ОдинРазНадетое• 04 марта в 20:10

Декоративная штукатурка. Да или нет?

Смотрю сейчас на пике популярности. Кто-то делал сам? Как вышло? Мне вроде и нравится у других, но свою квартиру что-то не вижу такой… в сомнениях короче
Зробіть вибір:
вже голосів: 17
Да!
Нет
/
Мудробаба• 04 марта в 20:13
Дивлячись, між чим вибір. Декоративка і шпалери? Тоді я за декоративку. Принаймні в самих прохідних зонах.
автор ОдинРазНадетое • 04 марта в 20:14
Ответ дляМудробаба
Обои однотонные или краска.. ну или декоративная штукатурка. Не могу решить никак
Телячі ніжноСті• 04 марта в 20:15
У меня есть 2 акцентные стены с ней. По практичности мне нравится, лучше крашеных стен, можно прислоняться тереться и тд.
Визуально одна вышла идеально, именно так как я хотела, вторая чуть меньше мне нравится, и они обе матовые, было не просто найти, везде в эпицентах только с сатиновым блеском, аля венецианка, это на мой вкус выглядит устаревшим и не красиво мне
Ненька наша• 04 марта в 20:18
Где это она на пике? Пример.
Печенюшка• 04 марта в 20:19
Робила сама декоративну штукатурку’мапа світу’. Всю квартиру.
автор ОдинРазНадетое • 04 марта в 20:20
Ответ дляПеченюшка
Красиво 😻 а чем делали?
сЛАдКОежКА• 04 марта в 20:25
Ответ дляТелячі ніжноСті
Венецианская штукатурка пошла в массы и стала антитрендом, увы. Но она шикарно смотрится в больших помещениях с высокими потолками и большими окнами. В старинных домах, дореволюционной застройки, или хотя бы в сталинках. При грамотном дизайне она там идеальна, как по мне, вне моды и времени.
А в хруще каком-то - нет и нет. Пошло и дисгармонично. В новостройке тоже под вопросом, чаще всего нет. Всё-таки противоречие архитектурного стиля и отделки помещения часто все портят.
Усатая полосатая• 04 марта в 20:29
Лучше просто покраска. Сами красиво декоративку не сделаете.
Усатая полосатая• 04 марта в 20:30
Ответ дляПеченюшка
Как стены в парадном
Телячі ніжноСті• 04 марта в 20:33
Ответ длясЛАдКОежКА
Дело вкуса, мне отблеск этот категорически не нравится
Печенюшка• 04 марта в 20:39
Ответ дляОдинРазНадетое
Красиво 😻 а чем делали?
Звичайною штукатуркою в відрах. Українського виробництва. Вчилася по майстер класам. Після фарбування. І покриття воском для штукатурки. Надзвичайно міцне покриття, яке не брудниться. Просто протер ганчіркою і все. В мене були фарбовані стіни, задовбалася підфарбовувати, дуже бруднилися. І були шпалери різні, задовбалася клеїти, бо стіни не ідеально рівні, да і як на мене застаріло вже шпалерне покриття. А штукатурка вирівняла все.
Печенюшка• 04 марта в 20:41
Ответ дляУсатая полосатая
Как стены в парадном
Кожному своє, нікого не агітую. Покажіть свої шпалери в квіточки
Мудробаба• 04 марта в 21:06
Ответ дляУсатая полосатая
Просто покраска - це не просто покраска. Потрібні ідеальні стіни. Це буде дорожче, ніж штукатурка.
Молчавочка• 04 марта в 21:07
Ответ дляПеченюшка
Красиво вийшло! І колір приємний. Я планую оновити кімнату бюджетно, але штукатурити навряд чи зможу) Хоч би пофарбувати вийшло))
Печенюшка• 04 марта в 21:41
Ответ дляМолчавочка
Фарбувати взагалі немає шо робити) ви зможете! Головне гарно підготувати стіну, зачистити, підшпаклювати, загрунтувати і все. Дякую, мені теж колір подобається. Тауп називається, сіро- бежевий, при різному освітленні виглядає по різному. Вже рік стінам, не набридли і око відпочиває. А навчитися можна всьому, я по тік току вчилася. Мені попалася одна дівчина, майстриня. Так я в неї і колір запозичила, і багато іншого. Меблі перефарбувала, і двері міжкімнатні також.
Бибер-анонимер• 04 марта в 23:48
Ответ дляПеченюшка
Ото ви молодчинка 👍
Як люди це роблять 😹😹😹
Усатая полосатая• 05 марта в 06:46
Ответ дляМудробаба
Большинство декоративок требуют подготовку как под покраску. Потом тонированная хорошая краска и только потом минимум 1-2 слоя тонированой в этот це цвет декоративки. Это +++ к цене ремонта.
Графиня Шезвездицкая• 05 марта в 10:06
Ответ дляПеченюшка
очень красиво!
Вы молодец!
Печенюшка• 05 марта в 10:51
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
очень красиво!
Вы молодец!
Дякую. Було натхнення. А ось двері міжкімнатні були натурального дерева рудого кольору. Почала перефарбовувати з додатковим відновленням шпатлюванням. Виходить дуже гарно, але))) З 9 дверей та пройомів зробила до осені тільки 5, і закінчилося натхнення)) Ось, сподадіваюся весною буде більше сил та настрою доробити, щоб вже закінчити
Графиня Шезвездицкая• 05 марта в 11:02
Ответ дляПеченюшка
Я прям, вдохновилась Вашими фотками.
Хочу балкон сама так сделать..
Печенюшка• 05 марта в 11:16
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Я прям, вдохновилась Вашими фотками.
Хочу балкон сама так сделать..
Спробуйте звісно))
Справа в тому, що я починала також з малого. Мені потрібно було зробити прихожу. Там теж декоративна штукатурка такого самого кольору, тільки трохи інша по структурі. Коли вийшло гарно, замахнулася на кімнати.
Я взагалі активно робила ремонт з лютого по серпень минулого року, в 3х кімнатній квартирі. Довго, але потрошку, бо працюю на основній роботі 5/2, тому небагато часу могла цьому приділяти. З матеріалів, якщо вам цікаво, можу порадити сайт https://skyfarb.com/ . Скайфарб це наші харківські матеріали, зараз вони релокувалися на захід. Що хочу сказати- якщо б я робила все з матеріалів іноземних, то вилетіла би в трубу фінансово. У цього виробника ціни абсолютно адекватні, плюс великий вибір декоративних покриттів і гарні поради консультантів. Я, оскільки була чайник в ремонтах взагалі, часто брала консультації в них при покупці. І замовляла там все, від грунтовки та шпалківки, до готових фарб, кольорованих під мій бажаний відтінок.
Графиня Шезвездицкая• 05 марта в 11:17
Ответ дляПеченюшка
Спробуйте звісно))
Спасибо Вам огромное!
За то, что поделились опытом!
Печенюшка• 05 марта в 11:40
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Спасибо Вам огромное!
За то, что поделились опытом!
Будь ласка! І ще, коли я обирала штукатурки, то готові мені не подобалися якраз від того блиску, про який пишуть вище. Бо, дійсно, блискучі матеріали мені здається вже давно відійшли. А тут мені вдалося створити матове покриття. А віск, яким я покривала для брудостійкості, теж брала матовий. І в результаті стіни все таки виглядють матовими з мінімальним блиском. Гарного дня!
Графиня Шезвездицкая• 05 марта в 11:44
Ответ дляПеченюшка
Дякую!
Мудробаба• 05 марта в 12:02
Ответ дляУсатая полосатая
Під фактурну штукатурку не потрібно ідеального вирівювання. І далеко не всі штукатурки потребують попереднього фарбування.
Молчавочка• 05 марта в 12:22
Ответ дляПеченюшка
Ну ви майстриня! Дякую за натхнення!