Маю декілька думок• 05 марта в 16:38
Приколи з ім´ям чоловіка які були у Вас?
У мене ще свого часу їхала з батькомив метро сиділи один навпроти одного я і батько! Біля мене підсів хлопець (чоловік) проїхали декілька зупинок ми виходимо і він за мною на екскаватор (папа тримається позаду слідкує за мною) Підходить цей чоловік і каже давайте знайомитись!!! Мене звати Пайтелеймон😁 у мене посмішка! Він дрстає паспорт і показує, що правда так звати))) Мій папа позаду видає комент "Ще у нас Пайтелеймонов не хватало🤪Занавес
Большой секретик• 05 марта в 16:47
Ответ дляСвекруня
Пантелеймон.
У чувака видать в паспорте ошибку сделали)
Один он такой на весь белый свет. Пай, а не Пан))
Свекруня• 05 марта в 16:48
Ответ дляБольшой секретик
Или у автора с чтением такие же проблемы как со слухом и общим развитием.
А блин, там еще и екскаватор в метро. Понятненько.
котопёс• 05 марта в 16:48
У моєї мами подруга була , а в тої чоловік -Петро.
І тато все життя драже в маму. То що там Петя Петя?
І раптом
Я приїхала з женихом на ім´я Петро.
Мама така-ну щоооо, не вмів тримати язика за зубами?))
Ну так я за Петра заміж вийшла)
І раптом
Я приїхала з женихом на ім´я Петро.
Ну так я за Петра заміж вийшла)
Большой секретик• 05 марта в 16:50
С фамилией был прикол.
Заходит в палату к взрослым мужикам медсестра и спрашивает: Кто здесь Малолетка( фамилия моего друга). Мужики переглянулись и отвечают, та тут вроде все взрослые)))
Пупс• 05 марта в 17:07
Ответ дляБольшой секретик
Та кому вы верите. Тетка решила тут всех лохами выставить. Либо она из тех, кто ест каклеты на калидоре