Весела пiсенька• 04 марта в 12:35
Мукачево (поруч) в кінці березня- яка там зазвичай погода на канікули?
Думала з дитиною поїхати трохи переключитись на тиждень
Та_шо_ж_таке• 04 марта в 12:56
Погода може бути абсолютно різна. Висока вірогідність дощів.
Але переключатися то не заважає.
Там тихо, безпечно - це головне.
Щось вже буде квітнути)
Але переключатися то не заважає.
Там тихо, безпечно - це головне.
Щось вже буде квітнути)
Анонимарик• 04 марта в 13:07
Декілька днів+13, але вночі ще свіжо. Квітнуть крокуси у дендропарку. Веснаааа!
Голодаю• 04 марта в 13:26
Автор, я вам раджу все таки зупинитесь в Ужгороді, а в Мукачево поїхати на 1 день. Ужгород атмосферніший і затишніший. Ми зупинялись в готелі Аліна, він майже в центрі, поруч 2 бістро дуже дешевих, щоб харчуватись, супер класна піцерія.
Муркошечка• 04 марта в 13:30
Мне вообще Мукачево не понравилось, лучше Яремче Ужгород, Ивано-Франковск
Краще поїдьте в Закарпаття в гарний СПА готель з басейнами. Тоді і погода буде не така важлива, хоча там завжди гарно і легше дихається.
Рекомендую Поляну, це потягом до Сваляви, потім маршрутка 15-20 хв,
а саме курорт Сонячне Закарпаття. Там багато готелей, жваве і живописне місце. Гарне транспортне сполучення, багато екскурсій з гідами в цікаві місця: водоспад Шипіт, підйомник в Пилипці, санаторій Карпати, Замок в Чінадієво. А яку гарні краєвиди, якщо піднятися на гору. Відпочивали там вже разів 6. В основному в одному готелі, але тепер бідемо тільки у ВолГрінПоляна. Там просто неймовірне велике СПА і ресторан з україно-грузинською кухнею. Здивували ціни, бо майже всі блюда до 300 грн. Сніданки просто шикарні ’швецький стіл’ і безкоштовне просеко на сніданок. Є дитячий басейн в спа, на вулиці дитяча площадка, а в середині дитяча кімната.