ГЛЮкоза• Изменено 04 марта в 20:56

Як не падати у відчай через це?

По роботі одні відмови постійно ,реально не розумію ,що зі мною не так і це на вакансії по 30 т. І менше ,Київ
Із початку року без стабільної роботи

Іти в центр зайнятості і отримувати татус безробітного ,щоб хоч якась копійка була?
Так точно!• 04 марта в 21:20
Ответ длявсегдаДаДа
І я про Автора
Просто бачу глибше від вас

Ванга?
Ясно. Я з хворими не спілкуюсь. Успіхів.
Маурита• 04 марта в 21:20
Ответ дляГЛЮкоза
Інспектор ,держ служба
Хорошая работа и зп белая .
Хвильоватиша• 04 марта в 21:21
Ответ дляПотребую апгрейду
Может вы оверквалификэйд
Оверквалификайтикед🤣
всегдаДаДа• 04 марта в 21:21
Ответ дляТак точно!

Ванга?
Я теж з хворими не спілкуюсь
Маурита• 04 марта в 21:23
О себе скажу мне всегда было тяжело искать работу :(, нигде не брали то после института и замужем...то ребенку 2 года..вообщем мне было очень тяжело найти работу, сейчас вроде все ок, но как вспомню так вздрогну.
Желаю вам автор удачи и везения и найти хорошую работу.
Потребую апгрейду• 04 марта в 21:24
Посмотрите, что вы умеете лучше всего. Кем работали последние два места. И ищите похожее. Спросите знакомых, может кто то порекомендуете вас
автор ГЛЮкоза • 04 марта в 21:25
Ответ дляМаурита
Дякую!
автор ГЛЮкоза • 04 марта в 21:25
Ответ дляПотребую апгрейду
Дякую!
Таракашечка• 04 марта в 21:39
Ответ дляГЛЮкоза
Інспектор ,держ служба
А що за відділ?
Тримаю свічку• 04 марта в 21:42
Ответ дляГЛЮкоза
Або не вказують,або вирішують за мене ,що ця робота мені не підходить!
Просите настойчиво фидбек, чтобы учитывать в будущем. Попросите честно сказать.
Таракашечка• 04 марта в 21:45
Державна служба?
Я заступник начальника управління.
Стаж служби 22 роки. Маю премію трошки більше від окладу+ вислуга і надбавка - у мене немає 30 тис заробітної плати.

Авторе, здайте кантору де це беруть на таку зарплату без досвіду і стажу і тільки по співбесіді?
автор ГЛЮкоза • 04 марта в 21:45
Ответ дляТаракашечка
Державна служба?
Я заступник начальника управління.

Начальник управління чого саме?
Таракашечка• 04 марта в 21:47
Ответ дляГЛЮкоза
Начальник управління чого саме?
Заступник .
Я відповім.
Тільки от ви спочатку скажіть на яку ви претендували вакансію державної служби з такою заробітною платою
автор ГЛЮкоза • 04 марта в 21:47
Ответ дляТримаю свічку
Передзвонювати їм?
А не занадто буде?
автор ГЛЮкоза • 04 марта в 21:48
Ответ дляТаракашечка
Заступник .
Я відповім.
В якому місті?
Тримаю свічку• 04 марта в 21:49
Ответ дляГЛЮкоза
Передзвонювати їм?
А не занадто буде?
Нет. Ну как-то же говорят про отказ. Вот тогда и спросить. Настоять на честном ответе.
КонФФетОшка• 04 марта в 21:50
Ответ дляТаракашечка
Державна служба?
Я заступник начальника управління.

и смысл? в какое место эти 22 года при такой зп?
автор ГЛЮкоза • 04 марта в 21:52
Ответ дляТримаю свічку
Мені сказали,що хочуть зі мною припинити спілкування ,не підходжу на їх думку чомусь(без остаточної причини)
Це притому,що я вже домовилась про стажувальний день,що там такого трапилось я не знаю
Королева ганделику• 04 марта в 21:55
Ответ дляПотребую апгрейду
Может вы оверквалификэйд
О да, это очень частая причина отказа. И я не шучу
Тримаю свічку• 04 марта в 21:55
Ответ дляГЛЮкоза
Если вы отработали день, то либо в общении не понравилось им (хотя думаю вряд ли), либо посмотрели что вы не справляетесь. А там хрен пойми. Это догадки, и то не ваши даже.
А ось і я• 04 марта в 21:55
Ответ дляТак точно!
З такою зимою і станом енергетики я взагалі думала, що нікого не набирають, бо бізнеси самі не знають, чи виживуть. Зараз думаю, буде краще. А яка вакансія?
Наоборот сейчас нехватка рабочей силы
автор ГЛЮкоза • 04 марта в 21:55
Ответ дляТримаю свічку
Я не працювала жодного дня там
Шалена невинність• 04 марта в 22:03
Ответ дляГЛЮкоза
Інспектор ,держ служба
30 тыс????
побольшомусекретику• 04 марта в 22:04
Маме предложили вакансию в пенсионный фонд, но там ЗП не высокие а работа овердофига, подруга со знаем английского ищет полгода работу,никак
Стефанія• 04 марта в 22:05
Ответ дляТримаю свічку
Ответ стандартный, мы выбрали другого кандидата, никто ничего не скажет другого.
Таракашечка• 04 марта в 23:03
Ответ дляКонФФетОшка
Я не намагаюсь вам довести щось, а особливо сенс.
Я навела приклад реальний, який зовсім йде у розрізі з історією автора.
КонФФетОшка• 04 марта в 23:05
Ответ дляТаракашечка
Инспектора разные, сферы разные, навыки разные и зп разные. И тут неважно сколько лет и на какой должности Вы
автор ГЛЮкоза • 05 марта в 00:03
Ответ дляШалена невинність
30 тыс????
Так,а що 30 це якісь великі гроші зараз ?
автор ГЛЮкоза • 05 марта в 00:04
Ответ дляТаракашечка
Так а яке у вас місто?
Від міста залежить зп теж
автор ГЛЮкоза • 05 марта в 00:05
Ответ дляСтефанія
Мені цього не сказали про іншого