ГЛЮкоза• Изменено вчера в 20:56
Як не падати у відчай через це?
По роботі одні відмови постійно ,реально не розумію ,що зі мною не так і це на вакансії по 30 т. І менше ,Київ
Із початку року без стабільної роботи
Іти в центр зайнятості і отримувати татус безробітного ,щоб хоч якась копійка була?
Із початку року без стабільної роботи
Потребую апгрейду• вчера в 20:56
А если пойти на зп больше и вести себя самоуверенно. А что, все равно ничего нет. Удачи вам!
Санька-4b93• вчера в 20:57
Так сейчас в центре занятости оплатят 3 месяца всего лишь, а мозги вынесут на год вперёд.
ГЛЮкоза
• вчера в 20:57
Ответ дляМуркошечка
Причину не вказують?
Або не вказують,або вирішують за мене ,що ця робота мені не підходить!
Муркошечка• вчера в 20:58
Ответ дляГЛЮкоза
У вас досвід на керівних посадах, а зараз ви шукаєте роботу нижчого рівня?
Швабристка• вчера в 21:02
Так поищите работу в другой сфере. А что с вами не так, недостаточно опыта/знаний?
Так точно!• вчера в 21:03
З такою зимою і станом енергетики я взагалі думала, що нікого не набирають, бо бізнеси самі не знають, чи виживуть. Зараз думаю, буде краще. А яка вакансія?
ГЛЮкоза
• вчера в 21:04
Ответ дляМуркошечка
Ні ,шукаю просту роботу
ГЛЮкоза
• вчера в 21:05
Ответ дляШвабристка
Не знаю ,останнім взагалі було місце ,де не потрібно ані знань ,ані досвіду і все одно відморозили
ГЛЮкоза
• вчера в 21:05
Ответ дляТак точно!
Та різні були
Так точно!• вчера в 21:06
Ответ дляГЛЮкоза
Ні знань, ні досвіду і 30 тис?
Швабристка• вчера в 21:07
Ответ дляГЛЮкоза
Может вы себя вели неуверенно? Допустим, если вы устраивались на работу консультантом итд, а вы неуверенная в себе, то вас с большей вероятностью не возьмут
ГЛЮкоза
• вчера в 21:09
Ответ дляТак точно!
Ні знань, ні досвіду і 30 тис?
Так в самій вакансії було так написано без досвіду та знань беремо
Так точно!• вчера в 21:10
Ответ дляГЛЮкоза
Ну так це лохотрон.
Скільки вам років?
всегдаДаДа• вчера в 21:10
Ви маєте і вміння і досвід,
а от не правильно «транслюєте» себе потенційному роботодавцю, і в цьому основна ваша проблема.
Зміните це, і знайдете гарну роботу!
Потребую апгрейду• вчера в 21:10
Ответ дляГЛЮкоза
Тут точно вы слишком квалифицировпнная. Замахивайтесь выше
ПампушОК• вчера в 21:11
Если Вы и на собеседовании информацию чайными ложками выдаете, то в принципе понятно
Шалена невинність• вчера в 21:12
Ответ дляГЛЮкоза
На 30 тысяч надо попахать хорошо. Что за вакансия?
Так точно!• вчера в 21:13
Ответ длявсегдаДаДа
Ви маєте і вміння і досвід,
Зміните це, і знайдете гарну роботу!
Не смішіть.
У кого є досвід, на таке не ведеться - ні знань, ні вмінь і 30 штук
Ага, розбіжались
Навпаки, автор скоріше або давно без досвіду, або його взагалі нема
Ага, розбіжались
всегдаДаДа• вчера в 21:13
Ответ дляТак точно!
Не смішіть.
Ага, розбіжались
Не міряйте всіх однією лінійкою
ГЛЮкоза
• вчера в 21:16
Ответ дляТак точно!
Ну так це лохотрон.
Скільки вам років?
В сенсі лохотрон?
Так точно!• вчера в 21:17
Ответ длявсегдаДаДа
Не міряйте всіх однією лінійкою
Кого всіх?
Я конкретно про автора.
Вона навіть жодної вакансії не назвала. Лише з/п 30 тис, і що всюди відмови.
А ви така ж смішна, як автор.
Я конкретно про автора.
А ви така ж смішна, як автор.
ГЛЮкоза
• вчера в 21:17
Ответ дляШалена невинність
Інспектор ,держ служба
Потребую апгрейду• вчера в 21:18
Ответ длявсегдаДаДа
Ви маєте і вміння і досвід,
Зміните це, і знайдете гарну роботу!
Согласна
всегдаДаДа• вчера в 21:18
Ответ дляТак точно!
Кого всіх?
Я конкретно про автора.
А ви така ж смішна, як автор.
Я конкретно про автора.
А ви така ж смішна, як автор.
І я про Автора
Просто бачу глибше від вас