Тоскующая• 05 марта в 19:42
Сдвг у взрослого лечение
У кого есть диагноз сдвг во взрослом возрасте. Как и чем вас лечат, и как результат?
Элька-Карамелька• 05 марта в 19:43
Медикінет.
Але з липня функціоную без нього, поки що не має потреби. А так приймаю цого періодами, коли стан загострюється.
Элька-Карамелька• 05 марта в 19:44
Ответ дляБараболька
Оно не лечится
Звісно лікується.
Блін, навіщо таке писати!
Бараболька• 05 марта в 19:44
Ответ дляЭлька-Карамелька
Звісно лікується.
Блін, навіщо таке писати!
Корректируется
Катастрофа• 05 марта в 19:46
Никак это не лечат.
Есть препараты для улучшения памяти и от тревожности, у сдвг это часто.
Есть коррекция поведения, рутина на день, записки, заметки.
Посмотрите в Ютубе канал, Лина Мергольд, много на эту тему
Катастрофа• 05 марта в 19:45
Ответ дляЭлька-Карамелька
Звісно лікується.
Блін, навіщо таке писати!
Як лікується нейровідмінність? Та вам треба нобелевку дати за таке відкриття
Элька-Карамелька• 05 марта в 19:45
Ответ дляБараболька
Корректируется
Якщо дитина вчасно отримає терапію, то в неї взагалі багато симптомів просто не проявиться в дорослому житті.
Бараболька• 05 марта в 19:46
Ответ дляЭлька-Карамелька
При чому тут дитина? Назву теми подивіться
Катастрофа• 05 марта в 19:46
Ответ дляЭлька-Карамелька
У вас така дитина, точно? Чи ви з іншим плутаєте?
Элька-Карамелька• 05 марта в 19:47
Ответ дляКатастрофа
Ну звісно це не інфекція, щоб лікувати, але при правильній терапії частина симптомім зникає надовго або ж назавжди.
Элька-Карамелька• 05 марта в 19:49
Ответ дляКатастрофа
В мене в самої цей діагноз і я в терапії.
Відмінила її щ липня, так функціоную супер, не потребую таблеток, бо вони мені вигасили багато симптомів які мені заважали жити.
Бараболька• 05 марта в 19:49
Ответ дляЭлька-Карамелька
Элька-Карамелька• 05 марта в 19:49
Ответ дляБараболька
При тому що в дорослих так само.
У вас є цей діагноз чи ви так, аби порозмовляти?
Грабля• 05 марта в 19:59
у меня СДВГ, психиатр назначил Дулоксетин 2 дня назад (хотя я вообще не в депрессии). В инструкции написано, что эффект будет через несколько недель. А я уже на 2 день ощутила снижение тревожности /возбудимости, и мысли спокойные стали..... Кайфую от своего состояния
Мушля з Криму• 05 марта в 20:00
Ответ дляЭлька-Карамелька
Що за дурня. Я СДВГ і мені 54 роки. Симптоми не зникають. Це не можливо, це тип нервової системи і інша система мислення.
Элька-Карамелька• 05 марта в 20:01
Ответ дляМушля з Криму
Скільки років ви в терапії?
Элька-Карамелька• 05 марта в 20:02
Ответ дляГрабля
Я взагалі коли почала приймати, то перше що відчула, це звуки навколо себе, раніше я просто не чула їх, хоча вони були :)
Элька-Карамелька• 05 марта в 20:03
Ответ дляМушля з Криму
В якій саме?
Які ліки приймаєте і в якому дозуванні і чи впевнені ви, що вони на вас діють так, як потрібно?
ХуАнита• 05 марта в 20:04
Ответ дляЭлька-Карамелька
Медикінет.
Медикінет це назва ліків ?
Клин_Кляйн• 05 марта в 20:05
Ответ дляГрабля
Эх, какая вы внушаемая) Это ж можно и в позитивную сторону обыграть.
Элька-Карамелька• 05 марта в 20:05
Ответ дляМушля з Криму
І в якій саме терапії, тому що в Україні діагнозувати навчились його недавно, в порівнянні з Америкою чи Європою
Мушля з Криму• 05 марта в 20:08
Ответ дляЭлька-Карамелька
В якій саме?
Схема з 6ти препаратів. СДВГ це не обов´язково тривожність. Це інший тип мислення. Можна зміцнювати нервову систему не доводити до тривожного стану. Але рой думок в голові припинити неможна.
Мушля з Криму• 05 марта в 20:28
Ответ дляЭлька-Карамелька
Психологів ніхто не відміняв і 30 років назад. Чередування високоінтелектуальний праці і фізичной роботи з рослинами.
Кусачая Я• 05 марта в 20:30
Ответ дляКатастрофа
В чем состоит особенность этого ’нейроотличия’ ?
Катастрофа• 05 марта в 20:38
Ответ дляКусачая Я
Чат, гугл, ютуб.
Все уже написано до нас
Потрудитесь вникнуть
А тратить время на любопытство и стеб, извините, не имею времени
Все уже написано до нас
Потрудитесь вникнуть
Кусачая Я• 05 марта в 20:39
Ответ дляМушля з Криму
Какой у вас ферритин?
Мушля з Криму• 05 марта в 20:46
Ответ дляКусачая Я
Какой у вас ферритин?
Давно не здавала. Гемоглобін 145. Магній п´ю курсами весна осінь. Омега 3. І судинні курсами в лікарні 1-2 рази на рік.