Есть такого плана ugg, но для длительной хотьбы они не подходят. Нужно что то удобное на лето и весну, что бы и юбку и платье можно было одеть.
Саджу все зарання• 1 час назад
Ответ дляMarina..
Не подскажите как называется модель?
Clarks Women´s Un Maui Lace Derbys
Черпак_для_фантазий• 1 час назад
Все индивидуально, мне такие по типу кед, как у вас на фото вообще нудобные, стопы узкие, мне идеально рибоковская классика подходит, найк, некоторые модели НБ
Белые рибоки идеальны под летние платья)
Пушап Мі мі• 1 час назад
Ось ці білі Екко не рекомендую, у мене дві пари за кілька місяців тріснули по шву під шнурком, де згин.
Подобаються кеди Пума, там кольорові є, і Вагабонд (у мене ці взагалі гарно носились). Ще Джеокси хорошої якості.
Вареничніца• 1 час назад
Самые удобные из моих 20ти пар это белые CK. На весну заказала голубые, но они еще не доехали, не знаю удобные или нет
Н@Диете• 1 час назад
Ответ дляСаджу все зарання
Кеды. Мне нравятся кларкс, они нереально легкие по сравнению с теми же экко, и очень мягкие
О в мене такі
Але купила завеликий розмір ( без примірки брала ) і не можу в них ходити , нога « гуляє»
Шкода 😞 бо дійсно дуже легкі
Роздратована шкіра• 1 час назад
В мене вже років 6-7 поспіль в гардеробі є білі шкіряні кеди, так я їх називаю. З тих що були і сподобалися - Geox, Camper. Давно, напевно одні з перших були Дніпровський Букін, класні і та зручні, але не знаю чи є зараз ця фірма. Двічі були Miraton. Одні супер класні були, а друга пара не пережила літо 🤦♀️ не знаю як так, але і з середини устілка продавилась, і підошва протерлася. В мене доволі багато взуття Міратон, але ті були неприємним винятком, просто 💩
Саджу все зарання• 1 час назад
Ответ дляН@Диете
О в мене такі
Шкода 😞 бо дійсно дуже легкі
Так, вони більшомірять. У мене 6,5uk у майже всьому взутті, а ці довелося міняти на 6
Роздратована шкіра• 1 час назад
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Як на мене то у Рібок підошва дубова, не гнучка
Мульйонерша• 1 час назад
Ответ дляРоздратована шкіра
Есть, он счас переименовал бренд, у меня тоже были их белые базовые кеды. Хорошие.
Роздратована шкіра• 1 час назад
Ответ дляМульйонерша
Прикольно. А як вони зараз називаються? Якщо не плутаю, то 100 років тому у них був шоу-рум на Монамаха, я там купляла
Черпак_для_фантазий• 1 час назад
Ответ дляРоздратована шкіра
В классических гнется нормально, она тонкая.
Я о таких говорю
220В• 1 час назад
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А мне наоборот, подходит ідеально такие,как на первом фото. И puma мне подходит, а Adidas гет. Откуда мы знаем,что подойдёт именно автору.
Черпак_для_фантазий• 58 минут назад
Ответ для220В
Так и я об этом