ничевока• вчера в 20:28

Дівчата, а хтось зходився з колишнім чоловіком після його зради?

Типу прийшов, покаявся- пробачила і живете разом класно?
Друг бобер• вчера в 21:27
Нахіба?
Sgreen• вчера в 21:40
Ответ дляничевока
я відразу на наступний день подала на розлучення. а зараз якісь емоційні качелі чи що. так мені погано
Він забрав частину вашої енергії і підірвав віру в нормальні стосунки, і зруйнував самооцінку. Боріться за себе. У вас зараз є час для себе, щоб знову повернути себе. Не втрачайте сил, у вас все вийде
автор ничевока • вчера в 21:50
Ответ дляSgreen
дякую. він підірвав віру в порядність. бо я завжди вважала його порядним і не здатним на таке. майже святим. скоріше я б зрадила, а не він. а получилось як получилось((((
Бабуся Бетман• вчера в 21:51
Ответ дляМольфарочка
И немаловажно, как спалился? Сам ушел или вы выгнали?
А в чем разница?
Бабуся Бетман• вчера в 21:53
Ответ дляничевока
розлучились чи розїхались?
Я его выгнала
Официально женаты
Сейчас общаемся
Даже свидания есть
Файна цьоця• вчера в 22:24
Клялся, что ничего не было.
Просился назад. Обещал много.
Приняла, с условием спим отдельно и будет исправляться (в отношениях тоже проблемы были, по его вине).
Прожил 2 недели, поняла, что будет по-старому, выгнала.
А потом выяснилось, что таки было и отношения с ней все это время не прекращались.
Об одном жалею, что не послала сразу и окончательно. Дура, дружить пыталась, типа ради ребёнка...
Файна цьоця• вчера в 22:27
Ответ дляничевока
а зраджував регулярно? у мого це вперше за 14 років. завів стосунки з колегою. нібито переспати не встигли, але любовь-морковь - все було приблизно 3-5 місяців
О! У меня тоже самое было. Оказалось - брехав как сивый мерин. Всё было.
Если она готова крутить романы с женатым, то и ноги готова расставлять очень быстро.
Файна цьоця• вчера в 22:28
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я не представляю как можно простить/забыть, по мимо того что гордость не позволяет, так потом паранойя разовьется на этой почве. Доверия не будет уже никогда.
Если относиться как к соседу с которым иногда есть секс, то возможно, но такое не всем подходит.
Да какой секс? А вдруг принесёт болячку? Зачем оно надо?
Гербарія сушу• сегодня в 06:55
Ответ дляничевока
в мене це якась ідея фікс. що можна буде почати все спочатку
Вы хотите манипулировать, а не расходиться. Скорей всего будете разочарованы результатом, и потеряете огромное количество нервов и времени.
Кітті_• сегодня в 08:31
Ответ дляСало не люблю
Пожили разом декілька місяців поки знову не зрадив... Розійшлися
Авжеж, якщо мужик почав зраджувати, він вже зупиниться лише коли його ’часики’ стануть на 17.30. Заборонений плід солодкий, і він як наркотик.
Кітті_• сегодня в 08:33
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Так, є лише два варіанта що робити з гулящим мужлом: розійтися з ним або заплющити очі на постійні чи періодичні зради.
Кітті_• сегодня в 08:39
Ответ дляничевока
🤦 Ви вірите в розказні гулящого мужла? Таке враження, що вам не більше 15 років. 3-5 місяців тягалися і не переспали, авжеж...
автор ничевока • 2 часа назад
Ответ дляКітті_
не те, щоб вірю. напевно, хочеться вірити