській мові.
Це об´єднання громадян для будь-якої діяльності, громадська організація, спортивний клуб, гурток співів чи танців, клуб любителів чистого узбіччя тощо.
Анти-анонім• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
А чим це не клуб?
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляАнти-анонім
А чим це не клуб?
Так, це футбольний клуб або клуб кінного спорту. Але це не нічний клуб з кальянами і танцями.
Товариство - десь приблизне значення. Спортивне товариство - про футбол, дачне товариство, ще якесь.
А от товариство з обмеженою відповідальністю - є така форма власності в Україні - це вже не ферейн, а ГМБХ.