Княгиня пітьми• 1 час назад

Тики у дитини так і не проходять, підліток! Дуже потрібна допомога((

Хлопчику 13,5 , тики років з 9, лицьові. Періодично ходили у фізкабінет, пили нообут, затихали. Зараз ломиться голос, він почав активно рости, обличчя ходить ходуном((( Лиш лице!!! Шо робити? Куди бігти? Дитина дуууууже активна, не комплексує, не акцентуємо. Можливо хтось стикався з тиками уже в такому віці та може шось порадити?
Kittaa• 1 час назад
Тільки до невролога хорошого
автор Княгиня пітьми • 1 час назад
Ответ дляKittaa
Тільки до невролога хорошого
Не можемо знайти «свого» , тай і той нообут не допомагає, а всі його назначають, колись допомагав(((
ПоЗиТиВнАя• 1 час назад
у мене на роботі була дівчинка, також таким страждала, то розповідала що їй гіпнотерапевт допоміг.
Дело было давно• 1 час назад
Ответ дляКнягиня пітьми
бо нообут, фенібут, біфрен ...це марна трата грошей.
Він не лікує.
З цим до психіатра
Kittaa• 1 час назад
Ответ дляКнягиня пітьми
А яке місто?
автор Княгиня пітьми • 1 час назад
Ответ дляKittaa
А яке місто?
Захід України, але готові їхати в будь-яке місто.
Дело было давно• 1 час назад
Була схожа тема про нервові тіки в дитини, почитайте - знайдете щось корисне для себе
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3797118
автор Княгиня пітьми • 1 час назад
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А шо з нею було?
ПоЗиТиВнАя• 1 час назад
Ответ дляКнягиня пітьми
А шо з нею було?
нервові тіки були каже мучилась з цим, а потім батьки її до гіпнотерапевта повели, і каже мені допомогло. Але як по роботі нервує то глаз смикатись починав, візуально було помітно.
Kittaa• 1 час назад
Ответ дляКнягиня пітьми
Студеняк, Прийма, Малець, Крушинський
автор Княгиня пітьми • 1 час назад
Ответ дляKittaa
Студеняк, Прийма, Малець, Крушинський
А когось конкретно з них? Ужгород бачу, не далеко.
З понеділка на дієті• 1 час назад
Ответ дляКнягиня пітьми
Тоді раджу Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1 на Богатирській, Смульська Н.О.
Kittaa• 1 час назад
Ответ дляКнягиня пітьми
Це всі хороші спеціалісти
автор Княгиня пітьми • 1 час назад
Ответ дляПоЗиТиВнАя
З якого ви міста?
Диви яка я пава!• 1 час назад
Ответ дляKittaa
Студеняк, Прийма, Малець, Крушинський
Эпилептологи и психиатр , они разве работают с тиками? Малец скажет делать ЭЭГ ночную только у них , Тарас тоже больше по эпилепсии. Вы у всех были ? Кто то из них конкретно помог?
Диви яка я пава!• 1 час назад
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Именно при тиках помогла?
Так точно!• 1 час назад
У меня в детстве был тик, лечили годами, ничего, помогло иглоукалывание. Но делал его китаец. Сейчас у дочки тики то появляются, то проходят. Уже больше 4х лет. Ноотропы не принимали, только магний, когнум, алору. Они меняются, то усиливаются, то проходят. Иглоукалывание пока боюсь делать, не знаю кому довериться у нас сейчас...
З понеділка на дієті• 1 час назад
Ответ дляДиви яка я пава!
Именно при тиках помогла?
Усі неврологи називали це ’тіками’. Це може бути один з різновидів епілєпсії і відповідне лікування
У нас було: завмирання (пару секунд дитина не чує і не реагує), часті моргання, складно вчитися і засвоювати новий матеріал
Грушки-яблочки• 1 час назад
Не ставили синдром Туретта?
в знайомих дитини поставили нещодавно, вік як у вашого майже
Котогосподиня• 1 час назад
У моего в маленьком возрасте было
Нервная система слабая
Возила к психотерапевту.
Еще поищите корень. Это не просто так, что то его тревожит. Может в семье пробоюлемы? Или в школе?
автор Княгиня пітьми • 1 час назад
Ответ дляТак точно!
І я мала тики, але не такі, на руках здирала шкіру, сама себе заколисувала, мені було дуже складно, але на це увагу ніхто не звертав. Який вік дитини?
Диви яка я пава!• 1 час назад
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Спасибо. У нас повторение последних слогов идёт , ребенок говорит ты поела ела ела или полностью повторяет слово шепотом. Ночная ЭЭГ и МРТ по эпи протоколу делали.
Успокоительные не помогают.
Гарні диньки• 55 минут назад
Нужно обследование у невропатолога для исключения синдрома Туретта
автор Княгиня пітьми • 51 минуту назад
Ответ дляГарні диньки
Робили Еег, норма. Туретта не ставлять. Тикозний розлад пишуть, раніше писали невроз навʼязливих рухів.
автор Княгиня пітьми • 17 минут назад
Ответ дляГрушки-яблочки
Не ставили синдром Туретта?
Не ставлять. А у тої дитини як проявляється?
Так точно!• 9 минут назад
Ответ дляКнягиня пітьми
сейчас 8.5, началось в 4 примерно
автор Княгиня пітьми • 9 минут назад
Ответ дляТак точно!
сейчас 8.5, началось в 4 примерно
Як проявляється?